Tip of the Spear (S01E01) (epizoda)

Akční / Drama / Válečný

USA, 2017, 44 min

• MoiJe

The Brave je ovela zazivnejsie a pre mna teda lepsie, i ked (este) menej realisticke. Plusom tohoto je pes. Minusom hlavna postava i tradicna postava novacka.(14.10.2017)

Čekal jsem, co z toho vyleze ..... a bohužel to není nic záživného. Ve srovnání se SIX nestojí skoro SEAL Team ani za řeč. No dám tomu ještě šanci i po pilotu.(23.10.2017)

Nejde nesrovnávat se seriálem "Six". Vybraní herci nejsou zatím tak uvěřitelní, jako ve zmiňovaném seriálu, ale potenciál to má, uvidíme dál...(10.10.2017)

• Lacike

Dalsi tuctovy vojensky serial akych dnes vznika a zanika niekolko do roka. Neviem aky bude osud tohto a vzhladom na jeho nekvality mi to je jedno. Postavy ma nezaujali. Herci su nevyrazni. Uvodna prestrelka mi stylom akym je natocena pripomenula stvrteho Ramba. Akurat si odmyslite krv, kedze to je PG-13 cajicek. Celkovo je to proste take sterilne a nezaujimave. Na dalsie diely kaslem. 4/10.(7.11.2017)

• - Jason Hayes (David Boreanaz), Ray Perry (Neil Brown Jr.), Sonny Quinn (A.J. Buckley) a Nate Massey (Daniel Gillies) nosia v epizóde nášivky tímu "Alfa" (1A9, 2A9, 3A9 a 6A9 - na fotografii) napriek tomu, že tvoria tím "Bravo." V ďalších epizódach je už tím "Bravo" označený správne písmenom "B." (koba)