Domácí video (S02E14) (epizoda)

The One with the Prom Video

Komedie / Romantický

USA, 1996, 22 min

James Burrows

Alexa Junge

Mikel Neiers

Betsy Borns, Todd Stevens

Komentáře uživatelů k epizodě (6)

"A jak se ti změní sexuální život !!" - "Tak chvíli to potrvá, ale až si ruka zvykne, bude to zas v pořádku.." ;)(22.7.2018)

Pecka epizóda. Video, kde je polovica priateľov má o 10 rokov menej, nemá chybu. Ross a fúzikmi a afro účesom ala Lionel Richie exceluje so všetkých najviac. Dojímavý záver bez hudby dostal i mňa, sakra.(27.10.2017)

Na takových momentech Přátelé stojí - video končí, Ross dojemně rozpačitý, Rachel viditelně zasažená..Monika, se otáčí: I cant believe you did that! Rachel líbá Rosse, aplaus. Phoebe:See, hes her lobster!(22.5.2017)

Joey - Some girl ate Monica! Monica - Shut up, the camera adds ten pounds. Chandler - Ah, so how many cameras are actually on you?(9.10.2018)

,,See, he's her lobster!" Ross s afrem je nezapomenutelný.(23.2.2017)

(Chandler dostane od Joeyho zlatý náramek a teď je v kavárně a pozoruje ho krásná slečna...) Chandler: Říkáte si, kde se tady asi bere ten elegán, že jo? Gail: Jsem Gail. Chandler: Chandler. Gail: Ehm, já už zase musím běžet, velmi mě těšilo. Chandler: Co? Cože? No to je ohromný! On mi mohl dát video nebo sadu golfovejch holí, ale místo toho mi dal odpuzovač ženskejch! Tuhle ohavnost z bazaru pro teplouše! Phoebe: Neskuhrej! Chandler: Jo, tobě se to řekne, ty se tady nemusíš promenovat s touhle buzerantskou cetkou!! Phoebe: Chandlere... Chandler: Jsem chudák, že tohle musím nosit, jsem chudák!! (Joey přijde do kavárny a pozoruje Chandlera...)(7.5.2018)