Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Beverly Donofriová vyrůstá v šedesátých letech na malém městě a jakmile se jí přiblíží puberta, zajímají ji především kluci. Společně s přítelkyněmi vyrazí na večírek, kde se pokusí upoutat pozornost místní fotbalové hvězdy, do níž je beznadějně zamilovaná. Chlapec ji však znemožní a Beverly se ze smutku vyplakává v koupelně. Tady náhodně narazí na Raye Haseka, který se jí zastane. Beverly je ve škole považována za chytrou a talentovanou studentku, touží jít na univerzitu a stát se spisovatelkou. Její sen se zhroutí v okamžiku, kdy zjistí, že je v patnácti těhotná s Rayem... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (45)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Moc pěkný, i když chvílemi dost tvrdý film, na kterém se účast Drew Barrymorové klasicky neuvěřitelně podepsala. Nejen ona tu má ale důležitou roli. Například Steve Zahn ukazuje, že herec je a ne ledajaký. Jeho proměny před plátnem jsou fakt neuvěřitelný. Drew ale do filmu i přes spletitě smutný příběh dokázala narvat kopu pozitivní atmosféry, a proto se mi na film moc hezky koukalo. ()

misterz 

všechny recenze uživatele

Film s premárneným potenciálom. Dramaticky plytké, povrchné a tým pádom aj často nudné, ale aj napriek tomu musím konštatovať, že sa na snímok aspoň dobre pozeralo. Keby tam však nehrala Drew Barrymore a charakterovo najvýraznejšia postava Steve Zahna, tak to celé spadne do totálnej šedivej diery podpriemernosti. 55/100 Videné v rámci - Project 52 Films by Woman. ()

Reklama

Hal_Moore 

všechny recenze uživatele

Rodinné drama z dob hippies, Vietnamu a svobodných matek mne nezaujalo vlastně ničím až na fantastický výkon Steve Zahna. Přerod jeho postavy je ze všech nejvýraznější a Steve mi dokázal, že v pohodě uhraje i vážnější roli, než ve kterých jsem ho doposud vídával (už se těším na Rescue Dawn). Kluci v mém životě mi jinak neukázal nic nového a taky se už k němu nikdy nevrátím. PS: Nemám rád Drew, strašně špatně si vybírá role. ()

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Je pro mě trochu zarážející, že někteří odhalují a objevují herectví Drew Barrymore až díky tomuto filmu. Ale to je asi otázka osobního vkusu. Mě v tomhle Drew nijak výrazně nepřekvapila, protože má mou důvěru již dlouho. Ale uznávám, že má tenhle film dost silný potenciál umožnit herecky se projevit hned několika hercům, hlavně tím, že ji nabídl trochu nezvyklé role. Ať už jde třeba o Steve Zahna kterého jsem, pravda, dosud vídal jen v komediálních rolích, nebo o výtečnou Brittany Murphy (která mě odrovnala, když představovala hrdinčinu matku). Brittany je obrovská škoda, mohla se z ní vyklubat skvělá herečka. Drew je ve filmu bez debat (nejvíc se mi líbila v linii s již dospělým synem). Navzdory tomu, že mi hlavní postava byla krajně nesympatická, ale to asi bylo účelem a hlavní premisou celého příběhu. Jinak mě zaujal ne zrovna pozitivní náhled na šedesátá a sedmdesátá léta. Člověk má tendenci si je z dnešního odstupu už trochu idealizovat a vidět na nich jen to hezké, ale ponor do života obyčejných lidí, kteří ztrácí své cíle a vidiny ale ne naděje, je v tomhle filmu pojat hodně dobře. Jen jsem holkám ty patnáctky prostě nevěřil (kdo by taky věřil pětadvacítkám patnáctileté puberťačky). Ale to už divák prostě musí přistoupit na to filmové univerzum. ()

ivishka 

všechny recenze uživatele

Čekala jsem ledacos, ale rozhodně ne něco co mě tolik potěší... Popravdě jsem se na snímek dívala hlavně kvůli Brittany Murphy, která mě nikdy nepřestane udivovat jak může někdo tak skvělý jako byla ona dostávat tak malé role. Bohužel "ubohá" a ufňukaná Beverly v podání Drew Barrymore mi ty zdlouhavé 2 hodiny a 12 minut lezla celkem dost na nervy, že se dost divím, že s ní vydržel ten malý klučina. No jo holt za chyby se musí platit a hloupé patnáctileté děvenky by v dnešní době také zasloužily proplesknout. Když tedy pomineme to, že se má oblíbená Britt (a v jejím případě nedokážu film hodnotit objektivně) objevila ve filmu asi jen na půl hodiny a možná ani to ne a udělám tedy výčet dalších herců, co si zaslouží pochválit: Steve Zahn, Adam Garcia, Peter Facinelli, Maggie Gyllenhaal, Logan Lerman a v neposlední řadě mistr Hans Zimmer a také ta ufňukaná Drew Barrymore mi na konci až tolik nevadila. Potěšil mě chytrý citát, který byl vyřčen postavou, kterou hrála Brittany Murphy: "Někdy milujeme tak moc, že se vůči tomu musíme obrnit. Kdybychom to opravdu pocítily, zabilo by nás to. To neznamená, že jsi špatný člověk. Máš jenom moc velké srdce." ()

Galerie (63)

Reklama

Reklama