Charlotte Fieldová (Charlize Theron) je jednou z nejvlivnějších žen na světě. Chytrá, rafinovaná a všestranně schopná vůdčí osobnost s obrovským nadáním, která má ve svém životě všechno pod kontrolou. Fred Flarsky (Seth Rogen) je talentovaný novinář, hipster a potížista, který se nejlépe cítí ve své šusťákovce, kapsáčích a teniskách. Nemají nic společného – kromě toho, že ona mu kdysi dělala „chůvu“ a byla jeho první platonickou láskou. Když na sebe Fred a Charlotte jako dospělí nečekaně opět narazí, Charlotte se právě připravuje na kandidaturu na prezidentský úřad a ke zděšení svých poradců si jako autora svých budoucích projevů impulzivně najímá Freda. Fred tak do Charlottina oslnivého světa společenské smetánky vtrhne jako uragán a o skandály rázem není nouze. Když zprvu nenápadné jiskření mezi Fredem a Charlotte přeroste v milostný poměr, můžete si byt jisti, že tak zvláštní pár svět ještě neviděl. A to ještě nikdo netuší, co přijde, až to rozjetí milenci teprve pořádně roztočí. (Vertical Entertainment)

Kamil111

Celou dobu to oscilovalo mezi třemi a čtyřmi hvězdami, ale nebuďme judgemental a zaokrouhleme to nahoru. Charlize je od pohledu neuvěřitelná (čím, to si přeberte sami) a děj obsahuje několik téměř geniálně vtipných momentů, aby se v další chvíli propadl o několik poschodí níže. Celkově však go for it. ()

Nellie Lovett

Nic světoborného, ale je fajn, že se tvůrci snažili oprostit od konceptu chytrá žena miluje prosťáčka a z Fleda Flarskyho udělali inteligentní bytost. Absence fekálního humoru a představa toho, že by USA mohly mít chytrou ženu prezidentku z toho dělá docela ucházející podívanou. ()

RoyBatty444

Rogenová fekálovina s me too hnutím v pod aj nadtexte. Ako vždy ma prekvapila pozerateľnosť, ale tý čo robia Rogenovky vedia čo robia alebo len na ne reagujem afinitou. ()

Capri2016

Oddychová komédia pre dospelých (politika, sex, drogy), ktorú odporúča pozrieť každému, kto sa chce dobre zabaviť bez zbytočného premýšľania. Seth Rogen sa predstavuje v štandardnej komickej úlohe a výborne vyzerajúca Charlize Theron zaujme v neobvyklej komickej role (keďže ju skôr vnímam ako dramatickú, alebo akčnú hrdinku). Čo skvele funguje na tomto filme je chémia medzi dvoma hlavnými hrdinami a inteligentný a vtipný scenár. Najvtipnejšia scéna je tá úplne najmenej pravdepodobná scéna, keď si obaja hlavní hrdinovia dajú extázu na diskotéke (Molly). Film ma proste bavil a vďaka výbornému kástingu hlavných postáv dávam o hviezdičku viac, ako by som dala inak. ()

LadyKarol

Režisér vsadil na krásu Charlize, ale tohle teda opravdu nestačí. Tato ledová královna se prostě do romanťarny nehodí. Člověk zde hledá scény, kde by se aspoň pousmál, ale nenachází. Chybí zde šmrnc a švih, celý film se neskutečně vleče. ()

as-minor

V prvom rade musím povedať, že toto som fakt nečakal! Som nesmierne milo prekvapený týmto filmovým kúskom. Trailer, ktorý ma nijako obzvlášť neohúril, som zhliadol ešte veľmi dávno a preto i po rozhodnutí vydať sa na túto filmovú jazdu boli moje očakávania skôr skeptické. Ale duo Rogen a Theron bolo nesmierne sympatické a v kombinácii s jednoduchým a vlastne „sprostým“ humorom, ktorý však bol nesmierne vtipný, vytvorilo vynikajúcu „feel good“ atmosféru. Na záver si dovolím použiť jednu myšlienku, ktorá je príhodná, respektíve adekvátna skôr pre literárny trh. „Nesúď knihu podľa obalu!“ ()

ghoston odpad!

TVL, to jsem si dal, nezvládl jsem to dokoukat. Každá vteřina filmu je urážkou každého filmového fandy a jeho drahocenného času. Přístupné do 5 let! ()

alisek87

Klasická romantická komedie, sice jsem fandila Alexanderovi, ale prostě ta chemie mezi Charlize a Sethem tam byla, takže jsem jim to fakt věřila. Super na večer s vínem, nemusí se u toho přemýšlet, člověk se pobaví, takže doporučuji :) ()

Ivuska71

Vážně mě to bavilo. A moc. Je to odlehčená, úplně normální komedie, při které se taky úplně normálně zasměješ. A o to zřejmě taky jde, že jo. ()

Vital

Popravdě řečeno, vidina setha a sheron je v tomto podání velice nereálné, navíc bohužel už tak průměrný film kazí český dabing,kdy se mluví úplně stejně, ať už se mluví na mikrofon, nebo ve vysokých budovách... Kde je ten starý český nezaměnitelný dabing?! ()

Moonwalker

Mnozí z vás si budou říkat že je to jen další "hloupá" komedie s Rogenem v hlavní roli. Já náhodou Setha respektuju a mám ho jako herce opravdu moc rád. A když jsem se podíval že hraje ve filmu s krásnou Charlize tak jsem nemohl tento snímek opomenout a jsem za to opravdu moc rád, že jsem ho nevynechal. Ti dva tady tvoří neskutečné duo, a ta chemie mezi němi, to jsem ani nečekal že to zafunguje a ono opravdu. Vtípky, Rogenovy pády a neodolatelná Theron. Opravdu se mi na to dobře koukalo, a musím říct že že je to zase po delší době komedie, kterou bych doporučil i ostatním. Takže kdo film neviděl tak vzhůru na to. ()

Proky11

Pekne zabalená politická agitačka :-) Charizmou prekypujúca, krivkami vlniaca a erotickosťou posobiaca juhoafričanka Charlize Theron (v civile matka dvoch adoptovaných detí) drží latku vysoko a nepustí ju počas celého (tak trošku uleteného) príbehu o americkej Čaputovej :-D Sú tam scénky podobné tým z filmovej série The Hangover/Vo štvorici po opici, coolové hlášky, sex, drogy, alkohol, rock 'n' roll, proste ideálna letná zmes. Príjemnú zábavu prajem. ()

BStone

Povedená komedie o srážce jednoho asociála s jednou kráskou. Ačkoli se jedná o tradiční klišé, tak obsahuje spoustu fajn vtípků a především hlavní dvojici to mezi sebou funguje. Na můj vkus Rogen moc přepaluje, místy až na skutečného idiota, ale Charlize je prostě dokonalá... 70% ()

lineker

Z pásovky amerických "romanťáren" to vybočuje snad jen tím, že to alespoň dvě třetiny filmu působí nevtíravě. Zbytek je klasická omáčka na zjemnění chutě a typickou závěrečnou sladkou tečkou. Vtípky místy povedené, místy trapné a místy i za hranou. Charlize je i za hranou čtyřicítky kočka a Rogen je pro roli ztvárněného týpka jako stvořený. Nadprůměr to táhne hlavně první polovina filmu. ()

Avengers jsou na cestě ke 2 miliardám

Avengers jsou na cestě ke 2 miliardám

05.05.2019

Komiksový megahit Avengers: Endgame je na cestě k dalšímu rekordnímu víkendu. Na domácím trhu se odhaduje, že snímek utrží během svého druhého víkendu okolo 150 milionů dolarů, už nyní má film jenom… (více)