Poslední den (S03E06) (epizoda)

The Last Day

Scénografie:

Mel Bibby

Kostýmy:

Howard Burden

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

A zase si budeme dělat srandu z náboženství, jako už několikrát a rozhodně ne naposledy. Když ono se z náboženství dělá sranda tak dobře!(9.4.2017)

"Maminka. Já nikdy neměl maminku." "Já taky ne." "Klidně si oba vemte mojí. Všichni ostatní už ji měli."(7.12.2018)

Dělal jsem na lince důvěry. Já vim jedno dopoledne. Déle jsem to nevydržel. Nedivím se ti, volalo ti pět lidí a všichni spáchali sebevraždu a to jsi jeden chudák splet číslo. :D(29.11.2016)

"Možná že potřebuje radu." "Od tebe?" "Dělal jsem na lince důvěry." "Já vím. Jedno dopoledne." "Déle jsem to nevydržel." "Nedivím se ti. Volalo ti pět lidí a všichni spáchali sebevraždu. A to si jeden chudák spletl číslo." --- Ach Bože, tenhle seroš je tak boží, děkuji ti za tento skvostný dar... "Pamatuji si přesně na svůj první francouzák. Jednou v noci jsem se probudil a zjistil jsem, že mi někdo jezdí v puse jazykem. Byl to strejda Frank. Spletl si mě s maminkou." "Já nikdy maminku neměl..."(15.12.2016)

Kremikove nebe. Neco mezi spritem a tekutym dusikem. A hlavne Rimmerova prihoda se stryckem Frankem a prvnim francouzakem je .....je ... no to slovo jeste nevymysleli. Ale dokonala je velmi slabe slovo. Anebo. Myslim, ze na me jde Jackson Pollock. Dalsi v mych velmi oblibenych.(22.12.2016)