Danny Patrol (S01E08) (epizoda)

Akční / Krimi / Drama

USA, 2019, 52 min

Tvůrci:

Jeremy Carver

Režie:

Dermott Downs

Scénář:

Tom Farrell

Kamera:

Scott Winig

Scénografie:

Graham 'Grace' Walker

Kostýmy:

Laura Jean Shannon
(další profese)
 • rotel
  odpad!

  Ako píše Matrix "odpad za další zbytečné poselství o tom, že každý má právo na to nebýt heterobílýobyčejnýčlověkbezúchylek". Ešte jednu šancu tomuto seriálu ale dám.(25.8.2019)

 • Mr.Revenge
  **

  Zatím je to snad jeden z nejlepších komiksových seriálů,ale bohužel tento díl byl asi zatím nejslabší. Dal bych zhruba 3*,ale vzhledem k tomu že někdo si tady z vedení očividně musel 100% něco prosadil aby tu byly tranzisti dostane to ode mně 2*. Doufám že už se to nebude opakovat v takovém velkém aspektu a budou nějak reagovat (přeci jen lidem,kterým se toto větší zaměření nelíbilo bylo mnohem víc). Furt seriál na velký úrovni,ale tady tento díl dost zkazili (ale nápad na "danny street" je zajímavá věc). Jsem každopádně na těšen na další díly.(9.4.2019)

 • Martrix
  **

  Doom Patrol je mezi všemi komixovými seriály opravdu rarita. Minimum akčních scén a je to hodně ukecané, ale přesto se nenudíte. Absurdní výjevy, dialogy... . Pro milovníky Stopařova průvodce, nebo Červeného trpaslíka, to nebude dost ztřeštěné a vtipné, ale pokud si chcete odpočinout od infantilních seriálů s černobílými hrdiny, tak to za pokus stojí. Doomáci mají pro mě nejzajímavější hrdiny od mé oblíbené Legion, takže přežiju to, že se vlastně příběh nehýbe a pořád řešíme...kde je Chief? Jedinou opravdu velkou výhradu mám k tomu, že si autoři nedpustili zabordelit i tento seriál gay, transvestit a dalšími podobnými genderzvratky. Myslím, že už všichni víme, že existují homosexuálové. Ale to, že jich je jako máku mezi herci, neznamená, že musí být ve všech filmech a seriálech. Takže super...mluvící ulice, šílená Karen/Jane /Hamerhead...ale odpad za další zbytečné poselství o tom, že každý má právo na to nebýt heterobílýobyčejnýčlověkbezúchylek. Jinak bych hodnotil líp.(9.4.2019)

 • PKD
  ***

  S přehledem zatím nejslabší díl,byť se zde vyskytuje pro mě,geniální hláška-podívejme,Terminátor a král Tutanchamon,hahahaha!!! to jsem fakt nemohl a nápad s Dannym the living street byl hodně dobrý,leč...tvůrci z toho nějak nedokázali vytěžiti max.(8.5.2019)

 • Snowball
  odpad!

  So seriálom končím. 8 časť (slovom osem) a hovno sa tam deje!!! Každá časť je len nezmyselná hovadina, príbeh prakticky žiadny. Kam toto smeruje? Nikam.(12.4.2019)