Komentáře uživatelů k epizodě (3)

• filip289

No ale táto druhá časť sa už fakt až moc vliekla. Navyše taký slabý scenár a nezaujímavý a absolútne neoriginálny prípad by dokázal napísať aj ôsmak.(18.1.2018)

• tron

Ono, samotný námet nie je zlý. Policajt s tehotenským bruškom, ktorý ako policajt príliš nevyzerá, rieši zločiny v pôvabnom slovenskom malomeste, žije s mamou, má prenikavý intelekt a stále je klobásky a pečeného králika. Môže to znieť absurdne, ale svojím spôsobom je to originálny, chytľavý nápad. Problém mám s Alexandrom Bártom, ktorý to síce na jednej strane vcelku zvláda a nie je najhorší, na strane druhej k tomuto hercovi už niekoľko rokov cítim inverziu pardon averziu. Nie je mi proste sympatický. Našťastie, vďaka fúzom, okuliarom a vypchatému bruchu sa mi často pri sledovaní Detektíva Ďusa darilo zabudnúť na to, že ide o TOHO Bártu. Samotný prípad by som z diplomatických dôvodov radšej nekomentoval, ale inak pekná výprava, fajn atmosféra, výrazná ústredná postava... Trocha ako minuloročný, tiež markízácky Komisár Rex.(19.1.2018)

• Jard

Očakával som, že po prvej epizóde pôjde úroveň seriálu smerom nahor, no opak bol pravdou. Určite najväčším tŕňom v oku boli dvaja policajti, z ktorých tvorcovia urobili prípady zrelé pre psychiatra. Celkovo mi to prišlo ako zbytočné podcenenie slovenskej polície. Vyšetrovacie postupy sú taktiež na veľmi nízkej a často nereálnej úrovni. 30%(20.1.2018)