Reklama

Reklama

Ani ve snu!

  • Slovensko Ani vo sne! (více)
Trailer

Obsahy(1)

Laura (Barbora Štikarová) je hbitá, mrštná a paličatá holka. Touží se dostat do party parkouristů a spolu s nimi zdolávat překážky, které jí nastavuje městské prostředí. Při tom ji zaskočí láska, kterou pocítí k Lukymu (Toman Rychtera). A začne žít dvojí život: Ve fantazijním světě komických a romantických vizí jí Luky patří, v realitě ale její snaha se s ním sblížit skončí karambolem. Ve chvíli, kdy se oba její světy zvláštním způsobem propojí, se Laura musí rozhodnout. Buď bude nadále romanticky snít, nebo se dokáže poprat se svým skutečným životem. (CinemArt)

(více)

Videa (8)

Trailer

Recenze (60)

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Těžko uchopitelný námět není bez zajímavosti. Ale nudné zpracování odkazuje film někam do spodní části žebříčků kvality či oblíbenosti. 1) Parkour mi přijde jako velmi sexy sport. Oblečení je ovšem už sexy podstatně méně (u obou pohlaví)._____ 2) 19letá Barbora Štikarová (Laura) působí jako analogie Polívkové v Účastnících zájezdu, ale nemá ani její charisma, ani herecké schopnosti._____ 3) Pár pěkných herců: 25letý Toman Rychtera (Luky), 19letý Adam Mišík (Andreas), 18letý Jáchym Novotný (Alex), tracery - neherce neznám a neumím tedy zařadit._____ 4) A to proskakování tramvají se mi líbilo. ()

dopitak 

všechny recenze uživatele

Cílová skupina: zřejmě třináctileté holky a pár borců, co vyznávaj tenhle způsob poflakování po metropolích. Film, který je technicky docela slušný (zvuk, kamera), ale prolínání snové části s realitou pomalu hraničí s šílenstvím. Nebavilo ani trošku, a dialogy jakkoliv se v českých sférách objevují i daleko horší, jsou dost špatné. ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Já mám dojem, že od tý doby co skáčeš, ti akorát měkne mozek." Kdysi dávno jsem jednou málem přeskočil lavičku, takže se považuju za docela solidního odborníka na parkour. Prostě se neumím projít po městě, aniž bych si neskočil nějaký ten back flip, side flip, dashe nebo konga a pak se probudím ze sna. Asi něco jako Laura, ale ta alespoň umí něco skočit. Mě totiž kromě toho parkouru na tomto snímku nic moc nezaujalo. ()

Brylin 

všechny recenze uživatele

Musím přiznat, že jsem na film Petra Oukropce šel hlavně ze zvědavosti ohledně parkuru. Nakonec jsem nebyl zklamán ani filmem, od kterého jsem upřímně moc nečekal. Scénář se zajímavými momenty a zejména atraktivní a neotřelé prostředí jsou hlavními devízami snímku. Škoda, že celkový dojem kazí hluchá čtvrthodina kolem padesáté minuty, podivné "mimozemské" dialogy a hlavně herecké výkony, které mi připadaly velmi slabé, nepřirozené. Bára Štikarová je především parkuristka, ale Klára Melíšková se hraním živí. Pěkné dvě hvězdičky. ()

Johnny.ARN 

všechny recenze uživatele

Priam učebnicový príklad toho, ako sa dá skvelý námet dokurviť. Ale že poriadne. To dievča vám pošle toľko depresie a negativity, že to ani pekné neni. Ozaj, kto toto rieši? Dnešná mládež bez občianskych preukazov? Tak to ďakujem pekne. Dosť zlé už aj na Čechov a to je čo povedať. Našťastie to nemalo dve hodiny, lebo to by som z toho okna vyskočil ja namiesto hlavného hrdinu. 1 z 5 ()

Galerie (49)

Zajímavosti (2)

  • Ve filmu hrají naši přední parkouristé, jako je například: Tomáš "Zony" Zonyga a Tomáš 'Sahira' Taran, kteří pořádají vlastní kemp  s výukou parkouru. (v.indruchova)
  • Film byl realizován v Praze, ve Vysokých Tatrách a Normandii. (Zdroj: CinemArt)

Reklama

Reklama