Reklama

Reklama

Série(2) / Epizody(13)

Obsahy(1)

Audrey, matka dvouměsíčního dítka, začne docházet do kroužku pro novorodiče, kde se seznámí se svéráznými lidmi čelícími nejrůznějším životním výzvám. (Netflix)

Recenze (4)

VeeDee 

všechny recenze uživatele

Po první sérii musím říct, že přesně takový seriál mi chyběl. Jako by byl napsaný o mě (s pár odchylkami). Doporučila bych ho rozhodně všem novopečeným matkám, aby viděly, že v tom nejedou samy. :-) Je to vtipné (jako fakt jsem se chechtala a říkala si: "Přesně!") a je to ze života. ()

HouseMK 

všechny recenze uživatele

Tenhle skromný a civilní australský kousek bych neobjevil nebýt doporučení. A o dost bych přišel, já i moje těhotná přítelkyně. Doporučuji všem novopečeným i nastávajícím maminkám, tatínkům i jiným partnerům, drogovým dealerům i všem, kterých se netýká, ale mají takové lidi ve svém okolí! ()

Reklama

Jandovka 

všechny recenze uživatele

Velice podařený pokus popsat, jak se cítí čerstvá matka - nic není podle představ, nic nefunguje, všechny mámy okolo vypadají, že zvládají líp, do toho naprosté vyčerpání, jakákoliv angažovanost babiček není podle představ, jejich nezájem ale mrzí, všichni přátelé z dřívějška mají úplně jiné zájmy a začlenit se zpět do své party je nemožné. Jo, přesně nějak tak to funguje ;). ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama