Epizody(8)

Alyssa se po dvou letech rozhodne začít nový život, zatímco se jiná žena, plná nenávisti, vydává na vražednou cestu pomsty. (Netflix)

xsexbox

Antiklišé seriál za ktorý by sa v niektorých scénkach nehanbil ani samotný Tarantino. Veľmi zaujímavý casting ušitý rovno dvojici na mieru.Veľmi zábavná a pútavá dvojhubka ktorá nestrácala tempo ani pri druhej sérii. SPOILER : Ak by sa druhá séria skončila tak že by im Bonie odstrelila mozgy ako v jej predstave , nemalo by to chybu a bol by to nezabudnuteľný koniec jednej sympatickočudej dvojice . ()

wolverine

Jednoznačné zklamání. První téměř dokonalá série nasadila hodně vysokou laťku. A druhá série se k ní moc nepřiblížila. Možná by bylo lepší, kdyby druhou sérii nikdy netočili, ta série je naprosto zbytečná. Zápletka stála za nic. Nikdy víc !!! ()

Rayen1

Slabší než předchozí série, ale pořád to šlo. Trochu mě srala Bonnie, její absolutně pritroubly chování absolutního exota bylo už i na tenhle seriál přes čáru. Její motivace mi ale přišla jako dobrá možnost zápletky... ()

Marcas

Opět fajn podívaná. Celkem dobře trefená zápletka tak, aby působila nějaké drama a vzrušení. Obrovský palec nahoru dávám znovu za krátkou stopáž a soundtrack, který je trochu netradiční, ale přesto perfektně zasazený do děje. Ústřední duo si to dává a baví mě na ně koukat čím dál víc, zejména na Jessicu Barden. Rozhodně doporučuji, pokud hledáte něco krátkého, vtipného a zároveň i trochu dramatického. ()

zdenzo

Oproti první sérii mnohem stravitelnější začátek. Postavy vyzrály a přesto je čeká další deprese z nicotnosti vlastního bytí Nicméně i díky Bonnie má příběh více světla a více humoru a tím dnes již bývalí Evropané vybrousili diamant. Tarantinovský 6. díl mě pak dostal do kolen, vážně jsem čuměl dlouhé vteřiny nad fatální scénou v kavárně. Uff. Bomba! A ten soundtrack!!! ()

Arigato

První série byla skvělá. Ve druhé už máme díly jak na horské dráze. Jeden vyšvihne laťku vysoko a další, jelikož působí tak nějak uměle, ne-li vykonstruovaně, aby se zkrátka něco dělo, ji stáhne vyloženě nízko. Nikam úplně nesměřují a společně s hlavními hrdiny si užíváme nevinný venkovský road trip za přítomnosti věčně afektované Bonnie. Někam se jede a než skončí díl, už se jede jinam. Což asi měl být účel, ale těch předchozích 8 dílů mě prostě nadchly o poznání více. Na druhou stranu třeba předposlední díl se tvůrcům vyloženě povedl a rozhodně stojí za vyzdvižení. Možná by bylo nejlepší, kdyby to už skončilo tak, jak to skončilo. Seriál by tak odešel s grácií a nebyl by obětí nekonečně natahovaného dojení. ()

Brainstorm

První série je naprosto geniální, řadím ji mezi mé TOP seriály. Z druhé jsem měl dost velké obavy a váhal jsem, jestli se mám dívat. Poslední díl první série neukázal poslední scénu. Nicméně já měl jasno, jak to dopadlo a druhá série mi to podle očekávání vzala. Možná nešlo o šťastný konec, ale ukazovalo to vztah mezi dvěma lidmi, kteří když už si to v hlavě srovnali, tak bylo pozdě a o všechno přišli. Každý to vidí jinak, já v tom viděl větší hloubku, nad kterou se dá zamyslet a uvědomit si, co kdo ve svém životě má a co může ztratit. Říkám si: „Kam to v druhé sérii posunou?“. Bohužel je z velké části druhá série jen plán toho, jak je dát dohromady a udělat šťastný konec. Jak to dopadne? Zkuste hádat. I přesto, že bych se bez druhé série nejspíše raději obešel, tak dám 3*, protože zpracování seriálů a jeho atmosféru to trochu zvedla. ()

VasekM

Chápu, že pokračování tohoto veleúspěšného seriálu, bylo nevyvratitelné, jelikož Netlfix prostě dobrý seriály rejžuje. Já si však myslím, že příběh by měl skončit první sérií, nechat diváka si udělat vlastní obrázek o eventuálním pokračování. Předešlá série byla o vývoji hlavních hrdinů, jak se měnili jejich vlastnosti, na což nešlo nijak navázat, takže druhá (a doufám že i poslední) nám musí nabídnout jinou, docela promyšlenou, však velmi jednoduchou zápletku, která de facto není ani nijak důležitá. Celou dobu se ve skutečnosti jen řeší, jen jestli se Alyssa s Jamesem mají rádi, nebo jak to je: romanťárna, to co první série vytvořila, tato absolutně poslala do kopru. Na druhou stranu oceňuji stále rychlé tempo v osmi dvaceti minutových dílech. Ač bych chtěl, nemohu hodnotit více jak 3*; 62%. ()

Tobias18

Druhá série staví na kvalitních základech. První epizoda je příšerná a celá věc s Bonnie je zbytečná, a stále si stojím za tím že první řadou to mělo skončit. Když už se však tvůrci rozhodli pokračovat, musím říct že se jim to povedlo. Není to tak dobré jako první série, ale ani jedna není nijak dokonalá, takže to přijímám a jsem rád že tohle vzniklo. A s radostí bych si časem dal i sérii třetí. 60%. ()

stuj

Černohumorné dobrodružství exotů pokračuje dál a tentokrát je to dobré hned od začátku. Otrávený hlas a slangový akcent Alyssy se super poslouchá. A soundtrack není vůbec špatný! ()

zvejkal42

Mal som obavy z “druhej” serie, ked tam vkrocila nejaka divna (eh?) postava mladej zeny tmavej pleti, ale nakoniec to bolo skvele zmixovane, urobene, vypointovane a ked som na konci zistil, ze o ziadnu “druhu” seriu nejde, rozlial sa vo mne pocit blaha, wow efektu, mierneho dojatia a porozumenia jednemu peknemu, zvlastnemu, drsnemu, ale napriek tomu stale ludskemu pribehu. ()