1 proti všem (TV pořad)

Soutěžní / Komedie

Česko, 2018, 6x83–87 min

No čekal jsem to daleko horší. Po různých sračkách jako hlas, superstar, československo má talent atd.. docela příjemná změna. Některé experimenty byly zajímavé (některé méně), samotný koncept soutěže je zvláštní - minimálně divácká část je čistě loterie a téměř nemotivuje tipovat správně - přitom by stačilo aby se losovalo skutečně z těch "správných" tipů, ale chápu že by to už nesledoval téměř nikdo. Nejvíc tuto soutěž sráží samotní moderátoři - Bouček s Marešem jsou jedním slovem příšerní (upřímně nechápu popularitu tohoto dua), dále tu máme afektovanou "Angie" (nebo jak si přezdívá), která je snad ještě trapnější než duo moderátorů. Určitě tomu dám ještě šanci, každopádně si ale myslím, že prima očekávala trošku větší úspěch. zatím 65%(3.9.2018)

• mira007

Lepší než jsem čekal, dokonce jsem to dokoukal do konce ( 2.díl) protože ty úkoly celkem zaujaly i přes to "světové" moderování těch dvou profíků, ale dám maximálně jednu hvězdu, protože když jsem viděl, že ta sympaťanda porazila "všechny" a ve všech soutěžích a pak ji teprve čekalo finální discplína, v které se rozhodovalo, zda si odnese byť jen korunu nebo diváci vyhrají nulu, tak to mne dorazilo. Irituje mne, že Prima nemá koule na to, dát vítězi prachy když všechny porazí ve všem, tak finále není o tom, aby se rozhodlo o vítězi , ale aby Prima nemusela nikomu platit ani korunu na výhrách. To je ubohý a srabácký.(10.9.2018)

• Lukoboss

Blbý je, že je to všechno jenom o štěstí, žádný vědomosti, nic takovýho není potřeba. Jinak to zase taková hrůza není, i když teda nevím, proč tam vytáhli nějakou Angeé (jinak jménem Klára - asi chce být jenom zajímavá), protože je na ní poznat, že prostě není moderátorka. Díru do světa to určitě neudělá, měli jsme lepší soutěže.(8.9.2018)

• Sygauras

Těžko hodnotit po prvním pokusu zaujmout něčím novým. Některé otázky mi přišly zvláštní a některé celkem povedené a občas jsem i byla hodně zvědavá jaký je výsledek. Takhle po prvním dílu bych tomu dala šanci. Dvojka moderátorů mi ale moc nesedla. Nemám tyhle 2 lidi zrovna v oblibě. Uvidíme dál. Prozatím bez hodnocení (ale řekněme že 3 hvězdy)(1.9.2018)

• kingik

Zazvonil zvonec a soutěžním ideálům je konec. A tak nám tuhle švédskou trojku na sobotní večer předčasně stopli. Proč předčasně? Inu, mohlo se ještě tolik stát. Vždyť fakír, co chodí po vejcích, byl vejška. Králík, co skáče přes překážky, byl mega. Ale hádanku typu - už je nikdo nikde nechce, ale pořád otravují, co je to? Bouček a Mareš. Tak ta nezazněla. Ke vší škodě byl by to jediný zábavný moment za uplynulé tři soboty. Dával jsem jim týden, maximálně dva. Ale snaživá felace asistentky Angie na čas dokázala soutěži prodloužit životnost. To snad zase ten Kazma spískal, zařídil, aby diváků byla před sobotními obrazovkami tv Prima jen hrstka. A povedlo se. V natáčení dalších šílených kousků z dílny inteligentní dvojice B&M se už nepokračuje. Ovšem zbylé tři díly budou likvidovat neurony až do října, pokud se nestane zázrak a Angie se nenapije balené vody, na kterou kdysi dělala reklamu, a jednoduše polkne třítýdenní nálož chrchlající v ústech před národem. Mobil se staženou aplikací téhle prudce debilní hry na odhad rovnou zahoďte. 0/10(20.9.2018)