Guardians of the Galaxy (TV seriál)

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2015, 22 min

Leo Riley

Předloha:

John Byrne (komiks)

I přes průměrná hodnocení jsem seriálu nakonec dal šanci a ještě, že tomu tak bylo. Příjemný, i když místy lehce dětinský, humor. Dále pak svižná akce nebo pěkná spousta marvelovského ''lore'' vytvořily povinnost pro každého fanouška nejen téhle ságy a pro všedního konzumenta pohyblivých obrázků odpočinkový materiál na osamělé večery. Škoda jen, že jsme se nedočkali více postav strážců. O takových jako jsou Phyla-Vell alias Quasar nebo Adam Warlock zatím nebyla ani zmínka. Snad se dočkáme v již potvrzené druhé sérii.(7.3.2017)

• Berty00

Veľa ľudí vravelo že Marvel klesol,že už je pre malé deti a nikdy som nemal chuť im to veriť,predsa verný fanúšik Marvelu sa uspokojí so všeličím ale týmto seriálom vyvesujú dúhovú vlajku a stávajú sa detskou produkciou lebo teplejšie sa to fakt spraviť nedalo...Ani pôvodné hlasy tam niesu,hneď úvodným songom dávajú najavo že hodlajú čerpať z filmu bez štipky tvorivosti,a tým posledným a najhorším je Dysney XD ....Film bol pecka no porovnávať toto s filmom by bolo hriech(14.11.2015)

První řádný díl je docela povedený. Animace je příjemná, i když se občas až moc snaží držet filmových podob, což se ale u lidských postav příliš nepovedlo. Po stránce děje mi to přijde o něco lepší, než 90 % Avengers Assemble, ale na starší animáky jako Avengers: EMH nebo Wolverine and the X-Men to ani zdaleka nemá. 70 %(7.9.2015)

• Davies182

PILOT razí heslo "We are not groot", což v přeneseném významu znamená, že všechno, co jste milovali na filmových postavách, je tu vzhůru nohama - počínaje tím, že Star-Lorda dabuje desetiletej capart.(8.9.2015)

Patří k tomu nejlepšímu z marvelovského univerza. (imdb: 7.6, čsfd: 63%, wtf?)(12.10.2016)