Potomek

• USA The Prodigy (více)

Ve stejnou dobu jako přišel na svět malý Miles, se na jiném místě odehrála tragédie. Dvě zdánlivě nesouvisející události se o několik let propojí děsivým způsobem. Milesova máma Sarah se znepokojením sleduje synovo nevyzpytatelné a agresivní chování. Postupně se smiřuje s myšlenkou, že malého chlapce ovládá nějaká špatná, nadpřirozená síla. Musí potlačit svůj mateřský instinkt milovat a chránit vlastní dítě a podrobit ho testům, aby pochopila, proč dělá ty hrozné věci. Chce se za každou cenu dozvědět pravdu - kdo nebo co získalo moc nad jejím synem. Odpovědi na všechny otázky se skrývají hluboko v minulosti a Sarah brzy pochopí, že skutečnost je daleko horší než její představy... (Forum Film CZ)

AngelG

Horor, který byl dělaný podle šablony. Pozor, příjdou spoilery! 1.S dítětem začíná být špatně 2.Prohlídky doktorů 3.Konfrontování matky doktory, která zpočátku nevěří, ale po chvíli jí přesvědčí 4.Konfrontování otce matkou, který zpočátku nevěří, ale po chvíli ho přesvědčí 5.Problémy se zhoršují 6.Matka najde řešení 7.Příjde dramatický zvrat, řešení nefunguje 8.Matka se snaží dítě zabít, ale příjde další dramatický zvrat, kdy umírá matka 9.Dítě + zlo vyvázlo a zlověstně se dívá do kamery 10.Konec Jedná se o absolutně generické nic, které se táhlo jak 6ti hodinový dokument o bylinkách. ()

helraiser

Solidně natočený film o reinkarnaci, který rozhodně stojí za podívanou i když každýmu asi tak úplně nesedne, ale v ramci žánru slušná podivaná s ne až tak překvapivým koncem. ()

Karp

Utěšený film, u kterého mě zamrzel jen otevřený konec. Nelze očekávat nadprůměrný zážitek ani obyčejný vyloženě tuctový film, své kouzlo má. Solidní, to je asi dobré hodnocení. A Jackson Robert Scott je v roli hodného zlobivého chlapečka výborný. Je snad jen škoda trochu tupého a z poloviny dokonce nesmyslného chování rodičů. Také zkratky ve scénáři či střih občasně působí příliš velké skoky ve vyprávění, ale ve výsledku nejsou na škodu a Potomek si drží solidní spád. ()

Maximilianus

Polohororová jednohubka, ktorá neprekvapí a ani neoslní, no u mňa splnila to, čo som očakával. Krátka stopáž pomohla tomu, že som sa nenudil, malý chalan to zahral veľmi dobre, a bolo tam aj občas malé prekvapenie. 6,4/10. ()

John80

Dieťa s duchom  v sebe a ako to už býva posadnutosť v dieťati vyvoláva zle nasledky , celkom fajn Thriller 3* ()

Meev

A máme tu zase něco nového. Obával jsem se, že film bude zkopírovaný Sirotek, naštěstí se tak nestalo. Zajímavý Miles nás provede životem osmiletého dítěte, jehož tělo navštěvují dva lidé. Samozřejmě tomu nikdo nechce věřit, poté se na všechno přijde, nějaký zajímavý zvrat, závěrná scénka, u které mrazí v zádech a konec. Lekaček není mnoho, ale těch pár stojí za to, i přesto by to atmosféra udržela sama. Vždycky je nejhorší hlavní záporák v hororu dítě. A když to ještě k tomu výborně podá a nahrává tomu děj, je to úžasné! ()

Shanen29

No uvidíme,jak si tento spíše psycho thriller povede,jelikož předpoklady na to má.Velice dobré kamerové střihy i herecké obsazení, ale ten pomalý nástup je chvílemi nudný a zbytečně rozptyluje pozornost ..Žádný velký hororový zážitek nečekejte. ()

groz122

Úplně zbytečný a hloupý film. Nemůžeme se zde bavit o jakékoliv atmosféře či hloubce zápletky. Jalový scénář bez jakékoliv peripetie působí dost suše. Snad jen díky příjemné délce filmu jsem neusnul. Raději doporučuji se podívat na The Orphan z roku 2009 - Podobná tématika, ale tak o 2 třídy lepší zážitek. 40% ()

RAFT

Po dlouhé době konečně povedený horor.Konec je dobrý pro jisté pokračování ,pokud jednou bude.68% ()

ANTYCHRYST

Začátek trošku zmatený... .jak běží dva děje.. až jak se narodí klučina.. začíná příběh divného.. nadprůměrně chytrého chlapce..ty dvoubarevný oči jsou divný.. atmosféra je místy slušná..je znepokojivé sledovat malého kluka.... který je očividně jiný .. a čekat.. co všechno může udělat.. 65% tatínek bude zcela jistě nadšen až ho pustí z Nemocnice a vyzvedne si malého vrahouna...:) ()

G04T

Má to atmosféru, potenciál, skvělej střih a kameru, dobře zahrané to je taky. Nemám co vytknout až na předvídavost děje... Hned bylo jasné, že matka udělá to, co udělala. ()

vozralec

Hele tohle by mohly být i čtyři hvězdy. Boreček to zahrál bravurně. A zabíjení mu rovněž šlo pěkně od ruky. ()

Najt

Pro mě velké překvapení. Sice to není horor v pravém slova smyslu, ale spíše thriller, ale velice povedený thriller. Skvělý příběh podtrhují výborné herecké výkony a mrazivá atmosféra, která je místy skvělá. Vše funguje, je to napínavé a samotný závěr pak dosti překvapí. Konec člověka dokáže naštvat, ale o to autorům šlo. Chvíli jsem přemýšlel o 5*, nakonec kvůli absenci více hororového pojetí, které je tu jen v hodně tenké light verzí, dávám 4* ()

Homerking

U osmiletého chlapce jménem Miles (skvěle zahrál Jackson Robert Scott), se začne objevovat znepokojivé, děsivé chování, jeho matka Sarah musí rychle zjistit co se s jejím dříve tak hodným synkem děje. Je Miles psychicky nemocný nebo zde běží o něco zlověstnějšího? V rámci filmů o "zlých dětech" se jedná o lehký nadprůměr, tvůrci zamíchali dohromady klasiky jako je Childs Play, Omen nebo Orphan, klišé zápletku osvěžili o pár zajímavých zvratů a stvořili tak tuto symaptickou jednohubku. Slabší čtyři hvězdy. ()