Portrét britské hvězdy řecko-kyperského původu (1963–2016). Anglická popová hvězda, debutující v roce 1987. Rodák z Londýna (1963), vlastním jménem Georgios Kyriacou Panayiotou. V roce 1979 založil s Andrewem Ridgeleym skupinu Executive a v roce 1981 populární duo Wham! První Michaelova sólová nahrávka – Careless Whisper se v roce 1984 dostává na první příčku anglické hitparády, v následujícím roce boduje i v USA, a tehdy začíná jeho spolupráce s Eltonem Johnem. V roce 1987 vytváří duet s Arethou Franklin písní I Knew You Were Waiting – získává první místo v Anglii i USA a cenu Grammy. Od té doby přicházejí úspěch za úspěchem. Znamenité je album Listen Without Prejudice (1990), které potvrzuje jeho směřování k soulu. Po delší pauze, způsobené právními tahanicemi s gramofirmou vydává kvalitní alba Older (1996) a hlavně Songs from the Last Century (2000) – obě EMI, kde prokazuje svou muzikantskou vyspělost. (Česká televize)

Chrustyn

George Michael rozhodně nebyl v mém hledáčku při výběru hudby, ale je nezpochybnitelné, že se zapsal jako jedna z největších hvězd popu a pár jeho songů si rád pustím. Tento dokument je velice dobře zpracovaný a zaujme jak skalní fandy, tak i příležitostné posluchače. ()

Sharleen

Ako v dokumente povedal James Corden: "Nikto z našej generácie si nevie vybaviť, kedy Georga Michaela počul prvýkrát, je to akoby bol súčasťou pop music odjakživa" A presne tak to je. Geniálny skladateľ a charizmatický spevák s jedinečným hlasom. Navždy budem vďačná, že som ho mohla vidieť a počuť spievať naživo, kým tu ešte bol s nami. ()

Castrator

Fanoušci zpěváka hodnotí vysoko, ti, co ho rádi nemají, průměrně. O dokumentu to pak nevypovídá vůbec nic. Tak berte můj komentář a hodnocení jako závazné, jelikož Michaela před Older rád nemám (a před sólovou dráhou ho vyloženě nesnáším), od Older včetně až na pár skladeb docela žeru, tudíž nejsem ani jeho fanda, ani jeho hater, k dokumentu jsem přistoupil naprosto nezaujatě. Naprosto nezaujatě jde o dobrý dokument, pěkný průřez jeho hudební kariérou i osobním životem (mrtvej homouš sem, kauza se Sony, mrtvej homouš tam), k dokonalosti mu ale něco chybí. Co? Pátá hvězda od Castratora. ()

marhoul

"Older" je pětihvězdičková deska a George je můj oblíbenec. Jeho hlas patřil k tomu nejlepšímu, co mě pravidelně provázelo životem od osmdesátek. Dokument je ale slabší. Podívala jsem se s velkou chutí, dneska pouštím jeho desky, ale upřímně... Mluvící hlavy, omílající dokola to samé (to se týká zejména partičky pánů kolem Sony) ty sekvence by se vešly do zajímavých pěti minut. Naopak rozbory písní Eltonem, Liamem, Stevem... na ty bych vydržela koukat docela déle. ()