Všem klukům, které jsem milovala

• USA To All the Boys I've Loved Before

Její tajné milostné dopisy se dostanou k objektům jejích citů a poklidná existence Lary Jean na střední škole je pryč. (Netflix)

Petra321

Krásna romantická komédia, ktorá má svoj príbeh, dej, obsah a dokonalé herecké obsadenie. Musím pochváliť tvorcov za to, že sa neskláňali k rasizmu a ako postavu Lary Jean obsadili kórejskú herečku. Ako bonus sme k príbehu dostali peknú hudobnú podložku a zaujímavý koniec. Hoci nebol neočakávaný, ale každopádne bol zaujímavý. ()

Arkagas1989

Lara Jean je 16 letá holka, jejíž sestra chodí s jejím nejlepším kamarádem a objektem její tajné lásky, kterému napsala dopis. Lara totiž každé své lásce už od školních let napsala dopis, ve kterém se vyznala ze svých citů. Byla to pro ni zpověď, dopis, který psala sama pro sebe. Velkou chybou ale bylo, že na ně nadepsala i adresy a když její starší sestra odjede na vysokou školu do Skotska a Lara stále nemá kluka, rozhodne se tuto situaci vyřešit její mladší 11 letá sestra, která dopisy rozešle. A zábava může začít. Knižní předlohu jsem nečetla, protože to je literatura, která už do mé věkové kategorie rozhodně nespadá a ani se na ní nechystám, takže nemohu soudit zpracování kniha vs film. Ale film se mi líbil. I přesto, že se jedná opravdu o film pro náctileté si myslím, že u nás starších osloví právě to pubertální jádro v nás a připomene vzpomínky na první lásky. Je to milé a hezké pohlazení pro duši. ()

Víteček

Rozhodně neurazí, ale nijak extrémně nenadchne. Váhal jsem mezi 3 a 4*, ale je to takové docela pohodové a herci byly z velké většiny sympatičtí, takže dávám 70% a tedy 4*. ()

JenYu

Možná by mě to před lety bavilo, ale teď už jsem prostě jinde. Vtipy mi nepřišly vtipné a obě vedlejší sestry mi byly nesympatické. Čekala jsem zkrátka víc. ()

rigby

Žádný zázrak se nekoná. Prostě další teenagerský filmeček o prvních láskách. V tomto případě akorát chybí krásná blondýna, která je nahrazena korejskou menšinovou holkou. Jinak ale docela příjemná inteligentní komedie. Podruhé bych na to ale nekoukal. 3- ()

Veeria

Svěží, mladistvý, milý snímek. Přirovnala bych ho ke karamelkám. Rozpouští se pomalu na jazyku a nakonec se vám rozlije úsměv na tváři. Stejně jako u tohoto filmu. Romantika je servírovaná postupně a pomalinku a konec vše krásně pocukruje. Co dodat, myslím, že se tento film skutečně povedl, byť je primárně určen pro mladší diváky (teenagery). Herecké obsazení se mi velmi líbilo a hlavní postavy jsou prostě dokonalé, perfektně k sobě pasují. A scéna s vířivkou? Aneb jak do 3 minut vtisknout veškeré emoce a pocity, to vše umocnit hudebním pozadím. Spokojenost. ()

Catella

Jednoduchej děj, sympatický herci, všechno je tak hezoučky poskládaný a hezky to odsejpá. Pokud máte rádi romantický, lehoulince pipkovský komedie, tak tohle je přesně ono. ()

Heywood

Na oko chození = nakonec láska. Další z podobných příběhů. Originalitu tvoří jen "prozrazené" dopisy. Mezi dvěma hlavními představiteli to moc nejiskřilo (kde byly ty společné spojovací zážitky vyjma jedné vířivky?). Pro teen diváka dobré... asi tak. ()

oli9

Příjemné překvapení. Manželka řekla at se mrknem na romantickou komedii tak jsem zvolil tuhle jelikož všechny romantické komedie jsou vyčerpány. Nic jsem nečekal, ale jak jsem psal byl jsem překvapen, nebo spíš čekal jsem nějakou blbost na způsob příšerná tchýně atd.. Zajimavý příbeh, neokoukaní herci . Netfilx opět nezklamal !! ()

Veber

Neskutečně milé a skoro jak ze starých dob (žádný sex!). I když to bylo naprosto předvídatelné, tak se mi na to hezky koukalo (no, zapnula jsem si to jako kulisu). Sympatický popíkový soundtrack:-))) ()

Royaldell

Čoveče já ti nevím. Netflix není my kind of thing..Ale člověk lomeno člověk dívčího pohlaví občas potřebuje takovou tu jednohubku,něco romantickýho a neuvěřitelně,fakt neuvěřitelně,kýčovýho. Prostě kýč jak bič. No a přesně To All The Boys I've Loved je. Budu se opakovat,ale podobně jako u Kissing Booth je děj jak z wattpadu,který napsala 15letá holka (mimochodem u kissing booth to je fakt pravda tvl). Ono vlastně the kissing booth není úplně odlišné v ničem,od příběhu,přes hezkýho kluka,až po sympatickou hlavní hrdinku. Co bych teda ale vytkla, byla ta příííšerně zvolená hudba,to mi jako rvalo uši a kazilo celkový požitek ze sledování. Myslím,že za pár desítek let by se z tohohle mohl stát celkem hezkej holčičí středoškolskej kult. ()

Zlajdaa

Strašně milá romantická komedie pro teenagery. Nečekejte strhující děj ani překvapivou zápletku, ale příjemnou atmosféru, sympatické herce, jiskřící chemii mezi postavami. Tady zafungovalo vše, tak jak mělo. ()

Paulie2

Na začátek musím říct, že jsi si to nepustil dobrovolně, ale přítelkyně uplatnila pravidlo "Po sérii marvelovek přijde vlna slaďáků", a tak jsem od toho ani moc nečekal. Nutno přiznat, že mě film hodně příjemně překvapil. Není to tak přeslazené jako většina slaďáků, co jsem byl donucený vidět. Neškodí ani to, že je to opravdu vtipné a Lana Condor hraje dobře a vypadá u toho dobře. Příběh není nijak složitý, ale je to příjemně natočené a jako oddechovka skvělé. ()

Larikazka

Hezký návrat k typické romantické komedii ze střední v americkém stylu. Milostný trojúhelník protkaný žárlivostí, rodinnými problémky a vztahem sester. Neni co dodat, znova už to asi neuvidím, ale jinak fajn film. ()

AdelleR

Mám ráda, když se filmy věrně drží své knižní předlohy, a tady to Netflix splnil na výbornou. Bylo to vtipné, sladké a roztomilé, culila jsem se jak málokdy a několikrát jsem se smála nahlas. Ideální k tomu se na moment vypnout. Ráda se na film podívám někdy v budoucnu znovu. ()