Beverly Donofriová vyrůstá v šedesátých letech na malém městě a jakmile se jí přiblíží puberta, zajímají ji především kluci. Společně s přítelkyněmi vyrazí na večírek, kde se pokusí upoutat pozornost místní fotbalové hvězdy, do níž je beznadějně zamilovaná. Chlapec ji však znemožní a Beverly se ze smutku vyplakává v koupelně. Tady náhodně narazí na Raye Haseka, který se jí zastane. Beverly je ve škole považována za chytrou a talentovanou studentku, touží jít na univerzitu a stát se spisovatelkou. Její sen se zhroutí v okamžiku, kdy zjistí, že je v patnácti těhotná s Rayem... (oficiální text distributora)

Sublog

Původně jsem chtěl dát tři hvězdičky, ale jelikož tu Drew Barrymore převdání nečekaně velmi solidní výkon a Steve Zahn je také velmi slušný, dávám slabší čtyři. ()

tetka betka

Ani jeden negatívny komentár ma motivoval k tomu jeden taký napísať. Dávam síce 1*, ale tak zas nemožno to prirovnať k úplnému odpadu. Celý film o sebaľútosti sebeckej egocentrickej..... ženskej. Nechce sa mi veriť, že to jej decko neskončilo pri nej ako psychická troska. Jej sebareflexia mi tam (aspoň na konci) veľmi chýba, čím pre mňa ten film stratil všetku kvalitu. ()