poster

Láska mezi regály

 • Německo

  In den Gängen

 • anglický

  In the Aisles

 • Slovensko

  Láska medzi regálmi

Drama

Německo, 2018, 125 min

Režie:

Thomas Stuber

Kamera:

Peter Matjasko

Střih:

Kaya Inan
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  *****

  Nádherný, intimně originální příběh, která staví na jedinečnosti postav i prostředí ve kterým se příběh odehrává. Počáteční komediální scény s ještěrkama mě připoměli éru němých grotesek, tulák Charlie by si tady pošmák. Ovšem bylo by velkou chybu dávat filmu žánrovou škatulku, život jí taky nemá a tenhle svět ve světě měl v sobě, radost, bolest, osamění, lidskost, přátelství, tajemství a hlavně cit. Herci svým civilním, přirozeným hereckým projevem dali všem postavám velmi sympatickou existenci mezi regály.(23.10.2018)

 • caffelina
  ****

  Kebyže som nikdy predtým nepracovala na nočných v podobnom sklade, tak by som možno hodnotila inak :)..ale toto bolo tak úžasne reálno-poetické, depresívno-úsmevné a krásne ľudské..charaktery postáv dokonalé..a že práve v tomto filme budem počuť song Easy od Son Lux pri scéne - riadení vysokozdvižného vozíka to som fakt nečakala :D(24.11.2018)

 • misterz
  ****

  Ťažké rozhodovanie, vidím to tak na hranici 3-4 hviezd. Na jednej strane tu máme peknú myšlienku, jednoduchý príbeh ako zo života a príjemné nezávislejšie vyznenie a na strane druhej sa mi zdalo, že sa tu venovalo málo priestoru samotným postavám. Dokonca aj hlavná sa mi zdala dlhý čas ako jedna veľká záhada. V tomto smere to liezlo ako z chlpatej deky. Prikláňam sa však k lepšiemu hodnoteniu, pretože keď už nič iné, tak to aspoň vo mne zanechalo príjemný pocit. 70/100(10.12.2018)

 • Bachy
  *****

  Vizuální slast a koupel v modrožlutý melancholii. Ihned po projekci ještě s výhradou, že možná málo zakousnuté a občas trochu po povrchu, ale už druhej den to rozkvetlo. Ač smutný obsahem, ve vyznění hlavně citlivý kus. Toť k celku. A pak... nejlepší jezdecká scéna ever. A je úplně fuk, jestli to porovnáváte s jízdou na nějakým fantasy divnotvoru nebo třeba s jízdou volantovou. Furt nejlepší ever. Son Lux <3(31.7.2018)

 • Hanys_
  ***

  Tichý skladník bez papírů na ještěrku, ukecaná doplňovačka zboží a životem protřelý mentor Bruno. Celkově se tam sešla dost zvláštní skvadra zaměstnanců, ale tak to prostě někdy bývá. Dýchly na mě (hlavně v první půlce) vzpomínky na mládí, pak už mě ten podivný vztah/nevztah moc nebral, ikdyž chápu, že to nebylo jen primárně o něm. Svým způsobem taková noční pohodovka, rozhodně zajímavá, ale určitě ne pro každého.(22.11.2018)

 • - Celosvětová premiéra proběhla 23. února 2018 na filmovém festivalu v Berlíně. (Stoka)

 • - Natáčení probíhalo od 28. února 2017 do 12. dubna 2017 v Německu – konkrétně v Bitterfeldu, Leipzigu, Wittenbergu a Karlsruhe. (Stoka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace