Reklama

Reklama

Dva bratři

  • Francie Deux frères (více)
Trailer

Obsahy(1)

Protože lov zvěře už není lukrativní záležitostí a větší poptávka je po prastarých sochách, vypraví se lovec Aidan McRory do džungle do polorozbořeného kláštera. Tam narazí na tygří rodinku. Tygřice se snaží jedno z mláďat zachránit a druhé nechává s otcem. Tygr napadne McRoryho a on ho zastřelí, domů si pak odnáší mládě, které pojmenuje Kumal. Malý tygřík se později dostává do cirkusu, je ale bázlivý a skákání skrz hořící kruhy ho děsí. Mezitím se do zajetí dostává i druhé mládě, které má poněkud šťastnější osud. Jeho matka, pronásledovaná lovci, ho ukryje do skalní rozsedliny, kde ho najde guvernérův syn Raoul. Okamžitě si ho zamiluje a vezme domů. Sangha, jak ho pojmenuje, dokáže dělat pořádný nepořádek, což se samozřejmě Raoulově matce příliš nezamlouvá. Ačkoli chlapec tygříka brání, Sanga je odvezen a dostává se do zvěřince, kde z něj chtějí vychovat bojovníka. Při slavnosti má být vypuštěn do arény, kde ho čeká boj s jiným tygrem. Shodou okolností je jeho soupeřem Kumal? (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (92)

jopal 

všechny recenze uživatele

Pekny, mily film, s vypovednou hodnotou, ktora opat cloveka ako rasu zahambila. Pozrieme sa na kynozenie tigrov, ako na boj o bezpecnost ludi zijucimi v ich okoli, ci ako agresiu nenasytnych obchodnikov a lovcov trofeji? Mat doma kozuch, ci prehriznute hrdlo? Ale v kazdom pripade, za prekrasne zabery prirody a tigrov palec hore! ()

panMartin 

všechny recenze uživatele

Krásný příběh. Ze začátku sem se na film něchtěl ani dodívat, protože mi to přišlo trochu nudné. A ono se to rozjelo a vůbec to nebylo špatné a musím jenom dodat, že v tomto případě klobouk dolů nad prací se zvířaty. Filmy o zvířatech prostě miluju. Úžasná příroda a vše je tak krásné a miloučké. A velmi hezký konec. ()

Reklama

predators 

všechny recenze uživatele

No řekněte, nejsou to roztomilá koťátka? Pravda, čím víc je budete krmit, tím víc vám porostou, ale když je nebudete dráždit, tak vám utrhnou třeba jen ruku. :-) Putování této dvojičky jsem sledoval s napětím a doufal ve šťastný konec... Jejich cesty jsou však rozděleny a svoboda zdá se být v nedohlednu... PS: A samozřejmě ještě teď nechápu, jak se některé scény natáčely... :-) 80% ()

ABLABLABLA 

všechny recenze uživatele

Nádherný příběh. Ze začátku sem se na film něchtěla ani dodívat, protože mi to přišlo trochu nudné. Furt jen jak si tam tygři někde v divočině hrají, ale nakonec jsem se dívala dál a byla jsem ráda. Vážně krásní tygříci, jak jako malí, tak i jako velcí. Úžasná příroda a vše je tak krásné a miloučké. A velmi hezký konec. Kdy se opět tygříci setkávají a vrací k mámě. ()

Cor-Angar 

všechny recenze uživatele

Asi to nejsou čistý 4*, ale když jsem sledoval ty nádherný tygry, tak jsem o nižším hodnocení asi ani neuvažoval. Problém je, že kdyby se jednalo o pro mě míň zajímavý zvířata, nejspíš by mě film neměl moc čím zaujmout. Prostě je to na nich postavený a v tomto případě nejde říct, že to je špatně. Lepší dabing a vidět od začátku (což se mi bohužel nepovedlo) by asi pomohlo, ale i tak to je jako taková pohodička k obědu ideální. ()

Galerie (13)

Související novinky

Hodný, zlý, ošklivý a Usáma

Hodný, zlý, ošklivý a Usáma

15.10.2008

Taky vám už Jean-Jacques Annaud chyběl? Jeho návrat k „dobrodružnému přírodopisu“ Dva bratři se sice kdovíjak nevydařil (a určitě nedosáhl kvalit legendárního Medvěda), ale stejně je škoda, že tvůrce… (více)

Reklama

Reklama