Duncan Vizla (Mads Mikkelsen) je jeden z nejlepších nájemných zabijáků na světě. Do důchodu mu zbývá pár týdnů, a tak by se rád uklidil někam, kde si počká na tučný důchod. Nakonec se ale nechá zlákat na jeden poslední kšeft. Během něj zjistí, že skutečným terčem měl být on sám. Asi by to nechal být, ale když je vystopován zabijáky nastupující generace, rozhodne se vypátrat, kdo za tím je, a pomstít se. (FoxMulder)

Feferonka1

Mikkelsen je frajer a popadesatce sází přesvědčivě tyhle role svému publiku. Film je skvěle ujetej,jede si z části ve své sice několikrát natočené linii, ale z části zase vybočuje a dokonale kostýmovaně doplněny komiksovými postavami frčí nekompromisně k velkému finále. Ja jsem proste nadšenej :) ()

Poleloukales

Déčko od Madse. Ale na nic si to nehraje, což oceňuju, Spektakulární scény, vyhnané Tarantinovsky téměř až za hranu mě pobavily. Zbytečný a žánr míjející závěr tam prostě neměl být. ()

jx2004

Film plný akce a komiksových šíleností, ve kterém si tvůrci náležitě vyhráli s barvičkami. Mads je pořádně brutální a záporáci můžou jen litovat, že si pro ně nepřišel Wick, se kterým si je film dost podobný. Nějaká pointa na závěr tam je, ale jinak je to jen o střelbě, házení seker, vrtačkách a taky pěkně hnusném mučení. ()

zodiak217

Úprimnú sústrasť pre ľudí, čo do tohto filmu za investovali peniaze. Nechce sa mi veriť, že Mads Mikkelsen produkoval takúto hlúposť. Úprimne tá jedna hviezdička je len za neho, že v tom hrá a je to výborný herec, inak je tento film totálna bizarna somarina, ktorá vo vás nič nezanecha a ešte aj v kategórii akčný film je to prwoadak. Myslím, že zatiaľ najhorší film v ktorom som Madsa videl. Taky výstrel do tmy, tak dúfam, že bude mať do budúcna šťastnejšiu ruku na snímky a po Fantastických záveroch si bude on môcť vyberať z ponúk a lepšie úlohy ktoré mu sadnú. Inak sa tento film vôbec neoplatí pozerať ľudia, radšej si zasportujte alebo choďte zabehať. Je to strata času. ()

hony23

Znovu a znovu opakuju, že Mikkelsen je ďábel a koukal bych na něj, i kdyby hrál nadstrážmistra Topinku. Polar nabízí šťavnatě krvavou akční podívanou, která se nebere vážně a snaží se diváka hlavně bavit. Jen někdy je té snahy o humor a nadsázku přespříliš, hlavně směšné postavy padouchů v bizarních oblečcích si mohli tvůrci odpustit. ()

Diaconix

System duchodoveho zabezpečeňa se da vymyslet fšelijak a tak se nam před očama rozvija přybjeh o jednom takovem fajnem systemu, kery spočiva prostě v tom, že dřiv než ti poščačka donesu ten prvni usmoleny listek, tak už čuchaš fijalky zespod. Levne a rychle. Tak nějak to asyk bjehalo v pale jednoho šefa firmy (se zalibu v červene a ťamanek) keremu se nechtělo davat těžce vydělane prachy nějakym pojebanym stařykum a tak ještě než jim začal ten fajny vjek před telku a chozenim do doktora je třeba povolat drave mladí z ukolem si zajistit lukrativni pracu na dobu určitu. Šecko fachči jak ma až do doby jak si o duchod požada asyk otec Džona Vika, kery system notně nabura. A bo to ma aji myšlenku, tak si přypravte kapesniky nejen na nevybuřene hormony, ale i na šokujuci zavjer, kery Leon křyženy z Džonem Vikem nachysta. Zdař buch! ()

Easykill

"Čím se živíte?" "Pohřbívám lidi." Tak tohle ano s velkým A! Filmů podle komiksu je dost, ale filmů, které vypadají a působí jako komiks málo. A "Polar" je opravdový komiks se vším co k tomu patří. Ale přináší i dost bonusů! Tím hlavním je bezpochyby Mads! Naprosto dokonalý! Ten chlap mě vždycky dokáže překvapit. On prostě zahraje všechno (vím že se opakuju), John wick (wack!) může sedět a učit se, jak se to má dělat. A šíleného Madse nám tady obklopuje sex(sexuální scény jsou fakt šťavnatý) , extrémní násilí(Mučeníčko mučení, nějaký gore) , krev a banda nájemných zabijáků. Naprostá parádička. ()

Ja.Malachi

ani som o tomto nepočul...lacne vyzerajúci začiatok..ale ako mi došlo bolo to tam naschval,vždy som chcel Madsa vidieť v podobnej úlohe...super!..:)..kludne aj pokračovanie... ()

Erizu

Film, který neví, čím být. Na jednu stranu se snaží být vážný, ale pak tam je zas šílenost převzatá z komiksové předlohy, do které Mads jakoby nezapadá Dějově to bylo extrémně přímočaré a průhledné, včetně "zvratu" na konci. Navíc trochu nelogické - když byl Duncan tak úžasný zabiják, že si vysloužil svou krásně kýčovitou přezdívku Černá kaiserka, tak být šéfem, nechám si těch 8 milionů utéct a raději ušetřím na životech dalších "zaměstnanců". Ti teda byli extrémně neschopní, takže by se v profesi asi stejně moc dlouho neudrželi. Tohle ani úžasný Mads (který vypadal trochu jako opravář z retro porna) a 2 zábavné scénky nezachrání. ... Mimochodem, film byl tak poutavý, že jsem si během vyvrcholení i na chvíli zdřímla. ()

pepca72

Dávám z plný počet. Objektivně za 4 *, ale abych vyrovnal nízká hodnocení zdejších ártových teploušů, tak za plný. Myslím si, že někteří uživatelé, by tyto filmy neměli hodnotit, nejsou pro každého. Mikkelsen je uhrančivě drsný, a bere si film pro sebe. Akce nadupaná a krvavá. Doufám, že se dočkám dvojky. ()

Armat-M41A

Povedená akční béčková jízda která ať chce nebo nechce zapadá stylem do konceptu Johna Wicka. Hlavní hrdina je tak na prd až je vlastně cool a jediné co mi chybělo k další hvězdě, je možná zbytečně přepálená stopáž (90 minut by stačilo) a alespoň jeden epic fight který by mi zůstal nějaký čas v hlavě (nejlépe ve finále). Jinak Netflix zase boduje a na stream tvorbu je to dost v pohodě. ()

Accuphose

Ten film je vlastně blbost. ALE teď začnu s ale. Líbí se mi moc trošku ironické pojetí, které funguje zhruba do poloviny filmu. Finální vyústění bylo vlastně zbytečné, je tam několik laciných momemtů, které ze spojení Mandy a Malé velké Británie dělají hloupé klišoidní filmy typu Komando. I tak se na to dá obstojně koukat a tak nějak mám pocit, že kdyby jim asi nedošli prachy, mohlo to bejt lepší, takhle 60%.Protože první půlka je na sto. ()

Blake Lively v adaptaci krvavého komiksu

Blake Lively v adaptaci krvavého komiksu

06.05.2021

Herečka Blake Lively (Mělčiny, Město) bude produkovat a zároveň si zahraje i hlavní roli v nové chystané adaptaci drsného komiksu Lady Killer pro Netflix. Scénář k filmu napíše Diablo Cody (Juno,… (více)