Reklama

Reklama

Zabiják proti své vůli

  • Velká Británie Guns Akimbo (více)
Trailer 2

Miles Lee Harris (Daniel Radcliffe) je nýmand, který píše kódy pro počítačové hry pro děti, žije sám v nerdovském bytě a nedávno se s ním rozešla přítelkyně. Z nudy trollí na sociálních sítích různé lidi, ovšem jednoho dne narazí na společnost Skizm, což je nelegální zločinecké uskupení pořádající zápasy na život a na smrt mezi vyvrheli, kriminálníky a maniaky. Brzy Milese přijde navštívit skupina extraordinérních individuí, kteří ho unesou. Vzápětí se mladý muž probouzí doma, přičemž má k dlaním přimontované pistole. Hra o život začíná, přičemž protivníkem není nikdo jiný než smrtící Nyx (Samara Weaving), která už má na svém kontě slušnou řádku mrtvol. (C0r0ner)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (242)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Aussie & Kiwi Film Fest si pro mě na úvod vybral zatraceně dobrou jednohubku. Navíc Daniel Radcliffe a Samara Weaving je přesně ta dvojka, kterou si u podobně laděného filmu představím. Ti si snad ani jiné kousky nevybírají, než explicitní úlety. Snad jenom k dokonalosti zbývalo, kdyby jim tady životního mudrce hrál Nicolas Cage. Parádní akční násilnickej náhul.. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Videoherní, punková, stylová a brutální jízda na koksu! Daniel Radcliffe se probudí s bouchačkama přibitýma k rukám a ocitne se v Deathmatchi proti Nix, což je ultimate female assassin ( Skvělá Samara Weaving, která opět v naprosto odlišné, ale výborné roli). Je to velmi příjemné guilty pleasure, které nastolí rychlé tempo hned od začátku, jsou zde správně ujeté postavy, krví se nešetří, hlášky fungují a překvapivě to není ani tak hloupé, jak by se na první pohled mohlo zdát. Fajn zábava s videoherními odkazy ( Mortal Kombat potěší). 7/10. ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

„PROBUĎ V SOBĚ TO ZVÍŘE!“ /// Daniel Redcliff dělá v posledních letech všechno možný, aby se zbavil nálepky „Harry Potter“. Musím uznat, že se mu to (aspoň v mých očích) daří. Po úchylným „ŠVÝCARÁKU“ (2016) si k osobní exhibici vybral další originální kousek. Guns Akimbo má vděčnej příběh z virálního světa, kterej se definitivně zbláznil z Daniela se (díky nějaký kutilský fintě, že by i Přemek Podlaha čuměl) stane Pistolorukej Edward… Spousta násilí ve stylu videoher, rating „R“ (je to tady samá „kurva,“ sjížděj se „lajny“ a teče krev), čakry se rovnaj kladivem, sposta ujetejch postav, videoherních odkazů, občas solidní hláška, parádní vizuál, kurevský tempo, občas přijde nějakej zvrat, aby se ani „obyčejnej“ divák nenudil. Kinematografický skvosty jako jsou „ZASTAV A NEPŘEŽIJEŠ“ (2006), „HARDCORE HENRY“ (2015) nebo „SEJMI JE VŠECHNY“ (2007) dostali solidního bratříčka. Víc jsem se rozepsal TADY. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Tvrdím, že některým lidem by se měli ustřelovat ptáci. 2.) Vždycky jsem chtěl mít místo rukou zbraně. 3.) Thx za titule „num71“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ** AKCE **** NAPĚTÍ ne ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Hery Potrat a splašený plejstejšn je veskrze zábavná a v detailech roztomilá zběsilá taškařice zejména pro kompulzivní leštiče džojstyků, plná kulantních malých obskurních nápadů a škaredých xichtů, takže slizký Danek a jako vždy ohavná Samanta Čuňáková skvěle zapadli a ani moc neškodili. Howen si po megatrapném Zmrdgasmu rozhodně napravil reputaci. ()

POMO 

všechny recenze uživatele

Zběsilá arkáda s vychytaným vizuálem, kvalitními vizuálními efekty, hmatatelnými postavami a zopár nečekanými zvraty, které u ní udrží i pozornost necílovkového diváka (t.j. mně). Nejenom přítomnost Radcliffa ji zvedá na téměř áčkovou úroveň, ale hlavně režisér, který má cit pro dynamiku vyprávění. Čekali byste, že to bude blbější. [Sitges FF] ()

Galerie (36)

Zajímavosti (12)

  • Drtivá většina zbraní ve filmu jsou airsoftové repliky. Lze to poznat především díky „chybám“ v postprodukci a díky botkám zásobníků a pažbiček. Ani jeden výstřel ve filmu tedy nepadl ze skutečné zbraně. (UncleMorty)
  • Nastavená IP Adresa, podle které Milese (Daniel Radcliffe) vystopovali, je zcela nesmyslná. Poslední číslo může nabývat maximálně hodnoty 255, nikoliv 17.7.15.256.  Navíc s použitou maskou 255.255.255.0 by ani na router 192.168.0.1 neviděl. Takže byl vlastně celou dobu offline. (RM)

Související novinky

ČSFD skvadra zpět na Sitges Film Festivalu

ČSFD skvadra zpět na Sitges Film Festivalu

08.10.2019

Po úspěchu loňské filmové výpravy se čtyřčlenný ČSFD tým opět vydal na nejvýznamější festival pokleslých žánrů na světě. Hororoví fandové Filmmaniak, RUSSELL, Goldbeater a POMO (na spodní fotce zleva… (více)

Reklama

Reklama