Reklama

Reklama

Přátelé - Série 1 (1994) (série)


Sny o milencích (S01E22)

(epizoda)
  • USA The One with the Ick Factor

VOD (1)

Obsahy(1)

Rachel má erotické sny. Nejdřív se jí zdá o Chandlerovi a pak o Joeym. Ross je pořádně zklamaný, že předmětem jejích snů není zrovna on. Phoebe uvažuje, jak si může vydělat nějaké peníze a nakonec začne pracovat v Chandlerově kanceláři. Brzy objeví, že Chandler není mezi zaměstnanci příliš oblíbený. Monika naváže milenecký vztah s hezkým mladíkem. Po společně strávené noci zjistí, že je mu o hodně míň, než se domnívala. Monice nezbývá, než se s ním rozejít. Ross dostává pager, aby mu Carol mohla zavolat ihned, když začne mít první porodní bolesti. Rachel se zdá další erotický sen, v němž tentokrát „vystupuje" Ross. Ten náhodou uslyší také část jejího „živého snu" a začne se z toho radovat. Všichni však právě musejí spěchat za těhotnou Carol do nemocnice... (Česká televize)

(více)

Recenze (6)

vydumnica 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Klikla som si na meno toho mladíka z High School a len tak pre zaujímavosť, ten herec zomrel minulého roku. NAJLEPŠÍM MOMENTOM tejto epizódky bolo pre mňa to, keď sa Rachel snívalo o Rossovi, zobudila sa a on tam bol. Bolo to až skoro romantické. ()

Reklama

Zajímavosti (6)

  • Když je Ethan (Stan Kirsch) v kavárně, Ross (David Schwimmer) si odloží hrnek na roh stolu, aby nechal Ethana s Monikou (Courteney Cox) osamotě. Když se Ethan s Monikou posadí, hrnek je uprostřed stolu. (griph)

Reklama

Reklama