František (E01) (epizoda)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 2018, 19 min

Komentáře uživatelů k epizodě (7)

• Cival

Playtvák je specialistou přes dějově těžce vyprázdněné piloty.(1.4.2018)

• InJo

Dvacetiminutový pilot, jenž nastíní výchozí situaci, představí (některé) postavy a nabídne dva, možná tři veleprůměrné vtipy. Dovolím si silně zapochybovat o tom, že to může někomu stačit byť jen k mírné spokojenosti...(16.5.2018)

• honajz

Tak těžko soudit. Dostalo se nám ilustračního popisu textové upoutávky na seriál, se slušnou kamerou a jedním, možná dvěma zajímavými vtipy, slušnými lokacemi, ale celkově vlastně nevím - je František kutil, nebo ne? Fakt zničil celý vstupní systém do budovy? A jak to tedy, že opraví záchod? Mám se smát, že ho pocákala voda z hadice? Zatím nevím, co mi tvůrci chtějí říct, prokreslení postavy je takové ploché (baví ho ta práce v nakladatelství, nebo už mu lezla na nervy? On nemá koupené auto, že jezdí vlakem? Bojí se kvůli D1? Z čeho chce teď žít, z úspor?). Takže uvidíme, kam se to vyvrbí, ale zatím je to skutečně sice hezky, ale jen celé nahozené do luftu.(22.3.2018)

• rakovnik

Přesně ten úvodní díl seriálu, který přes svou krátkou stopáž přetrpíte s nadějí, že další díl nebude tak nudný. Obávám se ale, že nebude moc kde brát. Josef Polášek sice působí jako nešika, ale spíš působí útrpně, než komicky.(8.4.2018)

• godycz

nevtipne(10.5.2018)

• fooggyy7

Tento první se zdál být dobrý tak na dvě *, ale zbytek dílů potvrdil že jde o neuvěřitelnou sračku(22.4.2018)

Lepší ruku? Kdo ví… „Ta nás zabije jednou naprosto všechny.“ Takže v turniketu něco urval? Poláška mám rád. Vždycky jsem ho měl tak trochu za ‚šmatláka‘. Řez do jabka neměl chybu. Právník chlastá svěřenej alkohol? Švehlík perlí. A Františku, dělej, co umíš. Myšička borec. „Prdel, prdel, prdel!“ Celý mi to trochu připomnělo Instalatéra - až na Lubošovu tragikomičnost.(23.3.2018)