tele.kom

Epizoda, která mi konečně prodala postavu Angely. Ve chvíli kdy Dr. Manhattan říká "This is the moment I fell in love with you", je to jako kdyby promlouval i za diváka. Na jednu stranu si říkám, že možná podobný moment měl přijít o něco dříve, nicméně možná o to lépe tato epizoda fungovala na emocionální úrovni. Je tolik věcí, které bych chtěl vychválit; střih a to jak je celá dějová linka vyprávěna v několika časových rovinách bez toho, aniž by byl celý příběh jakkoliv matoucí, fantastická hudba, která pro mě osobně vyrovnává Oscarový soundtrack k Social Network, herecké výkony, zejména Regina King byla tuhle epizodu skvělá. Již teď jsou pro mě Watchmeni nejlepším seriálem roku. FYI název epizody je "A God Walks Into Abar" ()

Kushina

Bum, bum, konečně to do sebe všechno kurva zapadlo, každý každičký střípek. Konečně to, co od seriálů čekám, když pominu trochu slabší epizody, které předcházely této, tak to stálo za to, abych dostal přesně tohle! 95% ()

Foltest

Naprosto výjimečná epizoda, která si mě získala pro celý seriál. Ty hrátky s časem jsou prostě úžasné. Nejradši bych to celé zhlédl ještě jednou, protože seriíl je naprosto famózní dílo. ()