Klokan (E09) (epizoda)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 2018, 10 min

Robert Geisler

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

• honajz

Nic moc, přijde mi, že se už vaří z vody, že se to snad dokonce snaží o nějaké přesahy (štěnice, já jsem seděl), ale zábavné to moc není.(14.4.2018)

Žádná BOMBA, ale pobavilo. Cikorky se v tom možná poznají, ale tohle bylo hlavně o strace a klokanovi. No a Simona Babčáková jasně převýšila všechny ostatní. Docela perlila, Liška nestíhal a ta vybílená hospoda na konci, jasně ukázala, že v nejlepším by se mělo přestat. Každopádně tento díl patří k těm lepším a ukázalo se, že když chtějí, tak ti tvůrci nejsou zas až takoví kokoti. Tak uvidíme, co nám přinese závěr.(25.5.2018)

• Cheeter

Úplný dno seriálu to nebylo, tuhle hranici to nepřekročilo, ale že by se tahle epizoda nějak blýskla, to taky nejde říct. Takový průměr.(29.4.2018)

Vždyť má prochlastaný bělmo jak rudá náměstí.... ....Představte si 5 let seděl v Tróji. Tak von se narodí exotickej a voni ho za to trestaj. Hlášky tohohle seriálu jsou boží.(28.3.2018)

Příchlupek. Já chci knížku Mufloních historek. Menší pivo… U Muflona je hodnej (skoro) každej. 5 let v Tróji – furt lepší než na Borech. Sydney. Straka a poctivá? „Ber všechno, co se leskne.“ No holt straka.(28.3.2018)