poster

The Circle

 • USA

  The Circle

 • Slovensko

  The Circle

Drama / Sci-Fi / Thriller

USA / Spojené arabské emiráty, 2017, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • misterz
  ***

  Pekný príklad, kam až môže zájsť nekontrolovateľná a nebrzdená moderná technológia. Myšlienka filmu dokazuje, že aj ten najlepší a najčistejší pôvodný zámer alebo úmysel pokiaľ nemá žiadne mantinely a hranice, tak obyčajne vedie do niečoho zlého a zvráteného... Dejová linka nebola zlá, nenudila, len je na škodu, že príbeh akosi lascívne vyvrcholil práve v momente, keď to začalo byť najzaujímavejšie. Z hercov najviac vynikla E. Watson, Tom Hanks hral iba štandard (a bolo ho tu pomenej). Celkovo to vidím na lepší priemer, príjemná oddychovka. 65/100(16.7.2017)

 • Phietros
  **

  Nemastné, neslané, ale pravda něčím zajímavé, což mě přinutilo dokoukat do konce. Hanks je tady spíše lákadlem, ale Emma si jede svoje, nicméně příběhově slabé. Jediné co si člověk s tohoto filmu může odnést je fakt, že budoucnost v podobě techniky a firem co vymýšlí je zajímavá, ale zároveň i nebezpečná. Vše se točí kolem nové techniky očních kamer, které jsou poseté po celém světě. Díky nim a lidí co používají oko na sobě, naleznete téměř kohokoliv a kdekoliv... 45%(9.10.2017)

 • campix
  *

  Rozhodně chápu záměr tvůrců zobrazit blízkou budoucnost pomocí monopolizace technologických služeb, které v budoucnu budou stále více ovládat náš život, ale formou jakou se do toho pustili Ponsoldt a spol. mi jde naprosto proti srsti. Všechno je tak povrchní a podbízivé až jsem chvílemi nevěděl, zda to myslí vážně nebo je to parodie na Apple, Google a ostatní firmy. Hanks má charizma, ale velmi malý prostor. Emma Watson je hrozná a její ,,přerod'' nebyl vůbec přesvědčivý a rozhodně ne patrný. Mohlo to být docela slušné investigativní drama, ale všechny aspekty, které by mohly film dostat alespoň do průměru, jsou pouze lehce naťuknuty.(10.11.2017)

 • Fr
  ****

  ,,VĚDĚT JE DOBRÉ, ALE VĚDĚT VŠECHNO JE LEPŠÍ…“ /// Ema má práci (mísu určitě taky, ale to by zase Hanksovu verzi Steva Jobse tolik nepotěšilo). Brzy je z ní transparentní člověk neomezenýho potenciálu, s náběhem na klíčovýho člena komunity cirklerů... Film vo tom, jak moc je dobrý sdílet svůj život s vostatníma. Omezilo by to kriminální činy… předešlo by se mnohým nemocem, ale… Ano, jde vo to, kam tahle ignorace soukromý může vést. Hodně – vlastně neustále se mluví (filozofuje asi ne, páč ve skutečnosti už toho určitě hodně funguje). Škoda, že ten (hlavní) podnět k zamyšlení je vlastně píčovina. Ale, že soukromý není věc veřejná – to mi zase jako taková píčovina nepřipadá. Asi to bude tím, že si ho celkem vážím, takže moje 4* berte s rezervou. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmennou knihu, kterou v roce 2013 napsal Dave Eggers, neznám. 2.) V práci neustále poslouchám – „Pij, bav se a zůstaň nadšená“. (A nedělám v bordelu). 3.) Věřím, že tajemství jsou lži. 4.) Žiju sám, páč si myslím, že ženská mi může zničit život. 5.) Thx za titule „espectro“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *(5.11.2017)

 • sidonka
  **

  Nevýrazný průměrný film o problematice, o které se nyní hodně mluví. Samotný film nic objevného ani strhujícího o sledování a veřejném sdílení na internetu nepřináší. Rozhodně nestojí za to ho vidět na velkém filmovém plátně. Například architektura velké bohaté firmy působí v interiérech až lacině, takže nic co musíte vidět "ve velkém". Televizní či jiná forma "sleduj filmy zdarma" stačí. Protože to je další v řadě snímků, za které jsem já osobně (navzdory průměrnému zpracování) zaplatila nemalou sumu za lístek, srážím hodnocení na 2 hvězdy. Problematika sdělování osobních informací a následného veřejného sdílení je sice pořád ještě dost zajímavá... Ale ti současní scénáristé z toho vycucají takové odbyté nic moc a filmovému průmyslu to nic moc zřejmě zatím stačí.(7.5.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace