Reklama

Reklama

Profesionálové - Série 3 (1979) (série)


Mrtvý svědek (S03E03)

(epizoda)

Obsahy(1)

V Anglii se zčistajasna objeví Colin Meredith, dříve jeden z Cowleyho nejlepších mužů, který byl považován za mrtvého. Ve skutečnosti strávil poslední dva roky v komunistickém zajetí v Kambodži, odkud mu pomohl vysoký činovník KGB Radouk. Ten hodlá přeběhnout a výměnou za novou identitu a peníze nabízí Cowleymu jméno vysoce postaveného britského zrádce. Podrobnosti si mají dohodnout mezi čtyřma očima na jednom opuštěném vojenském letišti. Ve hře je ale ještě špičkový ruský zabiják, který je Radoukovi v patách, a navíc má s Cowleym nevyřízené účty. (Česká televize)

(více)

Recenze (3)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Zas jeden průměrný špionážní díl, kde v některých chvílích dostala logika dost na frak, ale když ono se na to tak hezky dívá i po tolika letech. Nájemný zabiják má víc životů jak kočka a pak se nechá tak blbě odbouchnout + bývalý špičkový agent, jenž je po rocích strávených v zajateckém táboře tupý až to bolí a nechá se tak „vochcat“ – inu na stará kolena už senilní mozek. Jinak se ale i tu našlo několik vcelku dobrých akčních pasážích, kde samozřejmě Bodie a Doyle zase mají namále, ale jako vždy z toho vybruslí…Zatím ale nejslabší díl této série… ()

Sa.sa 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Bývalí agent Cowleyho zradí a chce ho vlákat do pasti... Jenže chyba lávky... Cowley je nesmrtelný a navíc má své kluky, i když ne vždy plní jeho příkazy... :))) Jinak ty scény a špičkování bylo super ()

Reklama

Reklama