poster

Předělávači (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV

Česko, 2018, 25 min

Scénář:

Petr Cífka

Kamera:

Dužan Duong

Účinkují:

Petr Cífka, Filip Brouk

Producenti:

Filip Brouk, Petr Cífka

Střih:

Dužan Duong
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV pořadu (20)

 • Cival

  Ke zhlédnutí tady.(15.11.2019)

 • Toren
  ****

  7/10. Sympatická dávka punku!(4.1.2019)

 • Spiker01
  *****

  Máš nápad a proměníš ho ve skutečnost. Lahoda. Škoda, že jim to tenkrát Prima neodklepla celé.(6.1.2019)

 • Tom_Lachtan
  **

  S tímhle mám dva problémy, ten první je, že je tu příliš mnoho sentimentu a úžasu nad něčím, co není zas tak neotřelé a originální a podobné úpravy (byť ne tak medializované) nejsou ničím výjimečným a druhým problémem je, že jakmile se tu začne Cival dojímat a sypat ze sebe tunu patosu, cítím bezbřehou trapnost, jen se na to dívám (na rozdíl od MZ live, tam tenhle problém není). A jako dokument je to ryze podprůměrné.(20.1.2019)

 • dO_od
  *****

  // Na punk!(3.1.2019)

 • bart_
  ****

  Zajímavý nápad, prvotřídní provedení. Práce všeho druhu v modern looku... Pray for Cival.(4.1.2019)

 • filmmovier
  *****

  Vynikající záležitost. K obsahu filmu a jeho celkové podobě bych asi přistoupil jinak, ale celá ta akce je prostě mimořádná. A konečně víme, kdo za tím stojí! A to bylo taky solidní překvapení - Díky, Civale! 90%.(1.2.2019)

 • SpaceOdyseus
  *****

  Ale jo, tech 5 * vam dam. Skvely napad, enthusiasmus a fanouskostvi se musi cenit.(4.1.2019)

 • husokachna
  ****

  Hodnotím nápad, odhodlání a snahu. Dokument to moc není, ale když člověk aspoň trochu ví, kolik je práce natočit a sestříhat něco, tak OK, na to, že to je nevýdělečná věc, je to udělaný pěkně.(4.1.2019)

 • PEZ
  ****

  Tak tomuto ja vravím občianský prístup. Niekto by to nazval rebéliou. Ale jedná sa o aktivizmus v pozitívnom zmysle, kedy totálne nevyužitý a chátrajúci priestor je dobrým nápadom a dobrovoľným pričinením sa zmenený na niečo pekné, na niečo (pop)kultúrne a na niečo, čo okoloidúcich prinúti sa (po)zastaviť a zamyslieť sa (minimálne nad tým, kto a prečo niekto dané miesto takto pomenil/okrášlil). Super inšpirujúce.(3.12.2019)

 • leftfield
  *****

  nechť jsou cival s broukem první vlaštovkou, kterou budou následovat další a další:) hoši děkujeeem ;)(3.1.2019)

 • Franc1s
  ****

  Pěkná práce!! A punku zdar :)(4.1.2019)

 • Pitryx
  *

  Tak u toho mne potěšily jen dvě věci. Že jsem konečně viděl Civala, a že ti mládenci chtěli udělat ten svět hezčí. Byť jen nastříkáním betonu. Ale proč o tom natočili tuhle kravinu, to věru nechápu. A také nechápu, který mamlas to jejich dílo musel hned začít ničit.(26.2.2019)

 • JosefTomas
  *****

  Pěkně natočený a svižně pojatý dokument, který nemusí být nutně dlouhý, aby dokázal říci vše potřebné. Zajímavým doplňkem je i nostalgicky zvolený filtr, který reprezentuje krásu starých VHS kazet a to vše provázeno starým(nebo mladým, nechci ho naštvat :) ) známým Civalem.(3.1.2019)

 • Gormie
  ***

  Samotný paintjob je skvělý počin, ale dokument je kapku zdlouhavý a ukecaný, hlavně v první polovině.(3.1.2019)

 • ESNYR
  ****

  Zajímavý nápad "zkrášlit" nevzhledný kopeček z betonu, který dost hyzdil okolí. Přiznám se že jak jsem se dozvěděl že v tom má prsty ta odporná kreatura a opodebil cival, ani se mi na to nechtělo podívat, protože toho člověka fakt z celého srdce nenávidím. Jenže tady se cení nápad a provedení, a to si určitě zaslouží pochvalu, stejně jako si zaslouží jakési poplácání po rameni, že měl snahu to jen nepočmárat fixkama ale najal na to někoho kdo tomu rozumí a ví co a jak. Jakékoli "graffiti" když je provedeno hezky a do jisté míry umělecky, je vždy hezkou podívanou. Rozhodně bych byl rád kdyby se takových zajímavých věcí dělalo víc. U nás dostala parta lidí povolení pomalovat starou budovu školky, která nebyla nic než plocha betonu. Z ohledem na to že je to školka, se kluci hodně krotily a udělaly hezkou dětskou fasádu. Měl jsem nutkání ubrat hvězdy za primitiva a kreaturu, ale tentokrát se budu držet a dám hezké 4 hvězdy. Tu pátou nedám, za zbytečné keci a zbytečnou délku, která nebyla potřeba. Být to o takových 8 minutek kratší, tak 5 by bylo jistých. Myslím že je lepší se dívat na R2D2, než na betonový nesmysl, který k ničemu není. Závěr dokumentu, jen ukazuje lidskou demenci, kdy všechno musí zničit a ničeho si neváží. Smutný konec. Lidstvo si nezaslouží žádné další šance a bylo by potřeba aby se konečně vesmír rozhoupal a nahradil nás něčím lepším.(17.1.2019)

 • Skyw4lker7
  *****

  Skvelý nápad! (https://www.moviezone.cz/clanek/37451-video-civaluv-dokument-o-r2-d2-v-praze)(2.10.2019)

 • Black.Adder
  *****

  "Přátelé, váš mladistvý elán a půvab i životní zralost jsou zárukou kvality. Oné kvality po které stále tolik voláme. Já vás nebudu zdržovat, sám mám ještě další schůzi..." Tím jsem chtěl říct, že hluboce smekám před Civalem a kolegy, jen víc takových projektů. Vzhledem k tomu, že na facebooku sleduju Banksyho nebo aspoň stránky street artu, budu vždycky hlasovat pro takovouhle formu umění s nádechem rebelství, samozřejmě v mezích zákona, že.(4.1.2019)

 • Marty.McFly
  *****

  Výborný nápad, nezbytná odvaha riskovat, zainvestování, realizace a nakonec zasloužená radost z výsledku práce. Skutečně drobné nedostatky ve filmařském řemesle bohatě vyvažuje očekávání diváka a jeho první pohled na hotové dílo a neskrývanou radost a pýchu autorů. Gratuluji.(6.1.2019)

 • stihac10
  ****

  8/10(25.2.2019)