Zrušená svatba (S01E01) (epizoda)

 • USA

  The One Where Monica Gets a Roommate

Komedie / Romantický

USA, 1994, 22 min

Režie:

James Burrows

Kamera:

Ken Lamkin

Producenti:

Todd Stevens

Střih:

David Helfand

Kostýmy:

Debra McGuire
(další profese)
 • waits
  ****

  Monica: Okay, everybody relax. This is not even a date. It's just two people going out to dinner and- not having sex. Chandler: Sounds like a date to me." Všechny postavy bez výjimky se ještě hledají, ale i tak, pilot ukázal, že je tu ohromný potenciál.(28.11.2017)

 • chrispe
  ****

  ,,No tak... stříhej! Fik fik fik fik fik!" První epizoda, kde se charaktery teprve pořádně hledají a zkouší se, co bude fungovat. Nejvíc je to vidět na Phoebe a Joyemu. Někteří lidé a prostředí později vyznívají do ztracena, změní se scéna kavárny. Pořád jsem přemýšlela, kde hrál herec, co tady hraje Paula (John Allen Nelson) a on je to plavčík z Pobřežní hlídky. I tak je to fajn začátek, vyzdvihla bych telefonní rozhovor Rachel s otcem.(4.10.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  *****

  "Nepotřebuju práci ani rodiče. Mám svý kozačky." Rád vzpomínám na první setkání s Přáteli, ale kdybych nevěděl, co bude následovat, tak bych tuto seznamovací epizodu přijal asi poněkud vlažněji. Jenže Rachel byla při stříhání kreditky kouzelná, její telefonáty s pragmatickým otcem taky stály za to a scéna fandění při sledování telenovely učinila můj život zase o kousek šťastnější.(29.5.2018)

 • ben666
  *****

  Skvělý začátek, podle mě nejlepšího sitcomu dodnes.(1.4.2017)

 • Tommassi3
  ***

  "Svěříš se nám hned nebo čekáme ještě na tvý družičky ??" ;) Hodně rozpačitý začátek jednoho kultu..(23.7.2017)

 • - Jedná se o první epizodu, která má ve svém názvu Monicu (Courteney Cox). Ta je tak první postavou z hlavních šesti, která se této pocty dostalo. (hansel97)

 • - Producenti vytvořili při natáčení dotazník ohledně Moničiny (Courteney Cox) promiskuity. Vyšlo najevo, že ji většina lidí považuje za „děvku“, protože se vyspala s Paulem (John Allen Nelson) na jejich prvním rande. (hansel97)

 • - Písnička, která hraje v této epizodě, je „Sky Blue And Black“ od Jacksona Browneho. (Bioscop)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace