Ženská na vrcholu

• Česko Vánoce budou! (pracovní název) (více)
Trailer 2

Trochu svérázná svobodná matka, úspěšná majitelka biokavárny Helena (Anna Polívková), odjíždí na popud své tety Ely (Jana Krausová) s nadšeným osmiletým synem Mikulášem strávit advent na horách, aby se tak vyhla svému citovému problému. Díky své roztržitosti a hře osudu se ocitá ve vysokohorské chatě Samota. Tam potkává dva muže, ač o žádné seznamování opravdu nestojí. Jedním je horal a milovník adrenalinových sportů Richard (Martin Dejdar) a druhým, jeho bratr (Marek Němec), vážený člen horské služby, ale hlavně milovník žen a zábavy. Tahle nesourodá partička se ve sněhem zapadané Samotě rozhodně nenudí. A to Helena ještě netuší, že její starostlivá milující matka (Jana Preissová) donutí protestujícího otce (Bolek Polívka), aby vyrazili na hory za nimi. Jsou Vánoce a rodina musí být přece pohromadě! (Bioscop)

Trailer 2

Johnny.ARN

Ďakujeme bratia Česi, že nám propagujete Tatry, keď nám to neide. Toto ale malo byť o poriadny kus skrátené. Čím viac to ide, tým viac som mal pocit, že už sa nevedelo kam s čím a len sa to tak potácalo od nikud nikam. Prvá polka je ale fajn, aj keď tomu chýba humor, dokázalo to vytiahnuť na solídne 2 z 5 ()

Vabr odpad!

Díval jsem se, jen protože to babička hrozně chtěla vidět. Byla nakonec hodně zklamaná, a když zbývala půlhodina, tak usnula. Vůbec se nezasmála a já taky ne. Prostě tohle mě utvrzuje v tom, proč nemít rád český filmy. Nápad je nijaký, jasný postup, nuda, žádné vtipy a Martin Dejdar si hraje na borce, ale vůbec mu to nejde. Vůbec jsem nepochopil, proč Polívková skončila s tím, se kterým skončila. To mně připadalo praštěný a úroveň se rapidně ještě snížila. VYHODNOCENÍ: ŽENSKÁ NA DNĚ ()

Prochy38

Ano, hezké, že si Polívkovi spolu zahráli... paradoxně, protože byl nakonec v záskoku, byl B. Polívka to nejlepší ve filmu. A M. Dejdar potěšil dost... Jinak? Jako... nic novýho, prvoplánové, většinou trapné.... od začátku jasné, jak to dopadne, až to bolelo... ale že by A. Polívková musela hrát takové kravky? Stejně paní Preissová si myslím do takových filmů nesedí... je to pohádka, o které víte, jak dopadne. Zábava pohodová, ale nucená a prostě nulový nápad. Nic nového... CO ale rád vyzdvihnu, jak tu už někdo zmínil. Totální absence sexistického humoru!! Za to * navíc. To zase jako na mě působí. Plus nádherná lokalita... ()

Lachtaan

U některých filmových zkušeností člověk ani neví, jak je okomentovat, aby nemusel být sprostý a neomalený. Já české filmy sleduju opravdu rád, jak ty staré tak právě i ty novodobé, ale zrovna v rukou Primy vznikne z cca 8 projektů ročně jeden povedený. Tím za rok 2019 rozhodně není Ženská na vrcholu, kde se v romantickém sevření sešla ta vůbec nejméně sourodá dvojice naší herecké scény a na úpatí zasněžených Tater stvořila skoro dvě hodiny urputně nudného materiálu. [viděno na Netflixu 15.11.2020] ()

Gaia.M

Tohle se mi docela líbilo. Já české filmy můžu. Ne všechno mi přijde úplně blbý, i když to nemá dobré hodnocení. Akorát mi přišlo, že z Dejdara až moc rychle udělali fajn chlapa. Když si vezmu, že musel být morous nějakých 9 let (fakt nevím kolik té holčině má být let, ale máma ji umřela když byla malá, tak soudím, že jí tak 9 být může) a najednou během týdne se změní, ale tak, já vím, je to film. Určitě to není film, na který bych se každý rok chtěla podívat, ale za podívání určitě stojí. Těch 109 minut nelituji. Takže za mě ano. ()

• Film v českých kinech vidělo 193 282 diváků. Film při televizní premiéře 28. 11. 2020 na TV Prima vidělo 1,16 milionu diváků. (tsatsiki)