Ženská na vrcholu

Women at the Peak

Romantický / Komedie

Česko / Slovensko, 2019, 109 min

• maniacxl

Ani tentokrát se na českém filmovém políčku nezazelenalo.Je to logický,všude samej sníh a vítr,hoooodně větru,velká zima,krb vyhaslej,dřevo(nikdo neví proč)2 kilometry od toho hnusnýho baráku,kde se žerou 367 dní v roce jen vepřový konzervy ve vlastní šťávě za 43,80 od haméé a Bureše.Dejdar je tak hroznej neherec,že už je to fakt na zamyšlení.Děj stojí za hovno,ale co taky čekat od paní nebo slečny režisérky.Linka,s Polívkem,od které jsem čekal nejvíc byla naprosto o ničem a tudíž zbytečná asi jako cibule v rýžovým nákypu.40%.(1.5.2020)

• Marze

Ústřední pár se zoufale snaží, aby to vypadalo že to mezi nimi milostně jiskří a překonávají různé problémy jako například Polívková jako biožena jí biostravu a Dejdar si otevírá konzervy. Zápletka je hodná večerníčku a výsledek uhodne každý nejen kvůli silné podobně snímku fillmu Jak vytrhnout velrybě stoličku s výjimkou absence humoru a přehlídce sponzorů. Ve filmu se vůbec nic nestane. Městská žena , která neumí na horách ani zatopit je už klišé. Za kameru a střih, které jsou celkem dobré si film zaslouží 10%.(25.7.2020)

• rakovnik

Opsaný příběh na šablonu typu - dáme dohromady sévérázného nabručeného drsňáka z hor a biomatku z Prahy. Téměř bez vtipu, děj v Praze totálně mimo, mlácení prázdné slámy. Na závěr samozřejmě odhalení nitra, prozření, mezitím si vnutily páry své vidění světa aby zjistily, jak je to fajn. Prostě klišé, očekávaný děj, nuda.(28.11.2020)

• Vabr

Díval jsem se, jen protože to babička hrozně chtěla vidět. Byla nakonec hodně zklamaná, a když zbývala půlhodina, tak usnula. Vůbec se nezasmála a já taky ne. Prostě tohle mě utvrzuje v tom, proč nemít rád český filmy. Nápad je nijaký, jasný postup, nuda, žádné vtipy a Martin Dejdar si hraje na borce, ale vůbec mu to nejde. Vůbec jsem nepochopil, proč Polívková skončila s tím, se kterým skončila. To mně připadalo praštěný a úroveň se rapidně ještě snížila. VYHODNOCENÍ: ŽENSKÁ NA DNĚ(9.8.2020)

• claudel

Není to úplná tragédie, jak by se mohlo z hodnocení zdát, ale není to film do kina nebo na osmou večer. Je to film, u kterého můžete dřímat, žehlit, prát, vařit, souložit, projíždět internet, zkrátka a dobře film jako kulisa pro jinou činnost. Povedlo se toho jen velmi málo, za to trapnosti a hluchých míst je zbytečně mnoho.(29.8.2020)

• - Natáčení začalo 23. 11. 2018 v Tatranské Lomnici. V listopadu a prosinci 2018 se točilo v Nízkých Tatrách na Chopku. (KateDanny)

• - Do role otce hlavní představitelky (Anny Polívkové) byl nejprve vybrán Josef Abrhám, ale během příprav natáčení nebyl zdravotně úplně fit. Nakonec jej nahradil Bolek Polívka. (Stoka)

• - Štáb měl možnost točit v reálném prostředí na vrcholku Chopku jak interiéry, tak exteriéry. Když postavy vybíhaly z horské chaty, tak opravdu do mínus sedmnácti, do vichřice a vracely se zpět do chaty, kde se v reálných chodbách a pokojích příběh točil. (Stoka)