Klokan (E09) (epizoda)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 2018, 10 min

Scénář:

Robert Geisler
(další profese)

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

 • honajz
  *

  Nic moc, přijde mi, že se už vaří z vody, že se to snad dokonce snaží o nějaké přesahy (štěnice, já jsem seděl), ale zábavné to moc není.(14.4.2018)

 • SOLOM.
  ***

  Žádná BOMBA, ale pobavilo. Cikorky se v tom možná poznají, ale tohle bylo hlavně o strace a klokanovi. No a Simona Babčáková jasně převýšila všechny ostatní. Docela perlila, Liška nestíhal a ta vybílená hospoda na konci, jasně ukázala, že v nejlepším by se mělo přestat. Každopádně tento díl patří k těm lepším a ukázalo se, že když chtějí, tak ti tvůrci nejsou zas až takoví kokoti. Tak uvidíme, co nám přinese závěr.(25.5.2018)

 • Cheeter
  *

  Úplný dno seriálu to nebylo, tuhle hranici to nepřekročilo, ale že by se tahle epizoda nějak blýskla, to taky nejde říct. Takový průměr.(29.4.2018)

 • Syrojed
  *****

  Vždyť má prochlastaný bělmo jak rudá náměstí.... ....Představte si 5 let seděl v Tróji. Tak von se narodí exotickej a voni ho za to trestaj. Hlášky tohohle seriálu jsou boží.(28.3.2018)

 • Alagaesie
  *****

  Příchlupek. Já chci knížku Mufloních historek. Menší pivo… U Muflona je hodnej (skoro) každej. 5 let v Tróji – furt lepší než na Borech. Sydney. Straka a poctivá? „Ber všechno, co se leskne.“ No holt straka.(28.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace