YoYo mění taktiku a vyhlašuje válce válku: chce odlétat počet zbývajících misí rychleji, než plukovník Cathcart opět zvýší jejich počet. Za šest dní nalétá rekordních jedenáct bombardování. I provianťák Milo Minderbinder překonává sám sebe. Stal se starostou Palerma, kam importoval skotskou, kterou nikdo nepije, a generálním místoguvernérem Malty, kvůli čachrům s artyčoky. A aby toho nebylo málo, Nately požádá YoYa, aby mu šel za svědka, jelikož se rozhodl oženit s italskou nevěstkou. (Česká televize)

Necrotongue

Pokud tvůrci v předchozí epizodě humorem šetřili, v tomto díle to rozhodně neplatilo. Milovy obchodní cesty po Evropě a Africe neměly chybu, stejně tak mě bavily Yossarianovy "přesčasy", nezapomnělo se ale ani na vážnější momenty, takže epizoda jako celek velmi dobře fungovala. ()

Volodimir2

V tomto dielu sa už v úplnej nahote prejavila vojna ponorená do korupcie bez akéhokoľvek krytia. Nereálne aj neuveriteľné. Ale je tu podobenstvo o úspechu predovšetkým v ponímaní amerického biznisu. Ale keďže to bol odklon od hlavného príbehu vojnovým dejom sme sa stretli až v záveru a zostatok bola rôzna zlátanina. ()