Poslední den (S03E06) (epizoda)

 • Velká Británie

  The Last Day

Komedie / Sci-Fi

Velká Británie, 1989, 27 min

Režie:

Ed Bye

Scénář:

Rob Grant, Doug Naylor

Producenti:

Ed Bye, Rob Grant

Scénografie:

Mel Bibby

Kostýmy:

Howard Burden
(další profese)

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

 • Cheeter
  *****

  A zase si budeme dělat srandu z náboženství, jako už několikrát a rozhodně ne naposledy. Když ono se z náboženství dělá sranda tak dobře!(9.4.2017)

 • bubun
  *****

  "Maminka. Já nikdy neměl maminku." "Já taky ne." "Klidně si oba vemte mojí. Všichni ostatní už ji měli."(7.12.2018)

 • Zek
  *****

  Dělal jsem na lince důvěry. Já vim jedno dopoledne. Déle jsem to nevydržel. Nedivím se ti, volalo ti pět lidí a všichni spáchali sebevraždu a to jsi jeden chudák splet číslo. :D(29.11.2016)

 • Heisenberg_
  *****

  "Možná že potřebuje radu." "Od tebe?" "Dělal jsem na lince důvěry." "Já vím. Jedno dopoledne." "Déle jsem to nevydržel." "Nedivím se ti. Volalo ti pět lidí a všichni spáchali sebevraždu. A to si jeden chudák spletl číslo." --- Ach Bože, tenhle seroš je tak boží, děkuji ti za tento skvostný dar... "Pamatuji si přesně na svůj první francouzák. Jednou v noci jsem se probudil a zjistil jsem, že mi někdo jezdí v puse jazykem. Byl to strejda Frank. Spletl si mě s maminkou." "Já nikdy maminku neměl..."(15.12.2016)

 • hackstolle
  *****

  Kremikove nebe. Neco mezi spritem a tekutym dusikem. A hlavne Rimmerova prihoda se stryckem Frankem a prvnim francouzakem je .....je ... no to slovo jeste nevymysleli. Ale dokonala je velmi slabe slovo. Anebo. Myslim, ze na me jde Jackson Pollock. Dalsi v mych velmi oblibenych.(22.12.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace