Ať hledám jak chci, nenajdu nic, co bych tomuto filmu vytkla. Všeho je v něm tak akorát, a na to, jak moc je hlavní téma už obehrané (mladá nezralá matka), je to úžasně zpracované. Jemný citlivý humor, který vkusně předvádí tragikomiku života a připomíná, že i v dramatech vždycky můžeme najít aspoň jeden důvod se usmát, když už ne se popadat za břicho. Herci byli taky skvělí, a s přihlédnutím k tomu, jak je ten film starý, mě hodně mile překvapil.(8.6.2017)

• slunicko2

Roztodivné příběhy jedné nepříjemné hysterky. 1) 26letá Drew Barrymoreová hraje 15leté (!) děvče (nepřesvědčivě), zatímco později hraje matku svému synovi (rovněž nepřesvědčivě), o dva roky staršímu Adamu Garciovi. Tak nevím... 2) 28letý Australan Adam Garcia (syn Jason) vypadal dobře.(3.1.2018)

Zaujalo ma prostredie, teda Amerika 60.rokov a hippies kultúra. Bolo to zvláštne obdobie, kedy všetci doma niečo pestovali: "Máma doma suší trávu!" Dnes si ho dosť idealizujeme, aj keď je pravda, že vtedy bola aspoň hudba pôvodná a žiadne coververzie. Pozerala som, ako vyriešili kostýmy, účesy a podobne. Aj keď životopisné filmy nie sú mojou cieľovou skupinou. Bolo to však dobre spracované, keďže je to podľa knihy, natočené tiež dobre a herecké výkony sa mi takisto páčili. Fajn bolo, že sa striedali dve časové roviny - minulosť a prítomnosť. Pekne sa dal sledovať vývoj postáv, ako po psychickej tak aj fyzickej stránke. Musím niečo vytknúť? Tak možno ten pátos americký.(3.3.2011)

Film s premárneným potenciálom. Dramaticky plytké, povrchné a tým pádom aj často nudné, ale aj napriek tomu musím konštatovať, že sa na snímok aspoň dobre pozeralo. Keby tam však nehrala Drew Barrymore a charakterovo najvýraznejšia postava Steve Zahna, tak to celé spadne do totálnej šedivej diery podpriemernosti. 55/100 Videné v rámci - Project 52 Films by Woman.(20.2.2016)

Řekla bych, že se jedná o zajímavé psychologické drama. S komedií to tedy nemá nic moc společného, ale to je můj názor. Já jsem se tedy moc nesmála. Možná ze začátku ano, ale film je rozdělený na dvě půlky. Ta první je úsměvná (možná komedie), druhá je k zamyšlení a drsnější. Drew byla výborná a nějakou chvilku jsem přemýšlela, jestli nemám dát 4 hvězdičky, ale nakonec to nebylo podle mě tak silné, aby si je zasloužilo. Kdyby film byl kratší o půl hodiny, tak by to bylo asi lepší.(20.9.2012)