Život bankovního manažera se obrátí vzhůru nohama, když ho kamarád navede, aby předstíral smrt a vydal se za dobrodružstvím. (Netflix)

HenryIvan

Ani neviem čo napísať, lebo to bola ďalšia uletená Sandlerovka. Je až zarážajúce, že vie Sandler vždy prísť s niečím novým a originálnym. Bola tam zábava, akcia a aj zvraty. Ešte stále ma Adam neprestal baviť. 75 %. ()

HappyDeath

Asi se nam Sandler vyviji ci co. Uz to nebylo takove to obycejne tupe prehravani. Je to fajn odpocinkova komedie co ma neco do sebe. ()

dalziel

David Spade je trapák N.1. a to nie len vo filme.Bože jak ja ho neznášam.Vždy kedˇ ho niekde zbadám mám chuť niečo hodiť do telky len nech zmizne.Ako vraví ľudová múdrosť: Keď otvorí hubu vylezie z neho buď smrad alebo blbosť.V jeho prípade blbosť umocnená trápnosťou. ()

FoxMulder

Ze Sandlera se stává Seagal komedií. Další utahaný a nevtipný "do-over", jenž drží nad vodou jen Paula Patton a Luis Guzmán. 1,5* ()

Psycho.R

Pamatuju si doby, kdy byl Sandler celkem cool. Když jsem byl v pubertě, bavila mě ta část jeho filmů, která byla dost ujetá. Později jsem se dokázal zabavit "rodinnými komediemi" s tímto hercem, ale už mnoho let je to jen jedno zklamání za druhým. Extrémní nuda. Zasmál jsem se snad jen dvakrát. ()

elimS

55% - komentář 20ti slovy: Škoda, že se tak tlačilo na pilu. Zbytečně moc "zvratů", moc dějových změn a někdy až moc přitažené za vlasy. ()

lusa

Uletené, bez logiky, vtipu málo a Sandler ide na 30%. Ale aj tak to bolo také nenásilne sympatické až sa mi to páčilo. 3* ()

Hemlock

The Do Over mi neskutečně sednul, přesně takovou oddechovou komedii jsem už dlouho potřeboval a ano, dobře jsem se bavil. Sandlerův osobitý humor v tandemu se Spadem výborně klapal, film srší jednu povedenou hlášku za druhou, vše doplňují parádní perverznosti a opomenout nemohu ani Paulu Patton, které patří můj velký dík za volbu šatů s výstřihem až do kuchyně - opravdu bylo na co koukat. Dávám Áďovi za tuto svižnou zvedačku nálady čtverec a jednoznačně můžu doporučit - 75%. ()

tkey

Jeden ze 4 filmů. co si Netflix objednal od Americkýho higher-level Trošky. A ono to funguje. Jak to poznáš? Prodlouží mu smlouvu na další filmy. Je to primitivní, záchodový, nízký humor. Ale víš co? Znovu, ono to funguje. Chceš vypnout, jednoduše se pobavit? Tohle je tvůj šálek kávy. Lepší než ulice nebo podobný blbiny. ()

rolly

Už tu boli aj lepšie ''sandlerovky'', jedna hviezda za Paulu Patton a druhá za ten neľútostný girl's fight. ()

david.babick

bylo to vtipny, nee peckovně, ale i tak to má super fórky, šílený děj a Sandlerovský humor :-) prostě tříhvězdičková prča :-) díky závěru zvedám hvězdu ;-) ()

Sharlis

Ja tvrdím, že je to totálne a absolútne podhodnotené! Ľudia sú paranoidní voči Sandlerovi, pretože jeho posledné filmy-komédie boli dosť zlé (áno boli, sám som ich hodnotil hodne nízko). Ale toto vôbec nebolo zlé. Práve naopak, film bol dosť dobrý a dosť kvalitný. Humor je na výbornej úrovni (žiadne trápne a dementné vtipy), rovnako príbeh je výborný - fakt výborný a originálny. David Spade... a to by som nikdy nečakal, že napíšem - hral vynikajúco. Ak si prečítate uvedený obsah, poviete si... áno potom začne trápna komédia, ale to ani nie. Ono to je zapletený a fakt dobrý dej, ktorý ma držal pri filme a ktorý mal všetko potrebné, i humor - nijako prehnaný. Bolo to fakt dobré, bola to skôr krimi-komédia a bez problému vyhodnotím na 5*. Nechápem to nízke hodnotenie, každému tak jebe z Avengers a Supermana, že ani nevedia kedy narazili na dobrý film?! Sandler prekavpil a zrobil kvalitný film. Hodnotenie i stupídne komentáre na ČSFD strácaju úroveň (ono tu niekto spomína Guzmana? Veď bol vo filme ako guest asi 30sekúnd kurva...videl si vôbec film?). Howgh. ()

belinko

Mňa to hrozne bavilo... ten debilný Sandlerov humor akoby tu niekto zpravil do znesitelnej polohy... fakt fajn komédia.. ()

Raziel811

Celkem klasická oddychovka, kde dokonce ani Sandler a Spade nejsou iritující a i když snímek nedává moc logiky, tu a tam se člověk usměje. Jediné moudro filmu by se dalo přeložit jako "léčit je výdělečnejší než vyléčit". ()

Sandler prodloužil s Netflixem

Sandler prodloužil s Netflixem

01.02.2020

2 miliardy hodin. Tolik času lidé strávili s filmy Adama Sandlera na Netflixu od premiéry The Ridiculous 6. Nejpopulárnějším z jeho snímků na streamovací službě byla jednoznačně komedie Murder… (více)