Než přišla bouře

• USA Adrift (více)

Ve filmu o přežití natočeném podle skutečného příběhu vyústí náhodné setkání dvou mladých lidí nejdříve v lásku a posléze v největší dobrodružství jejich života, když musí čelit jednomu z nejkatastrofálnějších hurikánů, jaký byl kdy v historii zaznamenán. (Vertical Entertainment)

mimamo

Nemastný, neslaný. Úvodní meeting část o ničem, konec vlastně tak trochu taky. Shailene mi přišla v pohodě, reakcím některých zdejších na to, že po měsíci na lodi nevypadala jako top modelka, se jen usmívám. Film ale bohužel nefunguje ani jako survival, ani jako romantický doják. ()

Clowie

Nevěděla jsem o tomto příběhu nic do začátku, a tak jsem to sledovala s velkým napětím. Ale toho se mi rychle nedostávalo. Mockrát jsem od toho chtěla utéct, ale chtěla jsem zjistit, jak to dopadlo. Nebudu prozrazovat pointu, ale nebudu zastírat, že i s pointou ten film zase tak za moc nestojí. Příběh hlavní hrdinky je skvělý, ale film nic moc. ()

PF 2018

PF 2018