Včelka Mája: Medové hry

Maya the Bee: The Honey Games

Animovaný / Rodinný / Komedie

Německo / Austrálie, 2018, 85 min

• Gogo333

Na Včelku Máju jsem jako malý koukal, tak jsem chtěl trochu zavzpomínat a mrknul na nový film. Animace samozřejmě už v novém provedení (vůbec by mi nevadila původní), příběhově mě to nijak nezaujalo. Postrádal jsem tam nějaký humor a nebo napětí. Takové prázdné a nezáživné. Chudáci děti, aby slušnou pohádku pohledaly.(26.8.2018)

• ARI50

O trochu lepší jak předchůdci ale pořád to nikdy nezabaví je to prostě Mája.(20.9.2018)

Výborný film. 80% -- Na istej úrovni ako jednotka, len z tým rozdielom že by som si tento diel pozrel v kľude aj druhý krát, hlavne kvôli veľmi sympatickým postavám. Opäť dobrá 3D animácia, zaujímavý a vtipný príbeh + skvelé súťažné úlohy a jednoznačne výborné postavy (najlepšia bola Violet a Mája).(15.9.2018)

• duddek

Už v předchozím filmu měla Mája (i Vilík) bůhvíproč zelené oči, tady to pokračuje (přitom v původním seriálu má normálně černé). Mája se v této sérii chová spíš jako puberťačka, evidentně už tvůrci cílí na malinko starší děti, a to i psychologií postav. Hop má v příběhu jen pár štěků, zjevuje se vždy dost násilně, a navíc jeho filosofování k Máje budí rozpaky, děti ho nemají šanci pobrat. Ale díky soutěžení je příběh aspoň dobrodružný.(11.5.2018)

Veľmi podobné ako jednotka, akurát záchranu včelieho spoločenstva nahradili športové hry a s nimi spojená záchrana medu. Zábavnosť ostala, aj keď väčšinou ide o jednoduchý situačný humor, pribudli nové postavy a nové výzvy. Samozrejme, že príbeh je klasické klišé, ale vcelku pozerateľné a občas aj zábavné a myslím, že pre mladšie osadenstvo úplne ideálne.(18.9.2018)