Slunce je také hvězda

Tracy Oliver

Autumn Durald

Joe Landauer

Scénografie:

Wynn Thomas, Alexandra Mazur (set dekoratér)

Verím, že romantické filmy sa ešte stále vedia točiť dobre, no toto nebol ten prípad. Nehovorím, že by šlo o úplný prepadák, pár myšlienok bolo veľmi pekných..ale jednoducho na mňa skrz plátno nepreskočil ani jeden pocit, ani jedna emócia. Nefandila som tej láske ani ústrednej dvojici a čo bolo najhoršie celkom som sa nudila. Taký ten ľahký priemer..(29.6.2019)

Astro fyzikálne a kvantové mudrosti sa fajn počúvajú v romantickom kontexte,ale neprinášajú nič nové čo už by sme nepočuli a nevideli inde.S notebookom na kolenách a s jedným volným okom pre sledovnie filmu ponad kryt sa nedalo do filmu hlbšie vniknúť.Celkovo vzato nuda.Film vpodstate pojednáva o tom čo Anne Hathaway zhrnula vo svojom monologu v Interstellarovi o laske, gravitacii a čosopriestore.(17.8.2019)

• jasanka

Knihy jsem cetla asi ctvrtinu a pak si rekla, ze na tohle uz jsem moc stara. Film byl o dost lepsi. Provedeni trochu pokulhavalo a dalo se z toho dostat vic. Take musim zminit dost rusivou hudbu. A konec - nebyl nahodou uplne stejny v Everything, Everything? To me trochu nastvalo. Celkove ale fajn romantika pro teenagery.(21.6.2020)

Pro mě překvapivě fungující romantický příběh s lehce festivalovým nádechem a polo-dokumentární formou, zobrazující současný NYC, kde se mezi mrakodrapy, haldami lidí a všemožnými civilizačními výdobytky, odehrává roztomile naivní setkání dvou inspirativně přemýšlejících osob, které něco silně přitahuje a spojuje, možná všudypřítomná vesmírná energie, o které je zde také řeč a jež prochází našimi těly, aniž by si toho neustále zaměstnané a všemožným povrchním mámením zaslepené lidstvo všimlo. Jeden Korejec a Jamajčanka si všimli a rozhodli se bojovat o své místo pod Sluncem, které nás tak nějak spojuje všechny dohromady, ať se milujeme či nesnášíme, naše životodárná hvězda svítí na každého z nás. (Otevřený multikulturalismus, nejen této dvojice, bude v dnešní době asi pro některé diváky běžných kin problém) [Kino Citadela - Litvínov](30.6.2019)

Aljašský fešák s výzorom vlkolaka a pekná africká deva. Pekný pár a naozaj sa na nich dobre pozerá, hoci v dosť spomalenom tempe, ten rozbeh je natiahnutý. Tejto romantike sa ale dá fandiť, je tam občas pekná hudba a navyše obaja protagonisti už vedia, čo je to planetárium. A nekonečne sa hádajú, či je všetko o vede alebo je tu aj nejaký osud. A keď ostane trochu času tak príde na rad aj Trumpov sen - deportácia. Pomôže milej Natashi aspoň fakt, že nepochádza z trumpetou nenávideného Mexika?(2.6.2019)

• - Natáčení začalo 19. června 2018. Natáčelo se v New Yorku. (Stoka)