Reklama

Reklama

Šíleně bohatí Asiati

  • USA Crazy Rich Asians (více)
Trailer 1

Snímek Šíleně bohatí Asiati, inspirovaný celosvětově úspěšným bestsellerem spisovatele Kevina Kwana, sleduje rodilou Newyorčanku Rachel Chuovou, která doprovází svého dlouholetého přítele Nicka Younga na svatbu jeho nejlepšího kamaráda do Singapuru. Rachel, nadšená ze své první návštěvy Asie, ale nervózní ze setkání s Nickovou rodinou, vůbec není připravená na to, že jí její snoubenec o sobě zapomněl sdělit několik důležitých detailů. Ukáže se, že není jen potomkem jedné z nejbohatších rodin, ale také jednou z nejlepších partií v zemi. Když se Rachel ukazuje na veřejnosti po Nickově boku, stává se trnem v oku nejen žárlivým nápadnicím, ale především Nickově vlastní matce. A záhy je nad slunce jasné, že i když vám peníze lásku nezaručí, rozhodně můžou všechno pořádně zkomplikovat. (Cinemax)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (154)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Proč jsem vlastně koukal na film o šíleně bohatých Asiatech? Jo, já netušil, že to bude o šíleně bohatých Asiatech a to i přesto, že se film v českém překladu tak jmenuje. Naivita je hrozná věc a je vidět, že je věčná a nikdy se z ní nepoučím. Působilo to, jak kdyby to někdo natočil po vzoru Lásky nebeské. Sladce, romanticky, zábavně, ale zároveň s postavami, které Vás vůůůůůbec nezajímají. ()

Morien 

všechny recenze uživatele

(1001) Krucipísek, nechala jsem se zmást slovem komedie natolik, že jsem si nevšimla, že za tím následovaly také žánry romantický a drama. Výsledkem byly vysloveně protrpené dvě hodiny, ve kterých jsem zaznamenala zhruba dva vtipy a nesnesitelnou nálož romantického dráma. Film jako celek, příběhem i provedením, mi přijde jako dvacet či třicet let starý, respektive obstarožní, není na něm nic svěžího ani nápaditého ani pozoruhodného. Nicméně jsem zároveň v šoku z toho, že film někteří lidé kritizují pouze za to, že je "plný Číňanů". ()

Reklama

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Zbytečně podhodnocené. Za mě typická sedmičková hollywoodská pohádka s netradičně nehollywoodským obsazením, jíž variace jsme už viděli nesčetněkrát, ale tahle rodina je skutečně nechutně bohatá a ani název filmu to nevystihuje dostatečně. Z čehož vyplývá spousta megalomanských scén, které jsem dlouho v ničem neviděl a vlastně jsem si to celé moc užil. Odsuzovat film z rasistických důvodů mi přijde úplně mimo, může to fungovat jako libovolná komedie...Tak kde jsou Warneři s tou dvojkou? ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $30miliónovTržby USA $174,532,921Tržby Celosvetovo $238,539,198Tržby za predaj Blu-ray v USA $9,611,322Tržby za predaj DVD v USA $6,390,619║ Ďalší vyumelkovaný romantický gýč, tento krát na azijskú notu. Trpel som. /35%/ ()

Djoker 

všechny recenze uživatele

Všechno už jsme sice mohli vidět i slyšet v jinde, ale má to exotické pozlátko a je tam plno Asiatů, což je zajímavá změna. Sladké je to místy až nechutně, ovšem pro navození pozitivní nálady jde jistě o ideální prostředek. Jako správný rasista jsem se trošku ztrácel v postavách, žlutí mi bohužel dost splývají. ()

Galerie (25)

Zajímavosti (7)

  • Po záverečných titulkoch nasleduje krátka scéna. (barborasara)
  • Ccelosvětová premiéra proběhla 7. srpna 2018 v TLC Chinese Theatre v Los Angeles v Kalifornii. (ČSFD)
  • Natočeno podle první části stejnojmenné knihy od spisovatele Kevina Kwana. (Tomas_TM)

Související novinky

Šíleně bohatí Asiati mají bohaté problémy

Šíleně bohatí Asiati mají bohaté problémy

06.09.2019

Člověk by řekl, že když studiu nějaký film, obzvlášť chválená komedie, ještě navíc s asijskými hrdiny v popředí, vydělá nečekaně velký balík peněz, budou zástupci studia ochotní tvůrcům na… (více)

Nominace na 76. Zlaté glóby

Nominace na 76. Zlaté glóby

06.12.2018

Nominace na 76. ročník Zlatých glóbů byly čerstvě oznámeny a vy po nich teď nejspíš budete mít ještě více otázek, něž kolik jste měli před nimi. Mezi pěticí nejlepších dramat se totiž objevily filmy… (více)

Reklama

Reklama