Reklama

Reklama

Šíleně bohatí Asiati

  • USA Crazy Rich Asians (více)
Trailer 1

Rachel Chu, Američanka čínského původu a profesorka ekonomie na Newyorské univerzitě, doprovází svého přítele Nicka Younga do Singapuru, kde má být svědkem na svatbě svého přítele Colina. Ke svému velkému překvapení Rachel zjistí, že jeho rodina je nesmírně bohatá. Nick se omluví, že jí o své rodině nic neřekl, a ujistí ji, že z tohoto prostředí touží uniknout a chce být s ní. Eleanor ale mezitím nechá Rachel, které otevřeně řekla, že mezi ně nepatří, prověřit detektivem. Ten zjistí, že Rachelin otec nezemřel, jak tvrdila (a jak jí řekla matka Kerry), ale žije, a Rachel je dítě počaté z matčina nemanželského poměru. Zdrcená Rachel se Nika vzdává, ten ale do Singapuru povolá z New Yorku její matku. Ta Rachel vysvětlí, že její manžel byl násilník a špatný člověk, ona se zamilovala do jiného. Pak ve strachu před skandálem utekla do USA... (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (151)

Morien 

všechny recenze uživatele

(1001) Krucipísek, nechala jsem se zmást slovem komedie natolik, že jsem si nevšimla, že za tím následovaly také žánry romantický a drama. Výsledkem byly vysloveně protrpené dvě hodiny, ve kterých jsem zaznamenala zhruba dva vtipy a nesnesitelnou nálož romantického dráma. Film jako celek, příběhem i provedením, mi přijde jako dvacet či třicet let starý, respektive obstarožní, není na něm nic svěžího ani nápaditého ani pozoruhodného. Nicméně jsem zároveň v šoku z toho, že film někteří lidé kritizují pouze za to, že je "plný Číňanů". ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Zbytečně podhodnocené. Za mě typická sedmičková hollywoodská pohádka s netradičně nehollywoodským obsazením, jíž variace jsme už viděli nesčetněkrát, ale tahle rodina je skutečně nechutně bohatá a ani název filmu to nevystihuje dostatečně. Z čehož vyplývá spousta megalomanských scén, které jsem dlouho v ničem neviděl a vlastně jsem si to celé moc užil. Odsuzovat film z rasistických důvodů mi přijde úplně mimo, může to fungovat jako libovolná komedie...Tak kde jsou Warneři s tou dvojkou? ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Proč jsem vlastně koukal na film o šíleně bohatých Asiatech? Jo, já netušil, že to bude o šíleně bohatých Asiatech a to i přesto, že se film v českém překladu tak jmenuje. Naivita je hrozná věc a je vidět, že je věčná a nikdy se z ní nepoučím. Působilo to, jak kdyby to někdo natočil po vzoru Lásky nebeské. Sladce, romanticky, zábavně, ale zároveň s postavami, které Vás vůůůůůbec nezajímají. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $30miliónovTržby USA $174,532,921Tržby Celosvetovo $238,539,198Tržby za predaj Blu-ray v USA $9,611,322Tržby za predaj DVD v USA $6,390,619║ Ďalší vyumelkovaný romantický gýč, tento krát na azijskú notu. Trpel som. /35%/ ()

Djoker 

všechny recenze uživatele

Všechno už jsme sice mohli vidět i slyšet v jinde, ale má to exotické pozlátko a je tam plno Asiatů, což je zajímavá změna. Sladké je to místy až nechutně, ovšem pro navození pozitivní nálady jde jistě o ideální prostředek. Jako správný rasista jsem se trošku ztrácel v postavách, žlutí mi bohužel dost splývají. ()

Galerie (25)

Zajímavosti (7)

  • Natáčelo se od 24. dubna do 24. června v Malajsii a Singapuru. (Stoka)
  • Filmový hotel s tromi vežami je skutočný a volá sa Marina Bay Sands. Je známy tým, že má najväčší strešný bazén na svete. (Pat.Ko)
  • Po záverečných titulkoch nasleduje krátka scéna. (barborasara)

Související novinky

Šíleně bohatí Asiati mají bohaté problémy

Šíleně bohatí Asiati mají bohaté problémy

06.09.2019

Člověk by řekl, že když studiu nějaký film, obzvlášť chválená komedie, ještě navíc s asijskými hrdiny v popředí, vydělá nečekaně velký balík peněz, budou zástupci studia ochotní tvůrcům na…

Nominace na 76. Zlaté glóby

Nominace na 76. Zlaté glóby

06.12.2018

Nominace na 76. ročník Zlatých glóbů byly čerstvě oznámeny a vy po nich teď nejspíš budete mít ještě více otázek, něž kolik jste měli před nimi. Mezi pěticí nejlepších dramat se totiž objevily filmy…

Reklama

Reklama