poster

JAY-Z feat. Beyoncé - Family Feud (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 2018, 7:56 min

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (4)

 • kingik
  ***

  Více jak sedmiminutová klipová montáž plná známých hereckých ksichtíků, pochopitelně korektně černá, co hlavní dva protagonisty nechává vizuálně zaúřadovat až na závěrečné dvě minutky. A JAY-Z & Beyoncé se pak jeví coby zbytečné akvizice. Song naprosto odpadový, nechápu, že za tohle můžou inkasovat honoráře. Rozsáhlý blok je nesourodá hovadina, co drží pozornost jen účastí známých kamarádíčků. Na pochvalu je ještě i vizuální forma, která k divákům protlačí nejeden (politicky směřovaný i angažovaný) vjem. Beyoncé mně není úplně protivná, JAY-Z je pro mně úplně zbytečným umělcem, ale tak pokud je tenhle jejich projekt uspokojil, nemíním jim brát jejich oduševnělou radost a politické iluze, A zůstávám na velmi korektním a opravdu bujarém průměru. Zadupat do země je může třeba příští prezident i vládní garnitura, když jejich férie obsáhla řadu budoucích letopočtů, kterých se dožijí jen ti, co budou mít štěstí na vynalezení elixíru věčného života. Hned bych si dal hibernaci a probudil se 300 let po...čemkoliv. 5/10(6.3.2019)

 • orkadimenza
  *

  Od úvodu se začal odehrávat klasický "klipový" příběh, který by měl vnořit diváka do následné písně. Po pěti minutách už mi přišlo divné, že hudba stále nikde...Po pravdě, ještěže ten příběh trval déle než samotná píseň. Protože výkon Jay-Z a Beyoncé byla taková dysharmonie, že už jsem byl na konci vděčný za závěrečné titulky.(17.4.2018)

 • InTerrre$
  ****

  Hej vy! Filmová gramotnost Vám nic neříká? Učme se nejen filmy číst a přemýšlet o nich... Dostat do mainstreamu message obsahující toliko narážek na současnou (případně i nadcházející) politiku a problémy Západu je víc než úctyhodné. BTW intertextuální aluze na Moonlight, dokument 13th a další?... Nic? čti, čti navíc(26.11.2018)

 • Frantisek.Fu
  odpad!

  0%(5.5.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace