Noční závod (TV seriál)

Curfew

Drama / Akční / Horor

Velká Británie, 2019, 8 h (Minutáž: 60 min)

Matthew Read

Carlos Catalan

Scénografie:

Tom Sayer

Kostýmy:

Sam Perry

Nechápem tie nízke % pretože som sa naozaj dobre bavil a dal som to na jeden záťah. Sem tam to zakolíše v scenári ale aj tak doporučujem. Myslím si, že to nebude pre široké publikum no viacerých srdce si to rýchlo získa tak ako u mňa. Dúfam, že čoskoro bude 2 séria.(6.9.2019)

Po odkoukani prvniho dilu je to velice zajimave. Musim priznat, ze tam je vice tajemstvi a zajimavych momentu nez jsem cekal. K tomu jede opravdu cool hudebni podkres a cele to na me zatim pusobi napinave. Celkove hodnoceni si ale schovam na pozdeji. Zatim kolem 75% a nemuzu se dockat druheho dilu.(18.5.2019)

Naprosto ultimátní nářez - mix road movie a zombie horroru s dokonalým 80kovým soundtrackem (Eurythmics - Sweet Dreams, Gary Numan - Cars, Visage - Fade To Grey, Communards - Don't Leave Me This Way, A-ha - The Sun Always Shines On TV, Killing Joke, Joy Division atd. atp.). Můžete hádat, jestli se Seanu Fazolkovi povede přežít aspoň až do konce série - jako ve Hře o trůny. Roli tu má moc pěknou - naprosto vymaštěnej agresivní pedofilní psychopat mu jde vyloženě "k pleti". Bacha na spojlér: Obsahuje taky nejlepší porodní hlášku za posledních 10 let: "Připadám si, jako když se snažím vysrat kopačák". :-D(10.10.2019)

Žánrový guláš šmrncnutý "ejtýs fílingom", ktorý svižne odsýpa a bez problémov funguje vo všetkých rovinách. Impozantné je aj herecké obsadenie s výraznými úlohami pre Seana Beana a Billyho Zanea. Som zvedavý či bude aj SEASON 2. (21.10.2019)(21.10.2019)

• slunicko2

Závodem ke svobodě? Můj 14letý syn s IQ 75 byl tímto hloupým seriálem nadšen. Ale protože žádného syna nemám, chybí mi i důvod dílo sledovat.(20.10.2019)