poster

Myšák Stuart Little 2

 • USA

  Stuart Little 2

 • Slovensko

  Myšiak Stuart Little 2

Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2002, 78 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  ***

  Emočně stejně dobré jako první díl. Rodinný film, který neurazí, je sem tam vtipný, ne moc, ale hlavně je to prostě parádní pro děti, protože jsou zde momenty, kdy mohou trnout hrůzou, stejně jako momenty, kdy se budou se svým hrdinou radovat. Bílý myšák je prostě tahák na děti. Kolik rodin si po těchhle filmech asi pořídilo krysu nebo myš jako domácího mazlíčka? Kouzlo jedničky už tolik nefunguje, ale navázání celkem dobré.(14.5.2014)

 • Aleee89
  **

  Tak tenhle film je typický příklad toho, že dvojky bývají horší a je to taková nastavovaná kaše. Děj a celý film doslova kulhá za jedničkou a prostě ji nikdy nedožene. Filmaři se nechali ukolébat zisky jedničky a dvojka se kvalitou prostě nepovedla, moc se mi to nelíbilo, teda až opět na dabing Martina Dejdara.(9.6.2014)

 • Nach
  ***

  Příběh se nikam neposunul, postavy se nijak nevyvíjí a jeden žlutý pták to opravdu nezachrání. Ano, rozhodně o něco horší, než předchozí Myšák Stuart Little, ale stále i tak jde o průměrný film pro děti, jenž ho nejvíce ocení. A jeho kvality doceníte i vy, když jim ho pustíte a můžete si na 78 minut lehnout na gauč s mokrou (čistou) plínkou na čele. Podotýkám, že teoretizuji, neboť děti samozřejmě zatím nemám. ;) 60%(1.7.2014)

 • Zombiepod
  ***

  Trošku slabší, avšak viac adrenalínový a blockbusterový nasledovník skvelého rodinného filmu. Nižší rozpočet prezrádza, že film už nebude mať úspech ako jeho predchodca, no dovolím si tvrdiť, že je približne na rovnakej úrovni. Je to však už len taká "dvojka", ktorá stále poteší no nič nové v podstate neukáže. Ale to je v tomto žánri vedľajšie a nepodstatné.(10.3.2013)

 • vesper001
  ***

  Dvojka není horší než jednička, ale ani lepší. Nejsympatičtější postavou zůstal kocour, nejméně sympatickou myšák, a štafetu padoucha ulovil sokol se sexy hlasem Aleše Procházky. Stuart začíná mít problémy s láskou – což v amerických rodinných filmech znamená dvojnásobek pohovorů s rodiči, spoustu pochopení a falešných perel – a Little George začíná jít do puberty. Idylka ale nijak neutrpí; když taťka konečně odhalí, že jeho potomek je nezodpovědný lhář, pronese jen obligátní „máš velký průšvih, synu“. Tokání Stua a jeho opeřené vyvolené je pro dospělého dost otravné, proklamace typu „jsi tak velký, jak se cítíš“ smrdí po klišé, ale pár vtipných momentů se najde a navíc je zábavné sledovat, jak Hugh Laurie hraje dobře, i když vůbec nemá, co.(12.8.2013)

 • - Celý film byl převeden do digitální podoby v rozlišení 4K. (Cheeker)

 • - Sokol mal mať pôvodne armádu holubov ako jeho prisluhovačov. (misterz)

 • - Noviny, pomocou ktorých pristane Stuart, nesú titulok "Feathered Filcher Fleeces Fifth Avenue". (misterz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace