The Devil's Candy

Maliar Jesse (Ethan Embry) sa so svojou rodinou presťahuje do lacného domu v Texase. Krátko po nasťahovaní zisťuje, že jeho obrazy sa v novom prostredí zmenili. Už to nie sú obrazy, ktoré tvorí na objednávku, ale nové kresby vychádzajúce z jeho vnútra, pričom Jesse ani nevie o tom, že ich kreslí. Ešte horšie však je, že sú na nich zobrazené strašidelné výjavy. Jesse si uvedomuje, že v novom dome sa skrýva niečo temné, čo ho postupne začína ovládať. (Marceloo)

boo-boo

Keby tie ženské vo finále toľko nekričali a všeobecne by sa vynechala scéna s ohňom, možno ma to na tie 3* zlomí. Škoda, no, Ray ako nemotorný záporák mal niečo do seba a metalový soundtrack je vždy bonus. ()

Shanen29

Na své tv jsem musel přidat více podsvětlení,abych viděl vůbec děj ve tmě,jelikož té tmy je tam opravdu mnoho.Jinak filmík opravdu šlape, hudba která dokonale vystihuje děj ,dobrý casting který dal filmu správný drajf.Spokojenost. ()

Homerking

Umělecký malíř Jesse se přestěhuje se svou rodinou do strašího domku v Texasu, jejich na první pohled obyčejný domek skrývá tajemství spojené s ďábelskými silami s kterými se bude muset tato rodina vypořádat. Skvělá originální zápletka a výborní herci, co ale musím vyzdvihnout nejvíc je hudba a zvuk. Vynikající, zlověstné, kytarové riffy hrající během filmu přidávaly na děsivé atmosféře, především doom metal riffy které hrál na plný kule sériový vrah v podání Pruitta Taylora . Tyhle bonbónky určitě můžu doporučit a to především všem metalovým hlavám. ()

Fungore

Herecké výkony velmi přesvědčivé. Potěší obsazení a samozřejmě metalový soundtrack. Film má svou atmosféru a tempo. Konec je také celkem dobrý. Ale pořád se nemůžu zbavit pocitu, že to mohlo být mnohem lepší, čekal jsem od toho víc.. každopádně za zhlédnutí to stálo. ()

Mamlas

Už dlouho jsem se tak moc nenudil u talhle krátkého filmu. 90% času není o ději, ale o ničem. Kdyby z toho vystříhali tak 3 nejlepší minuty, byl by to zajímavý klip pro Metallicu, ale zbytek byla otřesná nuda a zmar, bylo mi fuk, co se postavám stane, hlavně ať už to konečně skončí. ()

argo.smile

Poslednu dobu mam stastie na blbiny co ma pomalicky zabijaju ked travim vecerny relax sledovanim tychto sraciek z postele... Nezazivne aj ked je tam moja oblubena metalova muzika. Nerozumiem tomu hodnoteniu. Radsej sa tomu vyhnite oblukom skor nez Vam karpiny zalepia oci nudou a jednotvarnostou ()

brasek

Ďalší zbytočný a nič nehovoriaci horor. Bohužiaľ stačí dať do príbehu nejakú posadnutosť a každý druhý čo sa považuje za hororového experta sa ide zblázniť radosťou. Snímok nie je amatérska blbosť (ak si odmyslím záver), ale nemá čo ponúknuť divákovi, nemá ho ako upútať a absolútne nepracuje s atmosférou ani napätím. ()

Naghavi

My depešáci jsme kdysi moc blízko k metalu neměli, ale časy se změnily už koncem devadesátek a proto nyní se u podobného filmu usmívám a užívám si onu hudební složku...Nicméně jsou i lepší nízkorozpočtové pecky a tyto d'áblovy bonbonky jsou takové pohodovky na běžný večer... ()

Easykill

Máme tady velkej barák, velkýho, mastnýho autistu, který mimochodem rád krmí satana dětmi a stejně špinavýho a mastnýho, metalovýho Ježíše. Když to spojíš nevznikne převaděč spojitosti, ale povinnost pro všechny metalový příznivce. Až na pár drobností, celkem povedený a soundtrack šlape celej film! Až jsem se přistihl jak mlátím hlavou o pult. Parádní jednohubka! A bacha na to, co maluješ ()

90125

Am I evil ? Yes I am. Teplákový vyslanec pekla mal niečo do seba a tatino metalista má tiež gule. Natočený je Ďiablov cukrík veľmi pekne. Vizuál je skutočne premakaný a aj metalový soundtrack znie v mojich ušiach velmi dobre. Metalisti sa so Satanom mali vždycky radi. Pozitívna je aj stopáž. Takýto film vôbec nemusí byť dlhý. Nápad s deťmi ako s Luciferovými zákuskami je fajn, ale inak film nápadovo trošku zaostáva a hlavne v závere stráca na nedokŕmenosti príbehu. Ale celkovo vzato je to lepšie ako som čakal. For whom the Bell tolls !!! 67 % ()

Martin29 odpad!

Tak to byla těžká sračka. Rodina metalistů si koupí barák ačkoliv jim chlápek z realitky řekne, že tam 2 lidé chcípli jim to nevadí jelikož důležitější je ateliér kde jakýsi kretén může kreslit. Ten nejprve kreslí motýlky, ale pak dostane vnuknutí a kreslí obrácené kříže a trpící lidi. Mezitím je navštěvuje chlápek co dříve v tom baráku bydlel a má iq na úrovni 5 letého dítěte a nejprve chce jít domů a pak chce jejich dceru (na sex to není) . Nevím kolik to mělo rozpočet a radši to ani nechci vědět. Jediné co se dá pochválit je konec ten by, ale nesměl být natočený ve stylu Ramba kdy chlápek rozstřílený na sračky zachrání ještě celou svou rodinu a zlikviduje záporáka z domu, který by už v tu dobu dávno celý shořel i s nima. 0 procent. Nejlepší komentáře Brasek a Argo.smile ()

Franky

Zaujímavý film, vizuálne skvelé aj hudba dobrá,ale viac by som to hodnotil ako thriller nie horor. Záporák dobre pošahaný-nechcel by som s ním ísť výťahom a to bývam, len na štvrtom poschodí...chýbal mi tu, ale moment prekvapenia,alebo aspon nejaká lakačka. Silnejšie tri hviezdy...Metlákom určite odporúčam. ()

lineker

Druhé setkání s Byrnem a podruhé jsem nepocítil zklamání. Nějak mne to celé na rozdíl od druhých nezapadá do kontextu se samotným ďáblem, ale pouze do silné a nebezpečné duševní choroby. Vůbec to vše okolo divného obrazu, galerie a těch divných lidí okolo ní mne spíše rušilo. Z čeho jsem měl silně nepříjemný pocit byl samotný Pruit Taylor Vince a jeho scény Kiarou Glasco. Ty byly náležitě zvrácené. Nebýt značně za vlasy přitaženého závěru, šel bych s hodnocením i nad průměr. ()