Všechno nejhorší 2

• USA Happy Death Day 2U (více)

Vysokoškolačka Tree bývala strašná mrcha, dokud ji osud nepotrestal tím, že ji nutil opakovaně prožívat ten samý den, na jehož konci ji brutálně zabil magor v masce maskota její univerzity. Každodenní krveprolití skončilo až ve chvíli, kdy Tree odhalila identitu pachatele (spolubydlící Lori, která ji už nedokázala vystát) a poslala ho na věčnost. Mezitím se z mrchy stala přátelská bytost věrně milující spolužáka Cartera, jenž jí v boji proti zabijácké časové smyčce pomáhal. Žili by spolu patrně šťastně až do smrti, kdyby nedošlo k sérii řady nešťastných příhod, končících tím, že se Tree znovu probudí v den svých narozenin, pár šťastných prožitých týdnů se rozpustilo jako pára nad hrncem a jedinou jistotou, kterou Tree má, je smrt, jež na ni večer čeká. Nabízí se prosté řešení – skočit za Lori, vyškrtnout ji ze života a vrátit ten svůj do normálu. Když však Tree Lori najde, je její spolubydlící mrtvá. Cosi se změnilo… Ve snaze vrátit vše do normálu přijde Tree záhy na to, že existují i horší věci než každodenní umírání. (Cinemart)

Kushina

Vzhledem k tomu, že se zde opakovalo spoustu věcí z jedničky, tak na mě mnohem více zapůsobila dvojka. V prvním díle mi to přišlo zkrátka až moc jako zaseknutý film a nic tam nedávalo smysl. Zde už se snažili důvody restartování dne vysvětlit vědecky a alespoň to místy byla sranda. Byl to takový Scary movie style, nějaké sebevraždy a ksichty mě zkrátka rozesmály. 70% ()

hony23 odpad!

Po prvním dílu jsem si sliboval pěkné poračování, ale bylo to tak pitomé, že jsem nedokoukal ani první půlhodinu. Název filmu tak naprosto koresponduje s jeho kvalitou. ()

DJMaroko

Bohužel jedničce se to nemůže vyrovnat a na mě už to bylo moc překombinované. Místy jsem se v tom už ztrácel. Závěrečná scéna mezi titulky už byla úplná hovadina. Dva body za více komediální pojetí (více hororu tomu zase chybělo) a scénu seskoku z letadla bez padáku a v plavkách ...a ten dopad na zem...dvojka fakjů. ()

endrix

Výborné pokračování. Je v něm všechno. Vysvětlení prvního dílu, zpomalené scény, vtipné smrti. Už jednička tedy nebyla moc horor, a dvojka už jím není vůbec. Ale to nevadí. Líbil se mi první díl a druhý ho dobře doplňuje. Jen doufám, že je to poslední díl, protože takhle je to podle mě dokonale uzavřené. ()

PanPyzamo

Podobný případ, jako u jedničky. Nic mistrovského, ale jako není to na škodu. Příjemný oddych, ačkoliv jsem se zde bavil víc díky rychlému tempu a celkovému zakončení, které se mi líbilo. Horor to opět není. Nic strašidelného. Spíše komedie, která ale příjemně zabila čas a já si nestěžuju. Doporučil bych to asi jenom těm, kterým se líbil předešlý film. 6,5/10 ()

chozze008

This one is good "You will laught, your will cry, it will change your life". No dost Black books. Mozna jsem dlouho nevidel horor ale za me nadprumer, misto obvykleho hodinoveho cekani na 15 minutovou akci (mluvim o vetsine hororu) se tady celou dobu neco deje, dost twistu (je to ted trend? jeslti jo, tak jsem pro, nebavim me po 15 minutach vedet kam se to bude ubirat a jak to skonci). Džouky taky dobrý. Nemusel jsem akorát scény aka ubulená limonáda. Takže na horor výjmečně čtyři. ()

Lilith03

Opět povedené, ráda bych se dočkala trojky, protože tohle se povedlo a dost mě to bavilo. Pustím si to určitě brzo znova. ()

Martinko991

Celkom velke sklamanie po vydarenej jednotke. Okolo hororu to takmer ani nešlo, skor sa natom dalo pobaviť aj to bohužial len na zopar svetlych zableskoch, inak si ho zapamatam ako velmi popletený film ktorý nevie čím chce byť. ()

hansen odpad!

Ha ha ha,je ostuda dát této slátanině status horor.Scénář pokud se tomu dá takto říci je za hranicí chaosu.Nehorázný bordel s nulovou pro horor potřebnou atmosférou.Věřím že náctiletí a že dle hodnocení jich zde je tleskají. ()

GariCZ

Naprosto zbytečné pokračování, které už nemá s horrorem nic společného. Hlavni hrdinka sice je stále sympatická, ale tady pozitiva končí. Hrozní herci (kromě dvou hlavních postav), zbytečně dlouhé nudné scény a oživlá matka tento film neskutečně hnusí. ()

soukyd33

Bez nápadu, a vlastně i humoru se film vleče celou dobu. Akce moc není, pak přijde romantika a emoce z jiného života, a pak už vlastně téměř konec. Poznámka: 1. díl jsem neviděl, protože není v CZ dabingu. Nic měně asi ani není moc potřeba. Hvězdiček 2** ()

Lali19

Vedel som, že bola chyba pozerať už vôbec prvý diel, no samozrejme, že som si pustil aj druhý. Očakávania som nemal teda žiadne, no rozum sa mi zastavoval nad hereckými výkonmi hlavných postáv. Posledných 30 minút som pretáčal na koniec. Jedna hviezda za masku vraha. ()