Srážka s láskou

• Austrálie

• Nový Zéland

Komedie / Romantický

USA, 2019, 125 min

Po delší době skvělá romantická komedie, kde vládne charismatická Charlize Theron a typicky správně ujetý Seth Rogen. Film nejvíce těží z nápadu a samotné chemie mezi ústředními hrdiny. Theron kandiduje na prezidentku a Rogen nemá práci, styl ani vychování. Největší highlight je sjetá Charlize Theron vyjednávající s teroristy a Sethova výbava drog při security prohlídce. Velmi dobré, svěží i milé. 80%(23.5.2019)

Suprová komedie ve které jsou obě postavy moc sympatické a mají mezi sebou opravdovou jiskru. Ano, co se reálnosti týče, není to nic moc, ale odpočinková komedie je to výborná. 4*(30.4.2019)

Postavy vraj k sebe pasovali? Theron + Rogen v šušťákoch, to má byť sympatický pár? A to on ako očarí ju? Ona dáma na úrovni a on šupák čo nemá ani na žiletku. Takže tam romantiku nevidím ani dôvod k fandeniu. No a čo komediálna stránka? Som rád, že po dlhom čase v Rogenovom filme chýba fekálny humor, na ktorý je on špecialista. Ale za brucho sa chytať nebudeme. Ide o veľmi priemernú, až obyčajnú romantickú komédiu, v ktorej si každý zahrá svoj povinný part. Nenadchne, ani neuškodí.(8.5.2019)

Fajn oddychová komedie romantická :) Na to že jsem byl v kině s Majklem v Kanadě, líbilo se mi. Stopáž tak akorát - ani krátké ani dlouhé a bavilo mě to celou dobu. Žádný skvost ani uvěřitelnost filmu nedarujme, avšak vypnout na 2h u něj lze dokonale. Průměr(14.5.2019)