Reklama

Reklama

Šíleně bohatí Asiati

  • USA Crazy Rich Asians (více)
Trailer 1

Snímek Šíleně bohatí Asiati, inspirovaný celosvětově úspěšným bestsellerem spisovatele Kevina Kwana, sleduje rodilou Newyorčanku Rachel Chuovou, která doprovází svého dlouholetého přítele Nicka Younga na svatbu jeho nejlepšího kamaráda do Singapuru. Rachel, nadšená ze své první návštěvy Asie, ale nervózní ze setkání s Nickovou rodinou, vůbec není připravená na to, že jí její snoubenec o sobě zapomněl sdělit několik důležitých detailů. Ukáže se, že není jen potomkem jedné z nejbohatších rodin, ale také jednou z nejlepších partií v zemi. Když se Rachel ukazuje na veřejnosti po Nickově boku, stává se trnem v oku nejen žárlivým nápadnicím, ale především Nickově vlastní matce. A záhy je nad slunce jasné, že i když vám peníze lásku nezaručí, rozhodně můžou všechno pořádně zkomplikovat. (Cinemax)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (154)

kocik1 

všechny recenze uživatele

Šíleně bohatí asiati jsou šíleně kýčovití a triviální podobně jako trpaslíci a sádrové kravičky Milky na tržnici ve Strážném. Že je hned naproti tržnici luxusní kasíno odpovídá i papumdeklovému ději tohoto filmu. Ale zatímco ve Strážném to dobře nedopadlo, poněvadž už si tam nemáte ani kde koupit čerstvý rohlík, tady vše dospěje do šíleně úžasného romantického konce a jedno oko nezůstane suché. ()

carly 

všechny recenze uživatele

Konečne som sa k tomu filmu dostala a nesklamal ani v najmenšom. Vizuál aj audio úchvatné. Scenár presne v rytme. Ani jedno hluché miesto. Humor aj dojatie. No a tí herci. Constance je kráľovná, to som už vedela. Michelle Yeoh bola skvostná. Henryho by asi každá žena a aj veľa mužov chceli doma. A všetci ostatní boli on-point as well. Už sa celkom teším na druhý diel. Lebo toto bolo fakt vydarené. Lebo Harry. ()

Reklama

Torgal 

všechny recenze uživatele

Zas film, pri ktorom si chudobný národ môže predstavovať, aké “problémy” by musel riešiť keby mal na konte miliardy. Na tom, že majú všetci šikmé oči zas tak nezáleží, prím hrá neustále prehliadka opuletného bohatstva. Pod týmto pozlátkom sa rieši aj nejaký ten vzťahový príbeh, no ten ma kvôli pomalému tempu a prehnanej dĺžke filmu vcelku nudil. 5-/10 ()

Morien 

všechny recenze uživatele

(1001) Krucipísek, nechala jsem se zmást slovem komedie natolik, že jsem si nevšimla, že za tím následovaly také žánry romantický a drama. Výsledkem byly vysloveně protrpené dvě hodiny, ve kterých jsem zaznamenala zhruba dva vtipy a nesnesitelnou nálož romantického dráma. Film jako celek, příběhem i provedením, mi přijde jako dvacet či třicet let starý, respektive obstarožní, není na něm nic svěžího ani nápaditého ani pozoruhodného. Nicméně jsem zároveň v šoku z toho, že film někteří lidé kritizují pouze za to, že je "plný Číňanů". ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

Celý snímok, by som prirovnal k ceste do kopca. Najprv sa vám do toho nechce ( celkové téma filmu ), ale skúsite to. Po namáhavých chvíľkach, keď ľutujete že ste do toho šli ( spústa trápnych scénok a hlášok ), ale príde cestou niečo zaujímavé ( zápletka hustne, romantika začína byť konečne romantická a vtípky už majú aj gradáciu ) a vy si poviete, že teraz už cúvnuť rozhodne nechcete. Len škoda, že ten kopec je spočiatku dosť strmý. ()

Galerie (25)

Zajímavosti (8)

  • Rostlina, jejíž květy obdivuje společnost při prvním setkání s babičkou, se jmenuje Epiphyllum oxypetalum a jedná se o kaktus. Pochází z Ameriky, v jihovýchodní Asii však zdomácněl a stal se velmi oblíbenou a kultovní rostlinou, jejíž květy se otevírají pouze po jednu noc. (Jirka_Šč)
  • K októbru 2018 film zarobil na celom svete viac ako 235 miliónov dolárov, čo z neho robí romanticky najkompaktnejšiu komédiu za posledné desaťročie. (Pat.Ko)
  • Po záverečných titulkoch nasleduje krátka scéna. (barborasara)

Související novinky

Šíleně bohatí Asiati mají bohaté problémy

Šíleně bohatí Asiati mají bohaté problémy

06.09.2019

Člověk by řekl, že když studiu nějaký film, obzvlášť chválená komedie, ještě navíc s asijskými hrdiny v popředí, vydělá nečekaně velký balík peněz, budou zástupci studia ochotní tvůrcům na… (více)

Nominace na 76. Zlaté glóby

Nominace na 76. Zlaté glóby

06.12.2018

Nominace na 76. ročník Zlatých glóbů byly čerstvě oznámeny a vy po nich teď nejspíš budete mít ještě více otázek, něž kolik jste měli před nimi. Mezi pěticí nejlepších dramat se totiž objevily filmy… (více)

Reklama

Reklama