poster

Dva bratři

 • Francie

  Deux frères

 • anglický

  Two Brothers

 • Slovensko

  Dvaja bratia

Dobrodružný / Drama / Rodinný

Francie / Velká Británie, 2004, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jojinecko
  *****

  Súhlasím s tu prítomnými názormi, že je ťažké točiť film so zvieratami a o zvieratách aby to dopadlo dôstojne a nebol z toho prúser.Ale presne takto si predstavujem oddychový pohodový(a povedzme aj dobrodružný alebo "rodinný") filmík. Nádherná scenéria (filmované v Thajsku a Kambodži), ale najmä a predovšetkým úchvatné, takmer dokumentaristické zábery zvierat. Klobúk dole pred prácou Annauda, nechcem si ani radšej predstavit,kolko krát sa museli opakovat scény so zvieracími "hercami", ktoré tvoria velkú cast filmu, aby bol výsledok tak úchvatný, ako to môžeme vidiet. Dvom hlavným tigrým "hrdinom" by som dal bez mihnutia oka Oskarov, ak by ich táto trápna soška neurazila:))) Emocionálny, krásny a pre mňa dokonalý oddychový film, ktorý si v budúcnosti vždy rád znovu pozriem...(22.2.2006)

 • T2
  ***

  Rozpočet €59,66miliónaTržby USA $19,176,754Tržby Celosvetovo $62,172,050║ Príjemný rodinný film, ktorý má miestami aj svoju drsnosť ale to k tomuto tigriemu dobrodružstvu patrí, Jean-Jacques Annaud opäť dokazuje že to zo zvieratami vie. /60%/(22.4.2010)

 • KarKulA
  ***

  Vůbec to nebylo špatné a musím jenom dodat, že v tomto případě klobouk dolů nad prací se zvířaty - a to dvojnásobně s ohledem na to, že se jednalo o mazlíčky pro jejichž jídelníček bychom mohli představovat zajímavé zpestření. Chvílema to sice nabíralo lehce kýčoidních tónů, ale popravdě mi to tady ani nevadilo. Ucházející rodinná zábava.(21.4.2012)

 • predators
  *****

  No řekněte, nejsou to roztomilá koťátka? Pravda, čím víc je budete krmit, tím víc vám porostou, ale když je nebudete dráždit, tak vám utrhnou třeba jen ruku. :-) Putování této dvojičky jsem sledoval s napětím a doufal ve šťastný konec... Jejich cesty jsou však rozděleny a svoboda zdá se být v nedohlednu... PS: A samozřejmě ještě teď nechápu, jak se některé scény natáčely... :-) 80%(29.12.2009)

 • ABLABLABLA
  ****

  Nádherný příběh. Ze začátku sem se na film něchtěla ani dodívat, protože mi to přišlo trochu nudné. Furt jen jak si tam tygři někde v divočině hrají, ale nakonec jsem se dívala dál a byla jsem ráda. Vážně krásní tygříci, jak jako malí, tak i jako velcí. Úžasná příroda a vše je tak krásné a miloučké. A velmi hezký konec. Kdy se opět tygříci setkávají a vrací k mámě.(26.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace