Šíleně bohatí Asiati

• USA Crazy Rich Asians (více)

Snímek Šíleně bohatí Asiati, inspirovaný celosvětově úspěšným bestsellerem spisovatele Kevina Kwana, sleduje rodilou Newyorčanku Rachel Chuovou, která doprovází svého dlouholetého přítele Nicka Younga na svatbu jeho nejlepšího kamaráda do Singapuru. Rachel, nadšená ze své první návštěvy Asie, ale nervózní ze setkání s Nickovou rodinou, vůbec není připravená na to, že jí její snoubenec o sobě zapomněl sdělit několik důležitých detailů. Ukáže se, že není jen potomkem jedné z nejbohatších rodin, ale také jednou z nejlepších partií v zemi. Když se Rachel ukazuje na veřejnosti po Nickově boku, stává se trnem v oku nejen žárlivým nápadnicím, ale především Nickově vlastní matce. A záhy je nad slunce jasné, že i když vám peníze lásku nezaručí, rozhodně můžou všechno pořádně zkomplikovat. (Cinemax)

blazma

Tady jsem byl moc překvapen. I přesto že tato romantická ''komedie'' nepřináší nic nového nebo převratného co z podobných filmů kterých jsou mraky už víme. tak jsem se u toho bavil. Hlavně kvůli toho že všichni herci mi byli strašně sympatičtí. ()

Elio

Opravdu povedený film, který jde proti nešťastným stereotypům romantických komedií a který některé ty námi zbožňované naopak bez výčitek naplňuje. Užila jsem si skvělé herecké výkony, celkem realistickou zápletku, ne tak realistické, ale o to víc roztomilé zakončení, a prostě hodně, hodně luxusu, na který většina z nás dosáhne maximálně tak přes obrazovku Netflixu. Ale whatever. Od toho tu tyhle filmy přece jsou. ()

jokino

Xy-ta filmová verzia "popolušky", len v trošku inom kabáte.. Bolo to celkom zábavné, aj keď už "prevarená voda". No pobavil som sa a bola to oddychovečka, takže to splnilo svoj účel.. Ale nič viac - nič menej, na 1 pozretie a upadne to do zabudnutia.. ()

rigby

První půlka filmu se mi docela líbila. Vypadalo to na něco jiného, originálního, inteligentního, žádná bláznivá americká komedie. Avšak zdání klame a někde v polovině se to zvrhlo v klasický hollywoodský chaos, který už nestačilo napravit několik hlubokomyslných vět a šťastný romantický konec. 3- ()

HennessyVSOP

Na tomhle romantickym kyci je nejzajimavejsi to, ze to pomerne dobre vykresluje asijskou mentalitu. Pokud s cinanama prichazite do styku, obzvlast s tema z movitejsi vrstvy, bude Vam tohle pripadat nadmitu vtipne. Jinak je to ale duchaprosta kravina. ()

Grázl83

Začátek mě bavil a byl i docela vtipný. Potom nastoupila nudná omáčka, škoda tedy přetažení délky. Za to ubírán jednu * ()

tchempi

Tuctová romantika o Popelce a rozežraných, bizarně ujetých zbohatlících, jejíž sledování našinci ztěžuje fakt, že jen obtížně rozlišuje jednotlivé postavy. Bylo to jako koukat na dokument o tučňácích a pamatovat si, který je který. ()

KraLuban

Hezký námět, ale na mě scénáristicky nedotažené...prostě to muselo skončit "na Popelku" a to je škoda. Singapur hraje sám sebe úžasně. Božská Michelle Yeoh v pro sebe velmi netypické roli. Stojí za jedno kouknutí. ()

StressMode

Moderní popelka po milionté, tentokrát po asijsku. Většinou protrpěné dvě hodiny. Místy jsem už nevydržel a mrkal po očku na instagram. Samé naparování, okouzlování luxusem, vymaštěné asijské pipiny co řeší celý den kraviny a maminka, která ví co je nejlepší pro synáčka. Jako znovupřipomenutí toho kam v životě člověk nechce patřit je to dobré. To v čem se mi film místy líbil ani není zásluha autorů, ale že jsem v Singapuru byl a vidět ty místa z jiných i stejných perspektiv mě přišlo krásně nostalgické. Krásná verze "Can't Help Falling in Love" ve filmu, taky protože pro mě něco znamená. Závěr ušel, protože už se po tom bezduchém pindání, nakupování oblečení, ježdění v drahých autech, příjímání a odmítání konečně muselo něco stát. Komedie? Ne,protože humor =0 Už nikdy víc . P.S. Právě jsem se dozvěděl, že hlavní představitelce bylo v době natáčení 36. Docela masakr ()

Ondak

Pohádka pro dospělé. Film nabídne čistokrevnou romantickou zápletku. Nic více, nic méně. Nejsem fanda tohoto žánru. Přesto jsem se u filmu vysloveně nenudil. Věřím, že si najde hodně příznivců, protože zpracování a herecké obsazení je dobré, zápletka odsýpá a nejsou zde hluchá místa. ()

Sa.sa

"Nejsou bohatí... Jsou šíleně bohatí..." :))) Ano přepych o kterém se může nechat zdát či snít... Singapur to je fakt nádherný, stejně jako film a scenérie v něm... Jinak je super dívat se na ten luxus, i když jen ve filmu, protože v reálném životě to nezažije nikdo z nás... No a co se týká filmu, ale jo nebylo to tak hrozné, prostě normální romantická komedie na pobavení a oddych... ()

Markus2

Kniha je lepší a vtipnější. Nicméně film má taky něco do sebe. Nejzajímavěji hraje Awkwafina, bohužel její vyjadřování zničil český dabing. V originále je to jiná liga. Hvězdičku navíc za Michelle Yeoh. ()

Thalin

Takový nemastný neslaný průměr plný pozlátka a naivních klišé. Nemá to moc co nabídnout. Jde o věc, kterou člověk shlédne jednou a znovu už nepotřebuje. ()

Bluepiggie

Skvělá komedie, bohužel, aby člověk pochopil hodně vtipů a některých scén je potřeba znát velice dobře asijskou kulturu, což je vidět v komentářích a hodnocení ostatních uživatelů. ()

splaty

Nezbývá mi než poblahopřát tvůrcům filmu, že dokázali tak věrně nakopírovat film s prvky laciného amerického klišé. A kdo ještě neměl možnost film sehnat, doporučuji holešovickou tržnici na Praze 7. K sehnání hned vedle stánků s kabelkami Louis Wutong. ()

Šíleně bohatí Asiati mají bohaté problémy

Šíleně bohatí Asiati mají bohaté problémy

06.09.2019

Člověk by řekl, že když studiu nějaký film, obzvlášť chválená komedie, ještě navíc s asijskými hrdiny v popředí, vydělá nečekaně velký balík peněz, budou zástupci studia ochotní tvůrcům na… (více)

Nominace na 76. Zlaté glóby

Nominace na 76. Zlaté glóby

06.12.2018

Nominace na 76. ročník Zlatých glóbů byly čerstvě oznámeny a vy po nich teď nejspíš budete mít ještě více otázek, něž kolik jste měli před nimi. Mezi pěticí nejlepších dramat se totiž objevily filmy… (více)