Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe. Život nám přináší různé situace a jsou i takové, které nedokážeme vyřešit sami a potřebujeme pomoc mužů a žen zákona. Policisté v pořadu řeší drobné delikty a přestupky, ale i konflikty mezi manžely a podezření z trestných činů . Některé případy mohou sloužit jako varovaní, jak se nenechat podvést a okrást. Jiné příběhy vyvolávají úsměv, končí dobře či nápravou. A jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu. (TV Prima)

mira007

Jedna z mnoha reality šou, která mne celkem nějakým záhadným způsobem jako jediná svého druhu zaujala. Nevyhledávám to, ale když to potkám tak hned nepřepínám. ()

bobstock odpad!

Když vám je neskonale zle, tak zle, že si chcete sáhnout na vlastní život...vždycky tu je ještě POLICIE V AKCI! :D ()

Prdly_Tatka

Nechápu tak nízké hodnocení, protože pořad ukazuje příběhy, které se skutečně staly a herci jsou většinou věrohodní. Pořad na mě nepůsobí amatérsky, jak se tady někteří zmiňují. Hlavní je, aby se divák bavil, a jelikož já mám rád komedie, tak si pořad užívám plnými doušky. Je mou povinností to zde napsat, protože jinak se aktivní zpětnou vazbu nedozvím, ale pokud se ti můj komentář líbí, napiš mi to v jedné či dvou větách do soukromé zprávy. Budu na jednu stranu rád, na druhou stranu budeš mít jistotu, že se ti mé komentáře budou zobrazovat i nadále, což je fér. A to není můj názor, to je nezpochybnitelný fakt, když vezmu v úvahu, že jsem zažil na vlastní kůži ženskou, které se nelíbilo, že se jí nezobrazují mé příspěvky, které jsem si uboze dovolil sdílet jen pro lidi, kteří o mé příspěvky stojí a dávají mi to logicky najevo. Tato ženská se zachovala jako naprostá píča, když za mnou přijde v pracovní době a ohlíží se kolem sebe, jestli tam náhodou není nikdo třetí, a když zjistí, že je čistý vzduch, tak mi řekne v rámci pracovní doby (tehdy byla moje nadřízená, což je o to víc děsivější), že ví, že mám nastavený filtr, aby se jí nezobrazovaly moje příspěvky, které sdílím pouze pro lidi, kteří dokážou vyjádřit, že se jim můj příspěvek líbí častěji než jen jednou za deset let? To jako vážně? Tahle osoba za mnou přijde s tím, že v hloubi duše ví, že i když se jí líbí skoro všechny mé příspěvky, ale jednoznačně dá najevo, že se jí líbí pouze jeden příspěvek ze sta, mi připomíná, jako kdybych v roce 1987 řekl svým kámošům před barákem, že mě nezajímají jejich názory, ale že dokážu dát "lajk" na jejich jeden názor ze sta. Věř tomu, že už by se se mnou nikdy nebavili. Docela mě mrzí, že Paví očko nedokáže vyjádřit, že se mu něco líbí, ale pak se nemůže divit, že ovesná konverzace skončí tak, že Očko se domnívá, že má pravdu, a přitom to tak není. To je stejné, jako kdybych řekl, že je normální ukamenovat kurvu za to, že podvedla svého muže. Ale ve kterých státech je to možné? No, v Česku určitě ne, když v Česku v určitých případech vrah vyvázne s podmínkou. A přesně to jsou fakta, která když napíšu jednomu Motýlu, tak mi jen suše odpoví, že ho to nezajímá. No samozřejmě, že tohle odpoví, protože ví moc dobře, že mám pravdu a nechce se dostat do konfliktu, což je zbabělé stejně jako když půjdu po ulici a uvidím, že chlap ohrožuje nožem ženu a chce její kabelku, ale já na svou obhajobu řeknu, že Motýl Onanuel řekl, že je naprosto v pořádku nevyjadřovat své pohnutky, a už vůbec není v pořádku kohokoliv zachránit!!! Já tady nebudu nic psát o tom zasraném neobjektivním motýlovi, jen mi vadí, že takový člověk má právo cokoliv komentovat na sociální síti!!! Ano, i tenhle rádoby humanista má nastaveno ve svém mozečku, že když je někdo z jeho kámošů na tom psychicky hůř, tak má za úkol neříct popravdě, že ho to mrzí, ale dokonce má v popisu práce odpovědět: "Sorry, ale mě nezajímá, v jaké seš situaci, klidně skoč z dvanáctého patra!"  Doufám, že se dožiji toho, že takoví rádoby slušní lidé půjdou za katr už jenom proto, že (ne)přímo schvalují něčí sebevraždu. Tohle by se mělo soudit co nejpřísněji!!! () (méně) (více)

Blue.Shark odpad!

Nedivím se, má tenhle pořad právní tahanice kvůli tomu, že neukazuje skutečnou policejní práci, ačkoliv se tak prezentuje. Divím se spíš, že na to někdo kouká a že tu hrůzu ještě nezrušili kvůli otřesným výkonům, debilním "příběhům" a retardovanému formátu na bázi Soudkyně Barbary. Jsem bytostně přesvědčen, že pořady jako Policie v akci snižují IQ pravidelných diváků. ()

Jaroslaf

Děsivě dezolátní hovnošláp, kde navíc každý díl uvádí naprosto nepřesné informace o policejní práci (už vidím jak obyčejné výtržnictví nebo opilost řeší policie více jak 15 minut.) Beru občas na milost jen kvůli tak strašným hereckým výkonům, až jsou nakonec super. Zatím vede opilé dítě v parku. Co vůbec nevede jsou ovšem naprosto mylné výklady zákonů a práv zdejšími "policisty", nevhodné držení střelných zbraní policisty viditelných dokonce přímo v ukázkách v každém díle, a mnoho dalšího. Na druhou stranu policie čr si za tuto žumpu může dost sama, co dává občas na facebook pod označením skutečných případů se tomuto pořadu blíží mílovými kroky. (postih za jízdu bicyklem po chodníku, postih za kouření trávy v zastaveném autě, apod.) ()

Snake.Charmer

Míra zábavnosti kolísá případ od případu, celkově se ale jedná o královskou zábavu. Případy jako ze života a oscarové herectví jsou samozřejmostí! ()

Jurkodak1

Dobrej pořad k obědu, když se člověk vrátí unavenej ze školy a chce si u jídla nechat vyčistit mozek tou největší kravinou kterou najde, bohužel tomuto pořadu konkuruje Soudkyně Barbara, kterou dávají ve stejný čas na Barrandově. ()

jupisova

Přiznávám,že jsem viděla jen cca 10 minut, víc jsem nezvládla...Něco tak blbého jsem dlouho neviděla. Pokud je to všechno hrané, tak jsou účinkující hodně špatní herci a pokud to není hrané, tak jsou účinkující hodně špatní policajti... ()

helloween93 odpad!

Ultimátní shit, strašné herecké výkony, nereálné a na efekt vyeskalované situace. Viděl jsem pasivně několik těch dílčích případů v rámci jedné epizody. ()

Harry_

Dobrý nápad, ale jsem zklamán, že je to fake. Co jsem viděl, tak ani nevypadalo. Spíš mi bylo divné, že žádnému oznamovateli nebyla divná přítomná kamera a zvukař.. ()