Reklama

Reklama

Epizody(24)

Obsahy(1)

Podceňovaný princ najde nečekané spojence, kteří mu pomůžou získat královský trůn. Začíná nový věk reforem za vlády dynastie Čoson. (Netflix)

Recenze (2)

Krysap 

všechny recenze uživatele

Jung Moon-Sung jako o trůn zoufale usilující princ Yi Tan a někteří hlavní představitelé dvořanů totálně odsunuli hlavního představitele do pozadí. Celkově povedené drama, naštěstí dost málo romantiky a hodně politiky. ()

safiyuki 

všechny recenze uživatele

Velmi politicky založený seriál. Lehký náznak romantiky a co se týče vtipu tak ten tu taky moc nehledejte. Dávám 4 hvězdy hlavně za přepracování dle historických skutečností / faktů. Pokud by někoho zajímala historie Prnce Yeoninga, tak jsou další dva seriály, které na sebe navazují. Dong Yi -> Prince Yeoninga jako dětský génius. Yi San -> starý Král Yeoning. V díle Haechi mladý Yeoning bojuje o trůn. ()

Reklama

Galerie (139)

Zajímavosti (1)

  • Pro jihokorejskou herečku Ah-ra Go, představitelku seriálové Yeo-ji Chun, se natáčení stalo jistě jedním z těch nezapomenutelných. Během natáčení v historických lokalitách filmového studia Mungyeongsaejae si herečka totiž dokázala špatným našlápnutím způsobit poměrně dost nepříjemné zranění nohy. S podvrtnutým kotníkem byla neprodleně hospitalizována a po dobu několika týdnů nosila nepřehlédnutelnou stabilizační dlahu. Natáčení vybraných scén bylo po dobu hereččiny pracovní indispozice samozřejmě odloženo. (Conspi)

Reklama

Reklama