Myšák Stuart Little 2

Stuart Little 2

Myšiak Stuart Little 2

Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2002, 78 min

Nemá takovej šmrnc jako jednička, i tak je to ale v pohodě zkouknutelný. Neni to ten tip filmu kdy koukám na hodiny kdy už bude konec. U tohohle se prostě pohodlně usadim a užívám si to až do konce. Hlavně to z dětí nedělá nemyslící tvory tak jako velký množství jinejch animáků. Nejvíc jsem se zasmál asi kocourovi Smíškovi, ten posouvá tenhle film ještě o level výš... :))(2.4.2011)

Je to podobné jedničce, užijete si dobrodružství a legraci s malým myšákem, který je pořád ve formě! Děj se mi líbí víc než v jedničce, svižnější! Jinak prostě nemůžu zapomenout znovu na Hugh Laurieho, který prostě vypadá komicky ve srovnání s dalšími rolemi! Film doporučuji k nic nedělání a úplnému vypnutí mozku, kdy potřebujete jen něco sledovat a zasmát se!(10.11.2009)

U mňa to býva naopak -dvojky ma väčšinou chytia viac než jednotky a to platí aj u Stuarta. Možno je to tým, že druhé diely "rozprávok" bývajú často o lovestory hlavných postáv a to je môj najobľúbenejší faktor, preto je pre mňa druhý diel Stuarta lepší než prvý. Dej je trochu akčnejší, než u jednotky a podľa mňa je tu aj viac humoru. Dokonca aj hudba v dvojke u mňa veľmi zabodovala, narozdiel od jednotky. Zvieratká sú ešte roztomilejšie a príbeh ešte dojímavejší a je tu ďalší film presne podľa môjho gesta.(5.10.2011)

Taková rodinná pohodovka, ale opravdu nic víc. Myšák zase prožívá nějaký dobrodružství, pak se tam najde pár zvratů, aby to nebyl až zas tak tuctový a nakonec happend, ale proč ne i na takový filmy se dá koukat. A ještě potěší v roli matky Geena Davis, to už je ale opravdu všechno co tenhle film nabízí(1.1.2006)

Trošku slabší, avšak viac adrenalínový a blockbusterový nasledovník skvelého rodinného filmu. Nižší rozpočet prezrádza, že film už nebude mať úspech ako jeho predchodca, no dovolím si tvrdiť, že je približne na rovnakej úrovni. Je to však už len taká "dvojka", ktorá stále poteší no nič nové v podstate neukáže. Ale to je v tomto žánri vedľajšie a nepodstatné.(10.3.2013)

• - Sokol mal mať pôvodne armádu holubov ako jeho prisluhovačov. (misterz)

• - Film pôvodne obsahoval aj scénu, kedy nákladná odpadková loď vyklápa svoj náklad do oceánu. (misterz)

• - Celý film byl převeden do digitální podoby v rozlišení 4K. (Cheeker)