Epizody(8)

Tři Vandráci (Pavel Liška, Honza Révai a Hynek Bernard) si usmysleli, že se vydají za dobrodružstvím na vlastní pěst, aniž by věděli, co je čeká. A to ve všech směrech. Vybavili se kamerami, foťáky, dronem a spoustou techniky na zálohování dat a vydali se napříč střední Amerikou na vlastních motorkách, aby poznali místní kulturu, dotkli se historie indiánských legend, zažili nečekané. A mnohem víc. Nejsou to badatelé, motorkáři ani cestovatelé. Vandrování světem je prostě opravdu baví a doufají, že bude spolu s nimi bavit i vás. (TV Prima)

EricNor

Uzvaneny Liska mi nevadi, ale vsechno je to poskladane tak nejak nesouvisle. Nebo by bylo fajn, kdyz vidite koralovce, pozirajiciho nebo nejakou mys, tak by nekdo mohl rict, ze je to koralovec, kterych je vsude hodne nebo malo, jestli leze do baraku apod. Nekdy jsou detaily dulezite pro pochopeni celku. A umi z kluku nekdo spanelsky? ()

710.cz

Jako když koukáte z okna a zrovna nikdo nejde. Cestovatelských týmů s roztřesenou kamerou je hádám víc, než diváků ochotných se na cestopisný dokumenty dívat. ()

mistr97

Vandráci jsou slušná cestovatelská série, která je založena na dvou známých tvářích. Ke zpracování nemám moc co vytknout, vzhledem ke stylu cestování, který zvolili. Sám dobře vím, jak moc práce dá v těchto podmínkách natočit slušné záběry. Divím se, jak se jim všechny věci na natáčení i se vším ostatním na motorky vešly. O motorkách seriál zase tolik není, jde hlavně o představení venkova Jižní Ameriky v jeho skutečné podobě a to podle mě povedlo. 75 % ()

mart93

Pěkné být svědkem takového "dream" tripu tří chlapů. Měli víc odvahy a lačnosti po dobrodružství než já a tak jsem s nimi coby divák mohl s nadsázkou prožít a vydat se tam, kam se sám nikdy nedostanu. Muselo to dat extrémní práci neustále natáčet a jsem přesvědčen že je to i žrout zážitků a požitků z cesty.. V tomhle ohledu bohužel pro autory ale zase díky tomu obohatili ostatní. Trochu s lítostí musím ale říct, že sympatičtější, zábavnější a oddychovější věc pro mě zůstává moto cestou necestou. Asi i protože Pavel tam měl čistější hlavu a měl čas víc na volovinky, které mě prostě baví a ve Vandrácích jich bylo poskromnu. Též šli po "hodnotách", snažili se ptát na duchaplné otázky a vyvolávat emoce. Proto to bylo takové melancholičtější a po pravdě já od toho čekal, zvyklí z moto cestou necestou, právě na zábavný odlehčený cestopis. ()