Všem klukům, které jsem milovala

• USA To All the Boys I've Loved Before

Její tajné milostné dopisy se dostanou k objektům jejích citů a poklidná existence Lary Jean na střední škole je pryč. (Netflix)

Necrotongue

Dnešek jsem věnoval trojici filmů, které mě zrovna nenaplnily nadšením, ale tahle studentská romantická komedie z nich byla nejlepší (což mluví za vše). Všechno se pochopitelně odvíjelo podle pevně stanoveného vzorce, takže jsem nečekal žádná překvapení, ale byl jsem připraven na línou nudu. Nevím, jestli už jsem byl dnes příliš vyšťavený, ale k mému bezbřehému údivu jsem se poměrně slušně bavil, takže by se dalo říct, že mi tahle nenáročná záležitost vylepšila den. A navíc má podobný název jako jeden PVE achievement ve WoWku... ()

ARI50

Nečekaná mě tenhle film zaujal a držel si pozornost, herecky je takový střed zajímavosti ale překvapily. Příběh je sice po pár minutách čitelný ale dobře provedený a já jsem si to užil. ()

Rohy212

Teen romcom To All The Boys I've Loved Before na Netflixu mi o pracovním víkendu neskutečně zvedl náladu. Až mi z toho bylo líto, že jsem přerostla středoškolské lásky a dramata. A kdo by věřil, že se z otců gynekologů stanou komediální archetypy? ()

Lacike

Ze vraj Hughesovka. No tak to ani nahodou. Toto je strasne nezazivna romantika bez akejkolvek chemie medzi ustrednym parom. 4/10. ()

ChArLeNe

Začalo to zaujímavo, no potom to išlo dolu vodou do typického hollywoodu. I keď oceňujem skĺbenie prvkov doby pred sociálnymi sieťami a dobu sociálnych sietí. ()

JohnCZ

Tak příjemnou teen romantiku jsem už dlouho neviděl. Je fakt, že toho humoru tam bylo hodně poskrovnu, ale za celou dobu to nespadlo ani jednou do trapnosti a naopak to bylo velice pohodové a náladu zvedající. ()

Lukrecie

Bylo to milé, ba dokonce roztomilé. Po velmi dlouhé době super komedie, která na mé tváři vykouzlila ten stupidní zamilovaný úsměv, který tam zůstal po zbytek filmu. Také posunula mé vibrace na maximum a obejmula upřímnou láskou ;). Hlavní herečku a příběh jsem si moc užila. ()

Lauri

Velmi roztomilý smínek a hlavní hrdinka naprosto úžasná - vůbec bych se nedivila, kdyby byla novým idolem young adults, protože být mi znovu 16, tak minimálně okamžitě měním šatník! ()

Aljak

Po dejovej stránke v podstate nič extra výnimočné, ale aspoň ten štýl akým to bolo podané ma celkom bavil. Atmosféra filmu bola naozaj vydarená a napriek očakávanému klišé sa na to pozeralo celkom dobre. Hlavná postava ostýchavej outsiderky Lary Jean, ktorá nás celým príbehom sprevádzala, bola naozaj sympatickou dominantou tohto filmu. Akurát to splynutie šedej myšky a hviezdy školy bolo na môj vkus dosť veľké klišé. Inak to skončiť snáď ani nemohlo... ()

Martin741

Jaj doprdele ako su mne ukradnute tieto umele a od zivota odtrhnute problemy US mladeze. Uz som si vsimol, ze csfd je zamerikanizovana, europske filmy su v hlbokom zazemi. Nudna tupa nezazivna plana romantika s vatovo planymi plkmi, len dalsia US umelotina, ktora je tu brutalne nadhodnotena . 30 % ()

Streeper

Romantika z toho srší ze všech stran, námět je zajímavý a originální, ale nebaví to. Nebo alespoň mě to nebavilo. Lara Jean je sympoška od pohledu, příjemná herečka, která umí hrát a je i zajímavá, ale nevím, něco tomu prostě chybělo. Dokonce i filmy podle Sparkse jsou více záživnější. Asi mi to místy přišlo taky hodně naivní, přece u puberťák by se nezachoval tak dementně jako ona ne? Že by si nenechala vysvětlit od svého fake přítele jeho verzi a raději uraženě odešla, aby byla zajímavá. To mi prostě nesedělo. Nelituji, že jsem nad filmem strávila svůj čas to zas ne, ale chyběla tomu ta jiskra, mohlo to být pojato lépe. ()

carly

Toto bolo take mile pohladenie po dusi. presne takto by mali vyzerat romanticke filmy. A YA filmy. Vztah hlavnych hrdinov bol krasny. Rodina Coveyovcoc ma chytila za srdce, rovnako ako aj Larine priatelstva. Kamera aj hudba boli uzasne a tie herecke vykony... Vsetci boli vybrani absolutne na jednicku. Ale Lana a Noah tomu celemu kralovali. Jednotlivo aj ako par. Ich chemia uveritelna a nenutena. ()

Juto

Túto romantickú jednohubku som si veľmi užil.Tu a tam sú, niektoré scény pritiahnuté za vlasy ,ale to nevadí preto že jednotlivé postavy sú príjemné a realistický napísané. Ide o príjemný neurážajuci snímok. 6/10 ()

Pajky3

Taková obyčejná, milá, teen romantika, která vyčnívá hlavně tím, že v hlavní roli není běloška, ale asiatka. Jinak to jede podle všech zaběhnutých schémat a šablonek, ale proč by ne, když to většinou funguje. Na odpočinek a odreagování fajn a závěr pobavil. ()

Susinnon

Ja som zamilovaná! Takto si predstavujem romantický film pre mladých! Medzi hercami to iskrí, až je to životu nebezpečné a všetko klape, ako má :) A ako filmový neodborník, ale zato odborníčka na romantiku, si dovolím dokonca tvrdiť, že toto sa raz bude považovať za klasiku, presne ako niektoré osemdesiatkové dielka. Lana je ako Lara Jean dokonalá, ten jej roztomilý ksichtík nejde nemilovať. A Noah alias Kavinsky? OMG! Je niečo viac, po čom 16-ročné, zúfalo romantické, dievča túži?! Ok, už som kľudná... takže... nie je nad čím rozmýšľať, treba si to pozrieť a pomaly sa zamilovať tiež :) ()

Remivsremi

Milá, pohodová, zábavná, pozitivní teen romantická komedie. Vyvolá ten hloupý, potulný usměv a zahřeje u srdce. Všichni herci si neskutečně sedli. Castingový tým zde udělal naprostý zázrak. Jestli chcete něco na odlehčení po bingewatchingu 13 Reasons Why, tohle je ideální kandidát. ()

chelseaman22

Půvabná Vietnamka šlehnutá Myanmarem už ví, že seks prostě k jejímu věku patří, a proto se zaměří na chlapíka, kterému dala její sestra vale. Když to sestra zjistí, tak je z pro mě z neznámého důvodu navztekaná jako svině v době selat. Půvabná Vietnamka šlehnutá Myanmarem si tedy začne pokládat otázky, zdali není courou a kdy že by mohla realizovat toliko kýžený první zásun. Proč ne na lyžáku v Aspenu. 49% ()

David.Darco

Čo by človek nespravil pre milovanú polovičku. Našťastie to vďaka príjemnému obsadeniu a hre s retro (ne)fungovaním vzťahu a žánrovým klišé nebola taká katastrofa akú som očakával. ()