Šíleně bohatí Asiati

• USA Crazy Rich Asians (více)

Snímek Šíleně bohatí Asiati, inspirovaný celosvětově úspěšným bestsellerem spisovatele Kevina Kwana, sleduje rodilou Newyorčanku Rachel Chuovou, která doprovází svého dlouholetého přítele Nicka Younga na svatbu jeho nejlepšího kamaráda do Singapuru. Rachel, nadšená ze své první návštěvy Asie, ale nervózní ze setkání s Nickovou rodinou, vůbec není připravená na to, že jí její snoubenec o sobě zapomněl sdělit několik důležitých detailů. Ukáže se, že není jen potomkem jedné z nejbohatších rodin, ale také jednou z nejlepších partií v zemi. Když se Rachel ukazuje na veřejnosti po Nickově boku, stává se trnem v oku nejen žárlivým nápadnicím, ale především Nickově vlastní matce. A záhy je nad slunce jasné, že i když vám peníze lásku nezaručí, rozhodně můžou všechno pořádně zkomplikovat. (Cinemax)

Ajbell

To je tak, keď niekto túži po mamone až tak, že tým ničí vzťahy okolo seba.. Príjemne sa to pozeralo a rozprávkový koniec bol v tomto prípade samozrejmosťou. Na jedno pozretie to však určite stačilo. ()

52637

Trosku jsem se mezi nima ztracel a chvilemi nevedel kdo s kym je, ale byla to super oddychova romantika. Snad bude druhy dil, ktery vysel knizne ()

BStone

Pod nelákavým názvem se skrývá opravdové překvapení. Velice příjemné překvapení v podobě romantické komedie, která dává zatraceně nafrak současné víceméně tupé americké produkci (samozřejmě s vyjímkami) a oplývá výborným humorem, dobře napsanými dialogy, je parádně zahraná a dokáže dvě! hodiny s přehledem bavit. 75% ()

5Se

Moc sladké a dej o ničom. Klasická romantická komédia s pár vtipnými scénami s predvídateľným dejom. Vytvára dojem, že Ázia je niečo a Američania sú sebeckí egoisti, ktorí myslia len na svoje šťastie. Synček z bohatej rodiny sa zaľúbi do dievčiny z neúplnej rodiny. Plus dávam prostrediu a pompéznosti všetkých párty, čo boli usporiadané. Inak nuda ()

Aresko123

Milionkrat natocene klise o bohatych a chudobnych a o ich neskutocnej laske. Je to film o tom ze ked si bohata smotanka prdne tak sa na oblohe rozsvieti nadherny ohnostroj. A ten sprevadza zivoty bohatych asi neustale.... Film vas bude az do konca drzat v absolutnej neistote a napati ako to asi dopadne............... Fiha a ten super koniec. ()

710.cz

Film budí dojem, že je poskládenej z bez ladu a skladu posbíranejch a střiženejch prací grafiků a studentů filmové školy a teprve potom poskládanej díky scénáři toho, kdo jedinej zůstal v ročníku střízlivej (nemusí to dávat smysl, jen použij všechny záběry, aby někdo nebyl naprdnutej). ()

dyxhgd

Exhibice ne příliš zajímavé nebo krásné okázalosti v kombinaci s plytkým kýčovitým příběhem. Nevím, proč je to klasifikováno jako komedie, ale obyč masového diváka to nejspíš pobaví. Příběh předvidatelný, nalinkovaný a prakticky vůbec nic nenabízející. Co oceňuji jsou sympatičtí docela fajn herci. Ale jak jsou to všichni asiati, některé postavy se můžou trochu plést. ()

hvldvt

Já si nemůžu pomoc, mně se ten film prostě strašně líbí. Když člověk nebude čekat žádnou vysokou kinematografii a film zařadí do kategorie přeslazených romantických komedií, přijde na to, že je to vlastně strašně super film. Hrdinové jsou sympatičtí, celá atmosféra filmu je opravdu hodně bohatá, soundtrack super, navíc neskutečně cením, jak to byl první opravdu celosvětově známý snímek ukazující tuhle kulturu a doufám, že se tak bude dít víc a víc, Hollywood větší diverzitu nutně potřebuje. ()

BvS

Romantika zaobalená v hnusným asijským kýči (ta svatba s motýlkama na tyčích - WTF?!). Navíc podpořeným neuvěřitelnou povrchností postav, ze který mi bylo až fyzicky nevolno. Sorry, ale kdo jde nad tři, nemá vkus. ()

chivas_egal

Film většinu diváků neurazí, děj do detailů kopíruje mnoho dalších filmů o tom, jak chudá chytrá dívka ke štěstí přišla a jeho rodina na ní byla ošklivá. Co mne zaujalo, je sehrávka mahjongu, kterou ke konci hraje chudá chytrá dívka s nastávající tchyní a dvěma epizodními postavami. Sehrávka doslovně kopíruje dialog, který mezi sebou ženy vedou. SPOILER: ve chvíli, kdy chudá dívka říká, že ji bohatý chlapec požádal o ruku, lízne si ze zdi kámen, který jí umožní uzavřít a tak vyhrát tuto sehrávku. Kámen je osmička bambus, ve tvaru proti sobě postavených písmen M. Samotnou osmičkou by si bodově nepolepšila, protože jí doplní postupku 6,7,8, která nemá žádnou bodovou hodnotu. Nicméně celá její ruka by měla hodnotu značnou, vidím cca 40 bodů v součtu kamenů a minimálně tři dably (tj.40 x2x2x2) (Není mi zcela jasné, kterou variantu pravidel hrají). Limitní počet bodů však tako ruka zřejmě nemá, což opět koresponduje s dialogem. Dívka kámen nevyužije k zavření - pochvíli váhání ho odhodí, (a doplňuje to sdělením, že nabídku manželství odmítla), kámen využije matka, která tímto kamen zavře a vyhrává tuto sehrávku (vyhrála souboj s nechtěnou skorosnachou. Její ruka - její vítězství, však nemá tak vysokou hodnotu. Na druhou stranu vítěz sehrávky získává od spoluhráčů různý počet bodů, podle způsobu jakým zavře hru. V tomto případě, kdyby vyhrála dívka, podílely by se na jejím honoráři za sehrávku všechny tři ženy rovnoměrně. Když ale vyhrála matka, veškerý honorář jí dle pravidel vyplácí nastávající snacha (matka hru zavřela jejím kamenem). Před odchodem chudá chytrá dívka položí své kameny, čímž je ukáže spoluhráčkám, a opět tím dokladuje probíhající rozhovor. Tři hvězdy za ten Mahjong. ()

kralMiroslav

Mne to prišlo strašne slabé. Kompletne. Slabý scenár, réžia, kamera, strih... Herci prehrávali, celé mi to pripadalo neprirodzené a umelé. ()

MatoPalkes

Mám rád keď ma film dokáže prekvapiť. Teraz nemyslím dej lebo tam to bolo úplne jasné ako to dopadne. Ale čakal som totálnu trápnosť a toto bolo vtipné, milé, trochu dojímavé a celkovo úplne super. ()

Šíleně bohatí Asiati mají bohaté problémy

Šíleně bohatí Asiati mají bohaté problémy

06.09.2019

Člověk by řekl, že když studiu nějaký film, obzvlášť chválená komedie, ještě navíc s asijskými hrdiny v popředí, vydělá nečekaně velký balík peněz, budou zástupci studia ochotní tvůrcům na… (více)

Nominace na 76. Zlaté glóby

Nominace na 76. Zlaté glóby

06.12.2018

Nominace na 76. ročník Zlatých glóbů byly čerstvě oznámeny a vy po nich teď nejspíš budete mít ještě více otázek, něž kolik jste měli před nimi. Mezi pěticí nejlepších dramat se totiž objevily filmy… (více)