Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Skupina turistů vyráží z Adelaide na dobrodružnou výpravu do vnitrozemí. Německý pár Oskar a Nina a jejich dcera Emma, americký manželský pár Rebecca a Danny, australská homosexuální dvojice Johnny a Steve, dvě kamarádky z Kanady, Kelly a Michelle, veterán z války v Iráku Bruce, anglický psycholog Brian, Wade z Jižní Austrálie a novozélandský autobusový nadšenec Ritchie. U motorestu jejich řidič Davo narazí na Micka Taylora, který se urazí, Dava sleduje a na toaletě ho zabije. Když se cestující probudí, zjistí, že jejich autobus řídí Mick, který tvrdí, že zastupuje jejich řidiče. (Filmbox)

(více)

Recenze (1)

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Road Movie zájezdu po Austrálii. Poměrně dost natahovaná etuda obeznamující vcelku podrobné charaktery všech výletníků. A tak se také dozvíme o přítomnosti  lesbiček a gayů a uvidíme také vztah černocha s běloškou. No jasně, současný kodex BLM a LGBT… prostě i tady musel zprasit celý příběh. Opravdu to bylo nutný? ()

Zajímavosti (2)

  • Zmíněna karosa B 741 byl městský kloubový autobus vyráběný společností Karosa Vysoké Mýto v letech 1991 až 1997. (Duoscop)
  • Při odjezdu autobusu z města hraje „Going Up The Country“ od Canned Heat. Ve 42. minutě v kempu hraje „We Are Here For Such And Little While“ od Terryho Nickse. Při tanci v kempu hraje „Tainted Love“ od Gloria Jones. Na konci dílu hraje „Where Country Is“ od Slim Dusty. (Duoscop)

Reklama

Reklama