Všem klukům, které jsem milovala

• USA To All the Boys I've Loved Before

Její tajné milostné dopisy se dostanou k objektům jejích citů a poklidná existence Lary Jean na střední škole je pryč. (Netflix)

stefi13

Klasická americká teen romanťárna, která dělá ze všeho drama a nikdo ze zúastněných neumí řešit problémy komunikací. Přesto se na to hezky koukalo a i když to mělo předvídatelný děj, tak mě to bavilo. Zkrátka film, u kterého si odpočinete. ()

Konev

Filmy od Netflixu mám rád, protože mají většinou nějaký nový nápad, neotřelý, s neznámými tvářemi a přitom skvěle zahráno a s perfektní muzikou. Ani tentokrát nezklamal. Jenom mi to v tomhle filmu připadalo takové až ne zase tak moc romantické. Když použiji komentář jiného člena komunity: Ničím nevybočující, nenutící o něčem hlouběji přemýšlet, nikdo nepředvede nijaký zvláštní herecký výkon. Je to prostě jen romantická komedie na jedno použití. A není špatná, jen prostě... velmi průměrná. ()

Mejkveli

Na to, že to má být klasická béčková "teen" comedy, tak musím říci, že Lana hraje hlavní postavu velmi přirozeně a uvěřícně. A jak píše sochoking - Tie jej kozy... Nemohol som z nich celý film oči spustiť! 4* ()

Nereida18

Rok 2018 byl pro Netflix více než dobrý. Po shlédnutí "Sierra Burgess is a Loser", který jsem si zamilovala, jsem se vrhla na tento snímek. Trochu očekávání bylo (téma filmu znělo zajímavě, a upřímně Noah Centineo mi učaroval už v Sierra Burgess), ale i přesto jsem shlédla film s malinkým strachem. Ten však naštěstí po 15 minutách úplně odpadl a já se mohla královsky bavit. --- Když jsem byla malá, nevnímala jsem věkový rozdíl mezi herci a postavami. Teď jsem ve věku univerzitního školáka a přijde mi divné vidět dokonce starší herce hrát středoškoláky. Jedinou výjimkou je Lana Condor alias Lara Jean, tu jsem na 16 tipovala. Chybně. --- Lara Jean píše milostné dopisy, které však nikdy neodešle. Jednoho dne ale zjistí, že její dopisy zmizely a dostaly se do rukou všem jejím bývalým ctitelům. Prosté, ale perfektní. Okamžitě to dalo nádhernou zápletku, do které se namotalo dalších sto příběhů, který film naprosto obohatily. Pravda linka s dopisy mohla být více rozvinuta (řešily se 3 dopisy z 5), ale stačilo mi to, co bylo, abych se bavila. --- Přiznám, že je zvláštní se dívat na Asiatku v hlavní roli (asi tím, že moc takových filmů není). Ale po dvaceti minutách jsem si ji zamilovala. Lara Jean je milá, tichá, ale i vtipná a tvrdá holka, která si se vším umí poradit. Až na dopisy a své ctitele. Chlapíci jsou ve filmu perfektně herecky vybráni. Jak Peter, tak Josh... Peter je hezký, sympatický a vtipný frajer, který si prostě život užívá, jak je. Josh je trochu komplikovanější a záhadný... což může být trochu mystifikace, poněvadž mu ve filmu nebylo dáno moc prostoru. Velké plus za Johna Corbetta ("Moje velká tlustá řecká svatba")!!! --- Obecně jsem si film zamilovala, je vtipný, milý a vůbec není naivní, jak bývají filmy tohoto typu. Opravdu se Netflix drží, stejně dobře jak u Sierry Burgess. Ale přesto musím uznat, že "To the Boys I've Loved Before" se prostě povedlo více. O chlup, ale i přesto tento "chlup" zařídil snímku pět hvězdiček. Ráda se k filmu opět vrátím... 95% ()

Evanlyn

Knihu jsem nečetla, protože jsem si říkala, že na to už jsem dost stará. Na film koukám až po několika měsících a musím říct, že se fakt povedl! Je skvělé, že obsadili asijskou herečku, i když s tím všechna studia měla problém. I když je film točen do současné doby, vůbec mi to nevadí. ()

Tsukii

Než som si tento film pozrela, bála som sa toho slova "Netflix", lebo už ma veľa vecí od nich sklamalo. Ale tento film bol vynikajúci. Hlavná postava, ku ktorej sa vžije veľa dievčat si určite každého získa. Mala som pri sledovaní veľa nervov, trošku mi vadilo to klišé "bývalá BFF, teraz sa neznášame", ale dokázala som tomu odpustiť, lebo od začiatku do konca som nevedela pustiť oči z obrazovky. ()

omega_SK odpad!

Pipinky naklikali na 73% === nahnat 5 tisic pipiňákú (za trest) sledovat a ohodnotit tohle "veledilo" a hned je 30%. ()

somme

Ja na ty teen blbustky,animaky apod. budu koukat snad i v padesati. Clovek si tak vzpomene na to kdyz zpravy,kamosi a kluci byli stredobod vesmiru a to,co si budem,bylo fajn. Tohle navic neni blby,spis mila nezna romantarna bez zbytecnejch radoby vtipu i sprostaren. A jo,Noah je roztomilej. ()

To_byn

Příběh mě absolutně nezaujal a celý film jsem se spíše nudila. Ona už ta myšlenka, že slečna napíše dopisy všem kluků, do kterých se zamilovala a její sestra je pak pošle mi přijde naprosto absurdní, až hloupá. Na film jsem se tedy podívala víceméně jen proto, že měl dobré recenze. A upřímně jsem víc než zklamaná. Film doporučuji leda tak milovníkům středoškolské romantiky, kterým nevadí zápletka založená na absurditě. Mě film ani nijak nepobavil, ale to už bude nejspíše mým nastavením humoru. ()

entokr

Nesympatická asiatka v hlavní roli, neslaná nemastná, tak nudnou hlavní hrdinku jsem snad ještě neviděla. Celý film je dost trapný, uhozený a debilní... Celé to působí uměle a chemie tam vůbec nefunguje. Za boha nepochopím zdejší vysoké hodnocení, je tolik dobrých romantických komedií a ty povětšinou na CSFD nedosáhnou ani na 50%. A katastrofické výkony Johna Corbetta coby otce ač měl jen pár štěků, bylo to trapný, až mi za něj bylo ouzko. ()

Loli

Nechápu, že má film takové hodnocení. Celkem nudná romanťárna s velmi předvídatelným koncem. Jo, pokud chce člověk nějakou kulisu, na kterou se při žehlení občas podívá, tak ok. ()