Zajímavý příběh o tom jak je dívka dotlačena shodou okolností do role matky, kterou nechce být.. Chybělo mi tam trošku víc hloubky nebo více šťávy.. Jinak fajn relax film k zamyšlení.. Dalo se z toho vytřískat víc.. Každopádně super vedle sebe vidět hrát Drew Barrymore a Brittany Murphy ve víceméně vážných rolích ;-)(22.8.2014)

...Nevzpomínám si na film s Drew Barrymore, který by mě víc zaujal. O tomto filmu kdekdo může říct, že je nudný a že není o ničem, do určité míry by měl pravdu. Ovšem pro mne tento film o něčem je a to především o vztahu mezi rodičem a potomkem. I když je to film zasazený do (asi) šedesátých let, tak jeho téma je zcela určitě nadčasové... a navíc se mi líbila hudba...(24.1.2005)

Film s premárneným potenciálom. Dramaticky plytké, povrchné a tým pádom aj často nudné, ale aj napriek tomu musím konštatovať, že sa na snímok aspoň dobre pozeralo. Keby tam však nehrala Drew Barrymore a charakterovo najvýraznejšia postava Steve Zahna, tak to celé spadne do totálnej šedivej diery podpriemernosti. 55/100 Videné v rámci - Project 52 Films by Woman.(20.2.2016)

Tento film znám vlastně téměř od jeho vzniku. Za dob HBO zdarma a období, když bylo všechno ještě prostý a zdánlivě jednoduchý. Už tehdy jsem ho měl rád a uchovával ho jaksi v povědomí. Dnes jsem ho ale po dlouhé pauze opět viděl a musel jsem svoje hodnocení zvednout. A to hned na plnej počet. On totiž funguje velmi dobře jako komedie, ale jako drama funguje ještě daleko lépe a to je něco, co jsem schopen ocenit až dnes a na co se mi vyplatilo těch pár let počkat. Drew není ani moje oblíbená herečka, ale ani neoblíbená, tím pádem tu nefunguje žádná zaujatost, která by se přikláněla na jednu nebo druhou stranu. Nicméně toto je už druhej film, kterej mám v oblibených, a kde ztvárnuje hlavní postavu, takže ...je nakonec svým způsobem oblíbenkyní, nebo si jen vybírá filmy, který jsou mi prostě něčím sympatický? Neodpovídejte:)(7.2.2016)

Zaujalo ma prostredie, teda Amerika 60.rokov a hippies kultúra. Bolo to zvláštne obdobie, kedy všetci doma niečo pestovali: "Máma doma suší trávu!" Dnes si ho dosť idealizujeme, aj keď je pravda, že vtedy bola aspoň hudba pôvodná a žiadne coververzie. Pozerala som, ako vyriešili kostýmy, účesy a podobne. Aj keď životopisné filmy nie sú mojou cieľovou skupinou. Bolo to však dobre spracované, keďže je to podľa knihy, natočené tiež dobre a herecké výkony sa mi takisto páčili. Fajn bolo, že sa striedali dve časové roviny - minulosť a prítomnosť. Pekne sa dal sledovať vývoj postáv, ako po psychickej tak aj fyzickej stránke. Musím niečo vytknúť? Tak možno ten pátos americký.(3.3.2011)