Pressurized (S01E07) (epizoda)

Sci-Fi / Drama / Dobrodružný

USA, 2018, 53 min

Hrají:

Veenu Sandhu
 • tron
  ***

  Stále čoraz viac a viac mi to pripadá tak, že tento seriál je tak troška hlúpučký (ale v dobrom), no zároveň paradoxne robený veľmi inteligentnými ľuďmi. Celé je to strašne sympaťáčko-rošťácky kastingovo vyladené a svižne nakrútené, ale zároveň je to tak troška, nuž, blbosť. Logika nie je synonymum tohto seriálu. Napr. ako je možné, že balón vystrelil na okraji jamy a nie v jej strede? Alebo obrovská oblasť by mala byť teoreticky zničená výbuchmi, ale prakticky je jej povrch úplne neporušený. Troška slabší a jemne nudnejší diel, ale aj tak mám z každej epizódy pozitívne pocity.(1.7.2018)

 • BroDan270
  **

  Tomuto seriálu dávam každou epizódou ďalšiu a ďalšiu šancu, no vždy ma na ňom niečo naštve... Nelogické, neprirodzené chovanie postáv, miestami strašné herecké výkony (prevažne je to Judy, ktorej preafektované vzlyky mi už lezú na nervy... nehovoriac o jej otrasných rozhodnutiach bez štipky rozumu) a nezmyselné dialógy. Nie som vedec, ale aj bez toho si v seriály kopu technických hlúpostí. Jediné, čo ma nasiera, ale nasierať ma aj má, je doktorka. Jej motívy sú mi ale stále neznáme (minimálne tie, ktoré by dávali zmysel a boli by uveriteľné). Každopádne, scéna pri obliekaní skafandra bola celkom dojímavá a dobre zahraná. To hélium ma taktiež pobavilo... konečne.(24.5.2019)

 • Martrix
  ***

  Scénáristi se s Robinsonovými moc nemažou a sesílají na jejich hlavy jednu pohromu za druhou. Jenže LiS je seriál, takže musí také vymyslet, jak je z těch s....k dostat. A tady se to začíná zvrhávat ve space-scaut survival. Postavy, které mají znalosti ze všech vědeckých oborů na takové úrovni, že s trochou odvahy přežijí téměř cokoliv, mě nikdy moc nebavily. Takže mi připadá zajímavější vývoj postav, vztahů a snad taky motivy dr. Smith. Což je společně s robotem a pořád kvalitní výpravou, dost na udržení mého zájmu. Lehký nadprůměr(28.4.2018)

 • Necrotongue
  **

  Abych řekl pravdu, epizoda by nemusela být až tak špatná, kdyby mě po jejím shlédnutí pořád neotravovaly dvě otázky. Proč se John a Maureen chovají jako úplní hlupáci, pokud jde o pistoli? Na June ("Dr. Smith") nepadne ani stín podezření, mohl ji přece vzít kdokoli, kdo předpokládal, že má jedenáctiletý Will pod postelí zbrojní sklad. Pak mi taky není jasné, jak je možné, že se tunel z asfaltového (térového) jezírka nezhroutil hned potom, co ho John proříznutím nezbavil vnitřního tlaku. Že by Bůh? Nejsem doktor, ale slyšel jsem, že masáž srdce s pokrčenými lokty nebývá příliš úspěšná...(25.1.2019)

 • micle21
  ***

  V první řadě nechápu, proč tam starej Robinson vůbec lezl, když viděl, že se to potopí do dehtu. Mohl si ušetřit tu namáhavou cestu ven.(19.12.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace